Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Dobrodružný

Recenze (1 553)

Krvavá zátoka (1971)

Další zajímavá věc od Bavy. Hudba, gore, spoře oděné dívky jsou fajn, trochu mi chyběla horrorová atmosféra. Překvapivž závěr je třešnička na dortu.

Násilník (1976)

Pro někoho nejlepší ze série, pro jiného nejslabší. Velká část filmu je jedna velká akce, na dnešní poměry poměrně zdlouhavá, ale takhle se v 70. točily americké krimi a tenhle film tuhle atmosféru prostě má.

Maxinožka (2017)

Za mě celkem sympatický animák. Nečekejte nic světoborného, většinu zvířátek už jsme v něčem podobném viděli.

Hunger Games (2012)

Americký remake japonské klasiky cílený na náctiletého amerického diváka.

Do hlubiny (2005)

Několikrát zpracovaný námět v tomto zpracování stojí pouze na Jessice Alba a to je trochu málo. Asi nejsem cílovka.

Brazilci (2017)

Je vidět, že Maďaři mají s touto problematikou daleko větší zkušenosti a dokážou to také natočit s daleko větším pochopením. I když chování některých policistů už mi přišlo někdy až za hranou.

Madagaskar 3 (2012)

Další pokračovaní filmového hitu nepřináší nic nového, zejména pokud jste již mezitím viděli i seriál s tučňáky, bohužel jsem viděl pouze dabovanou verzi, která mi rvala uši.

plakát

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Celkem solidné fantasy, ve zkratce takový ruský Barbar Conan s podobným vizuálem, slušnou výpravou.

Poslední bohatýr (2017)

Zajímavá fantasy, ve které se prolíná současnot a tradiční svět rukých pohádek se všemi bohatýry, Babou Jagou , Kostějem...Kdo v dětství četl Krásu nesmírnou, tady bude jako doma....Hlavní hrdiba je ovšem dost nesympatický hajzlík, který nemá kouska cti v těle (tedy aspoň v první půlce), naštěstí jsou tu dvě ruské krasavice, které pro mě film zachraňují. Velice se těším na další dvě pokračování.

Ovládací panel