Řekni to psem (2022)

Romantické, to asi ano, ale k lepšímu hodnocení mi tam chybí ta komedie.

Volha - BALBA (2023) (epizoda)

No to mě po*er, že v seriálu vyvalí bobule Aneta, to se dalo čekat. Ale že ČT nasadí do komparzu těžký kalibr v podobě Krystal Swift, to je teda huliza jak prase :D No ale zpět, po zábavě ve Vídni přichází Pekárkovo hořké finále a upřímně, vy mu to ze srdce přejete. On je úplně blbej, ale zároveň prostě sráč. Jak původně Volha vypadala, že to bude pěkně na hovno, tak jako celek je to takový zrychlený Vyprávěj 18+ v 5 dílech.

V karavanu po Maďarsku (2023) (seriál)

Kašlete chvíli na politiku, musí se nechat, že jinak je Maďarsko krásná země. Sice jim nerozumím ani slovo, ale živě si to dovedu představit. Bydlík někde uprostřed přírody, nedaleko vinohradu, vlahý letní večer. Z čestvých maďarských pochutin uvařená večeře, lahodné víno, na uzobávání trocha klobás, Vica na klíně a svým neobyčejně mrdavým hlasem s přízvukem mi vypráví o této krásné zemi a kam se pojedeme podívat zítra ... Jo, to by stálo za to.

Volha - MAESTRO (2023) (epizoda)

Tatam je nejistý počátek seriálu s nachcanýma klouzačkama, od třetího dílu  nasazujeme na vážnější jamku a daří se, daří. Jen mi přijde, že z načnutého potenciálu a plynoucích let se toho dalo vytěžit víc a mohla se jedna epizoda přidat. Soudruzi scénáristi by jistě něco ze šuplíku vytáhli. Tak uvidíme jak to ten vidlácký udavač dotřese do finále.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Že prý kult, neskutečný atd. ... no neskutečná nuda, možná je kniha lepší, ostatně tomu tak je v 90 % případů zfilmovaných knih. Ale nějak nemám chuť tomu dávat znova šanci.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Problémem internetových seriálů s dobou trvání 10-15 minut je skečovitost. Ta v krátké epizodě působí výborně a je to super hlína. Jakmile to ale natáhnete na hodinu a půl nějakého roztáhlého příběhu, už to prostě působí slaběji. Filmový Vyšehrad v žádném případě není špatný, ale vysloveně pecka bych si to chtěl pouštět dokola to není.

Bohéma (2017) (seriál)

Na jednu stranu se mi to celkem líbí, na druhou stranu je tam hodně fikce a i označení "na volné motivy osudů prvorepublikových herců" je hodně hraniční. Sedláček je prostě vidlák a velké témata v jeho podání nejsou TOP práce. Ve finále zbyde jen skvělý výkon V. Javorského a J. Plesla.

Volha - HULIZA (2023) (epizoda)

OK první díl byl trochu jak náraz na rozjetej autobus, ale když se smíříte s faktem, že postava Pekárka je prostě jednoduché hovado, tak už to začíná dávat větší smysl. A přiznávám, že jsem se i nahlas zasmál. Za melouny venku taky body nahoru.

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Čekal jsem něco inteligentnějšího, zatím to vypadá na těžký buranství woe. Ale dobře, uznávám že pár frků bylo dobrý a po odborné konzultaci s pamětníky to vypadá, že ta doba opravdu tak debilní byla. Hádek pravda přehrává, ale když je ve scénáři buran, tak nebude hrát Oněgina, že jo. Tak tedy o jednu zvedám.