Quantico (2015) (seriál)

První řada byla skvělou podívanou, zbylé dvě byly průměrné až podprůměrné. Škoda.

Yüz Yüze (2017) (seriál)

Seriál, který byl kvůli nízké sledovanosti zrušen po dvou dílech. Škoda no, protože premise byla zajímavá a troufám si říct, že mezi tureckými seriály byl kvalitně někde jinde.

Asla Vazgeçmem (2015) (seriál) odpad!

Já nechápu nějak tu oblíbenost tohle seriálu mezi mezinárodními fanoušky. Postavy jsou nesympatické, herci taktéž.

Siyah İnci (2017) (seriál)

Hodně špatná kopie seriálu Kara Sevda.

Divoká dvojčata (2016) (pořad)

Klasická reality show o dvojčatech Nikki a Brie. Oproti Total Divas se tu vyskytují jen ony dvě a jejich druhé polovičky Bryan a John. Pro tyhle dvě mám slabost, takže mě to baví.

Proč právě on? (2016)

I loved it! Obrovské překvapení roku 2016. Tenhle film mě bavil od začátku až do konce. Moje slabost pro Jamese se opětovně potvrdila. Kéž by vznikalo více podobných projektů. Navíc myslím, že ze Zoey bude jednou skvělá herečka, od dob Ringeru se značně zlepšila a já se nemůžu dočkat až uvidím její další projekty.

Stánek s polibky (2018)

Mně se to líbilo. Netflix opět potvrzuje, že filmy mu jdou. Je to klasická romantika, ale značně lepší než na co jsme si v posledních letech v kinech zvykli. Pokud máte volné odpoledne a nevíte, jak ho vyplnit, tak si myslím, že tento film Vás bude určitě bavit.

Avengers: Infinity War (2018)

Film jsem kvůli státnicím neměla možnost vidět v kině a úspěšně jsem se až do teď vyhýbala spoilerům, což je docela složité, ale dá se to. Avengers: Infinity War je spektakulární film. Jako každý fanoušek jsem měla obavy z toho množství hrdinů, ale myslím, že nakonec to bylo zvládnuté úspěšně. A ten konec? Jako vážně? Už teď se nemůžu dočkat Avengers 4, které troufám si říct, překonají IW.

Manžel na zkoušku (2018)

Nepřišlo mi to až tak špatné. Je zřejmé, že originál je jen jeden, ale ani Anna ani Eugenio nezklamali a film byl vtipný, občas přitažený za vlasy, ale ve výsledku to utíkalo poměrně slušně.

Král Šamanů (2001) (seriál)

Tohle je prostě seriál mého dětství. Pamatuju si, jak jsem vždycky prosila rodiče, abych mohla zůstat déle vzhůru, protože dávali další díl. Věřím, že to asi není to anime, které fanoušci milují, ale mě to prostě stačilo. Pro děti se jedná o vynikající pořad, který neurazí a nezklame.