soldier8cz

soldier8cz

Česko

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Equilibrium (2002)

 • poster

  Nabít a zabít (2006)

 • poster

  Neuvěřitelný Hulk (2008)

  Konečně HULK jak má být. Mlátička, která si nebere servítky a neláme si hlavu s tím kdo nebo co. A hlavně je tento film přiblížením skutečnosti, že když dojde k souboji s HULKEM (2008), tak to bolí a lidi trpí a umírají a krvácí a kosti praskají. Hněv, zoufalství a obrana sama sebe je zde vyjádřena dositosti jak má být. A herecké obsazení je mnohem povedenější a grafické ztvárnění mnohem lepší než u předešlého HULKa (2003), který vypadá jakoby právě příšel od maskéra modelek, tak uhlazeňoučkej a fešákoviťoučkej...Chudáček celej film mu jen ubližujou, a když se projeví jeho hněv, tak maximálně na umyvadlu, protože jak dojde na lidi, tak je kliďas. Ano, boje s armádou, tak ty jsou k smíchu. Ten obrovský silou nadupaný Hulk vezme tank, urve mu hlaveň i s kopulí, odhodí ji i s posádkou asi 50 km daleko a nikomu se nic nestane, protože posádka vyleze ješte v záběru z tanku. Anebo vrtulníky, které se rozbíjejí o skály, vybuchují a jsou opět házeny 50 km daleko a posádce se nic zase nestane. A konec filmu HULK (2003)? když už se konečně k něčemu schyluje, přiběhně jeho dívka, za zády má genrála, který ho chtěl zabít a ji by nechal taky a je klid a hned po 2 dalších minutách i konec. To asi aby děti neměly strach a noční můry, že je Hulk zlý a ubližuje druhým. ALE HULK JE zlý ve své podstatě a ubližuje druhým, i když se jen brání, a proto NEUVĚŘITELNÝ HULK dostává 5 hvězd. Kdyby šlo 6, dám šest, protože v tomto filmu je takový, jaký má být. Brání se a díky tomu jaký je a jací jsou oni k němu, tak ubližuje a ničí a to bez rozdílu a využívá veškerou svou sílu a dotáhne to až do konce. A hlavně nevypadá jako model z přehldkového mola.

 • poster

  Paranormal Entity (2009)

 • poster

  Simpsonovi ve filmu (2007)

 • poster

  Hvězdná pěchota (1997)

  Nejlepsi sci-fi, ktere jsem kdy videl...ma tenhle film se muzu divat porad a porad dokola...Perfektni triky, herecke obsazeni a hlavne realnost bitev...

 • poster

  Rambo: Do pekla a zpět (2008)

  Po dlouhé době film, který představuje válku takovou jaká je...brutální, drastická, krvavá, těla sekající, drásající na kusy trhající. Nejen, že si S.Stallone vybral dobré téma 60 let trvajícího konfliktu, který je mimochodem nejdéle trvající válkou v histotii lidstva, ale dokázal vykreslit i psychické pohnutky všech zůčastněných i velkou nezodpovědnost lidí, kteří strkají nos kam nemají, pokud nemají výcvik, dobrou myšlenku má každý druhý, ale umět ji prosadit v zemi jako je Barma je s holýma rukama spíše na obtíž, nežli k prospěchu, zbytečně na sebe strhnete pozornost a odnesou to nevinní obyvatelé vesnic. Pokud se vám film líbil, doporučuji snímek Shake hands with the devil natočený podle skutečné události.

 • poster

  Světová invaze (2011)

 • poster

  Venom (2018)

 • poster

  Spawn (1997)