Noomi

navždy pesimista

<< předchozí 1 2 3 4
    • 16.12.2012  16:54
    127 hodin (2010)

Kamarát mi nedávno povedal, že sa mu film 127 hodín nepáčil, pretože sa tam nič nedialo. A ja nedokážem pochopiť ako to, že nevidel to čo som videla ja. Že vôbec existujú nejakí ľudia, ktorí nevidia čo všetko sa v priebehu hodiny a pol v tom filme udialo. Ten príbeh je jednoducho...neuveriteľný. Nedokážem objektívne zhodnotiť prostredie (hoci bolo nádherné), hudbu (a že bola skvelá), herecký výkon v hlavnej úlohe (pre mňa nezabudnuteľný), pretože keď som prvý raz videla tento film, celý čas som sa len modlila, aby sa z toho dostal. Hoci som vedela, že sa dostane, psychicky ma to úplne zdeptalo. Ohromilo ma kam až môže siahať ľudská túžba po živote a donútilo ma to zamyslieť sa nad mnohými vecami. To pre mňa ten film znamená. Čo tam po scenári? Kašlať na prácu s kamerou! 127 hodín je film s príliš silným príbehom na to, aby som sa zaoberala niečím takým. Ale čo sa čudujem? Keď sa do niečoho pustí Danny Boyle, tak to stojí za to...

• 13.10.2012  18:48

Prvé časti a vôbec celá prvá séria je hrozne suchá a nezaujímavá. Akonáhle sa tam však objavil David Spade ako CJ, začalo ma to neskutočne baviť. Celkom pri zmysloch odporúčam preskočiť celý začiatok, nestojí za hlbšie skúmanie.

• 14.9.2012  21:28
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

A ďalší britcom z mojej TOPky. Ten, ktorý celý môj fanatizmus okolo britského humoru naštartoval...Seriál o dvoch trochu pošahaných IT týpkoch zavretých v suteréne spoločnosti ďalšieho pošahaného týpka. No nesmiem zabudnúť ani na Jen a už vôbec nie na Richmonda. Skvelé gagy, úžasne vykreslené postavy, vynikajúci námet a najlepšie spracovaný. Boh nech ochraňuje Grahama Linehana. Škoda, že je tých častí tak málo, aj keď je pravda, že ku koncu už trochu strácajú dych. Ale aj tak : "Kabelku byste neukradli. Auto byste neukradli. Ani dítě byste neukradli. Policistu byste nezastřelili... a potom neukradli jeho přilbu... nevykonali do ní potřebu... neposlali byste ji vdově... a pak ji znovu neukradli! Stahování filmů je krádež!"

• 15.9.2012  18:14
    Armageddon (1998)

Ja viem, opäť raz amíci zachraňujú celú Zem (aby to vyjadrili, na jednu minútu zostrihali obrázky z Francúzska, Talianska, Tokia a ...Bangladéšu? Zvyšných 150 minút bojovali len sami za seba...). Ale aj keď je to tak okato americký film, páči sa mi. Má to výborné obsadenie, veď si len prečítajte kto tam hrá - začnite Bruceom Willisom a zastavte sa až pri Peterovi Stormare (už len kvôli nemu to stálo za to). Vlastne som polovicu filmu preplakala a nech je to už akékoľvek klišé a hlúpe a proamerické a neviem aké - hral tam Steve Buscemi a jazdil na jadernej hlavici... Nestojí vám to za ten pohľad? Okrem toho to má perfektný soundtrack, výborný koniec a nápad tiež nie je na zahodenie. Ako oddychovka geniálne.

• 24.2.2013  19:55
    Atlas mraků (2012)

Ostala som bez slov a stále mi príde čudné, že by som to mala aj nejako okomentovať. Načo dookola písať čosi, čo je celkom očividné a jasné? No napíšem to, nech viete... Herci hrali fenomenálne, podali neuveriteľné výkony, pretože udržať ma plne sústredenú tri hodiny, to sa nepodarí len tak hocikomu a herecké obsadenie má na tomto úspechu veľký podiel. Dokonca aj tí, ktorí ma v niektorých filmoch len pekne vytočia (radšej nemenujem) boli práve v tejto snímke geniálni a nezabudnuteľní. Scény brali dych, nech už sa odohrávali v ktoromkoľvek čase, na akejkoľvek planéte či kontinente a nech už to bolo strihnuté na päť sekúnd či na pol hodiny, vizuál si ma podmanil, urval z tohto života a uniesol niekam ďaleko. Pripomenulo mi to tak veľa filmov, ale pritom je Atlas mrakov len svoj, originálny a jedinečný. Podobný zážitok ako pri Fontáne, Počiatku, Čiernej labuti, ako keď som prvý raz videla Matrix, ako keď som hystericky revala pri Kulte hákového kríža a s ústami ako vráta sledovala trilógiu Krstného otca. Pri tom všetkom som podľahla. A neviem vám napísať nič o hudbe ani výprave. Skutočne nemám páru ako sa pracovalo s kamerou (až na záber letiaceho zubu, ktorý som si živo zapamätala ). Pretože pri tomto filme som akosi zabudla na to, že je to film a došlo mi to až kdesi pri záverečných titulkách. Nech už si o tom myslíte hocičo, môžte mu pokojne dať dve stupídne hviezdičky a presviedčať ma o tom, aká je to sračka. Ja si vaše tvrdenia vezmem, zo slušnosti sa na ne pozriem ale aj tak si z nich nič nezapamätám, pretože viem svoje.

• 23.12.2012  18:36
    Avengers (2012)

To bolo akcie...!...a efektov...a...akcie...! Dve hodiny ubehli a ja mám pocit, že sa tam len strieľalo, trieskalo a vybuchovalo. Ale aj tak to spolu akosi fungovalo. Len nechápem, prečo sú dnes záporáci tak kruto sexi? Ako mám fandiť parte namakaných superhrdinov, keď ma stále vyrušuje Lokiho krásny úsmev? Kde sa podeli časy, keď záporákom mohol byť len niekto holohlavý so zlou manikúrou (viď. Voldemort)? Každopádne ma to bavilo, hoci som tomu naozaj neverila. Spojiť takúto partiu aj vo filme, to je dosť odvaha a celkom sa podarilo. Z hereckých výkonov musím vypichnúť Toma Hiddlestona a Roberta Downeyho Jr. Ostatní tam ani nemuseli byť, aj tak boli okato zatlačení do úzadia. Avšak nevybrali zle, aspoň to nebola tak zoslonená práca ako Liga výnimočných. Vyvážená veľkofilmová zábavka.

• 13.9.2012  13:37
    Black Books (TV seriál) (2000)

Tu asi naozaj platí, že v najlepšom treba skončiť. Ale je to také smutné, že viac Black Books už nebude... Perfektný sitcom plný pravého britského humoru. Kto pozná povedzme IT Crowd, Červeného trpaslíka alebo Čiernu zmiju, Black Books je len logickým pokračovaním. Jeden z najlepších seriálov, ktoré môžem sledovať v jednom kuse a kedže je tých častí tak málo, videla som všetky už aspoň stokrát. Som proste fanatička na britský humor. Dylan Moran je hrdina!! Mať na výber viac hviezdičiek, dám mu všetky... Deratizér: "Tak, nechte mě hádat. Myši? Ne. Počkat. Máte šváby." Bernard: "Jo máme. Ale nedotýkejte se jich, naštvalo by to netopýra."

• 19.1.2013  13:06

Pravdepodobne najlepšie spracovaný pokus o nastolenie atmosféry Búrlivých výšin. Ku koncu som už mala zimomriavky a Ralph Fiennes...ako...wau!!! Výborná výprava, asi nikdy neuverím, že tí herci sa po poslednej scéne večer prezliekli do džínsov a odišli domov či do hotela, pričom ráno zase prišli a stali sa z nich tie úchvatné postavy. Môj mozog to odmieta prijať. =) Obdivujem schopnosť natočiť príbeh napísaný pred 160 rokmi tak, akoby sa naozaj odohrával pred dvoma storočiami (pretože to sa v mojich očiach podarí len málokedy). A ešte viac si cením, keď sa film dokáže pridŕžať svojej slávnej predlohy. Stačí sa pozrieť na všetky verzie Grófa Draculu a mám chuť niekoho udrieť. 5*

• 26.9.2012  17:14

Po dlhom-predlhom čase sa objavil horor, ktorý mi ponúkol absolútne, perfektné "všetko". V dobe, keď už sa zdá, že hororové filmy nedokážu prísť s niečím novým a väčšina "novodobých hororov" je na smiech, tento sa ani nesnaží tváriť vážne. A konečne poriadny záver!!! Žiadnych tristo otvorených koncov pre tisícky možných pokračovaní, ktoré by to všetko len zničili. Bola som taká šťastná, smiala som sa, užívala si to. Keby sa raz za čas objavilo čosi podobné, vôbec by som nebola proti.

• 27.12.2012  16:00
    Cirque du Soleil: Alegria (divadelní záznam) (2001)

Óda na silu mladosti, čírej energie a moci v barokovom prevedení. Až sa hanbím priznať, kedy som to videla prvý raz. Neuveriteľne známy cirkus, ktorý poznajú snáď všade stvoril pred dvanástimi rokmi dielo Alegría a ja som to prvý raz videla... no včera aj to len čírou náhodou. A som z toho (ako to slušne povedať?) mimo... Pre mňa vrchol krásy a náročnosti skĺbený v 90 minútach absolútneho úžasu. Práve teraz si neviem spomenúť, aký film či vystúpenie malo pre mňa vyššiu umeleckú hodnotu ako Alegria. Totálne som sa do toho zamilovala a nevychádzam z údivu, kedže mňa dokáže na týždeň vyradiť aj obyčajná hodina ľahkej gymnastiky. V septembri sú v Bratislave...to aby som začala zháňať lístky...=)

• 15.3.2013  16:24

Typicky americky účelový, gýčový, romantický odvar, pričom je okamžite jasné ako to skončí. Preto nerozumiem romantickým filmom. Nie je práve proces sledovania príbehu a postupného odkrývania a spájania jednotlivých častí základom dobrého filmu? Ja viem, že som od toho ani nemala čakať niečo viac, ale keď som sa pozrela na obsadenie, tak som akosi dúfala. Veď Anna Faris je vždy také slniečko a Chris Evans...pozná vôbec niekto ženu, ktorá by ho dobrovoľne odmietla? Chvíľami to bol vynútený doják, ktorý na mňa nie a nie zabrať, chvíľami zase milá komédia a raz dokonca otvorená reklama na nevkus. Ale zase zasmiala som sa a ústredná dvojica to vzala sympaticky. Tak dajme tomu že 2*. Ale s romantickými komédiami som už ozaj skončila.

• 2.12.2012  10:37
    Daredevil (2003)

Pred dvoma rokmi som to v polovici znudene vypla a dopozerala som to až včera. Musím len skonštatovať, že som o nič prevratné neprišla a druhý krát si to už nepozriem. Fakt nemám rada Bena Afflecka, sorry všetkým, ktorí ho radi majú.

• 13.9.2012  12:41

Uletená komédia prešpikovaná rockovou klasikou? Kedykoľvek a s radosťou!! FIlm pobavil a donútil ma dva týždne počúvať len KISS...

• 16.2.2013  17:44

DOKONALÉ... môj prvý pocit a časom sa len umocňuje. Teraz mám chuť napísať aspoň desať ďalších superlatívov, tak aby to bolo trochu zaujímavé, pokúsim sa ich začleniť do textu. =) ...Jedna miestnosť, dvanásť mužov, film založený čisto na dialógoch, takmer nulová akcia a predsa napínavejšie ako ktorýkoľvek thriller. Otázka : Ako je to možné? Odpoveď : Dva dôvody : 1) Keď sa zrodí tak perfektný scenár, je možné všetko. 2) Keď sa stretnú tak úžasní herci aby odohrali ten ohromný scenár, nemožné sa zopakuje... Dá sa to pozerať so zatajeným dychom, dá sa pritom stáť uprostred miestnosti a kričať do telky, dá sa pri tom plakať, dá sa hnevať, dokáže vás to rozhodiť, ohromiť, prinútiť otvoriť ústa a nechať ich dokorán. Tak ešte zopár tých chvál : vynikajúce, úchvatné, obdivuhodne natočené. 5*

• 17.11.2012  19:25
    Dylan Moran: Monster (TV film) (2004)

Ako môže byť niekto takto dokonalý? On je...chodiaca legenda a pritom sa o to ani sám nesnaží, možno o tom ani nevie! Je jednoducho sám sebou, s ničím sa nehrá, proste si len príde na javisko, začne rozprávať a ja len čumím! A nemôžem dýchať od smiechu. =) Dylan Moran nikdy nehral Bernarda Blacka - on ním bol od začiatku a stále ním je! Žiaden človek by tak vytrvalo nemohol hrať stále jednu postavu, on je fakt taký! A to je na ňom najlepšie. Už som počula názory, že je príliš afektovaný, čudný a dokonca trápny (je trápne už len napísať takýto nonsens) ale on je presný opak... A potom ho nemilujte! =) Monster je pre mňa vrcholom stand-up vystúpení. Jimmy Carr, Gad Elmaleh či iní...existuje veľa dobrých stand-up komikov, ale asi som sa pri nikom nedostala do takej pohody ako práve pri Moranovi.

• 14.9.2012  21:39
    Hamlet (TV film) (2009)

Skutočne luxusné, nevšedné a mimoriadne zaujímavé, moderné, novodobé spracovanie Hamleta. David Tennant je tu absolútne dokonalý, skutočne sa stal Hamletom a je vidno, ako si to užíva. Videla som tri spracovania tejto hry a až v tejto štvrtej variácii som našla perfektného Hamleta. Je to znepokojivé, dramatické a pritom aj komické a v určitom zmysle bizarné. Dokonalé... pre moju obľúbenú Shakespearovku len 5*!!

• 4.5.2013  11:42
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Po štvrtej časti už musím konštatovať, že sa mi to páči a baví ma to stále viac a viac. Hugh Dancy je ako mladý Will Graham prekvapivo veľmi presvedčivý a dodáva postave šťavu, ktorú som doteraz nevidela ani vo filme ani v knihách. Mads Mikkelsen ma maximálne potešil, radosť pozerať! Zatiaľ je teda všetko nadpriemerné až vynikajúce, atmosféra na jednotku! Predbežne päť hviezdičiek a uvidíme, kam sa to uberie... __ Priebežný doplnok: po 10. časti som stále nadšená a mám taký pocit, že moje nadšenie sa už bude len stupňovať. To napätie už nejde ani pokrájať, to proste visí vo vzduchu, je také husté že sa tam sotva drží. Perfektné! __ Po prvej sérii číra a absolútna spokojnosť.

• 1.4.2013  21:36
    Hon (2012)

Absolútne neuveriteľný emocionálny šok! To som si práve prežila. Chce sa mi plakať, chce sa mi kričať a mám pocit, že upadám do depresie. Ak to bol zámer, tak vyšiel dokonale. Napísané je to neskutočne! Napísať takéto peklo na zemi, skutočný pád až na samé dno ľudskej psychiky...a potom to ešte zrežírovať tak, aby si pri tom človek takmer vytrhal všetky vlasy...skláňam sa Thomas Vinterberg. Mads Mikkelsen hral tak presvedčivo, až som si uprostred filmu musela googliť, či to náhodou nie je jeho životný príbeh. Dokonalé všetko. Po každej stránke, ani jedna výhrada, srdce až v krku a už si ani nepamätám, aké to je dýchať zhlboka. Majstrovský kúsok...Bodka

• 7.6.2013  21:15

Ak už fakt nemáte čo robiť a hľadáte čarovnú rozprávku na jedno pozretie s nenaplnenou ambíciou - voilá, našli ste! V podstate je to niečo medzi Kliatbou bratov Grimmovcov, novodobou Snehulienkou a Van Helsingom s troškou Matrixu zo 16. storočia. Od začiatku je príbeh jasne predvídateľný a aj napriek potenciálu nikde nečíha žiadne prekvapenie. V tomto prípade to však nie je krok vedľa, preto chválim aj stopáž, pri takomto filme je nutné vmestiť sa do 90 minút. Dej jednoduchý, nikde zbytočne nezapletený; hudba vyhovujúca a, čo som ani nečakala, v niektorých momentoch je to dokonca vtipné! Herecké obsadenie obstojné hoci ani jeden nezahviezdil, čo ani nebolo cieľom filmu. Tip na záver: radšej v originálnom znení a pre znalcov jazyka bez titulkov, pretože mi už pri prvotnom predstavení hlavných aktérov trhalo kútikmi ("Ja som Marienka a toto je môj brat Janíčko" - scéna, kde Gretel kričí po celom lese na svojho brata bude v slovenskom dabingu úlet... šťastie, že si to už neplánujem pozrieť...).

• 25.11.2012  12:24

V podstate by to predstavovalo dokonalý film, keby som bola nenáročný divák, hltajúci každú novinku a žijúci na akčných naháňačkách odsúdených na komerčný úspech už len kvôli výške rozpočtu. To ja ale nie som. A k tomuto mám veľa výhrad. Načo vôbec do filmu strkať hercov, keď nič nerobia? Ani poriadne nehrali, všetky výkony boli kŕčovité a váhavé. Aj tí, ktorí mali hrať neistých, boli neistí až príliš a hneď v druhom okamihu zachraňovali svet. Och, aká to transformácia. Príbeh má istý potenciál, ktorý ostal nevyužitý a je to veľká škoda. Takže za mňa tri a to som ešte dobrá.

• 26.11.2012  15:23
    Kauzy z Bostonu (TV seriál) (2004)

Seriál, do ktorého sa dá zamilovať hneď od prvej časti (vlastná skúsenosť)! James Spader je osobnosť, s ktorou nič iné nenarobíte, len ho začnete zbožňovať a jeho Alan Shore je postava, ktorá by si zaslúžila oveľa viac priestoru ako dva celé seriály (čo tak ešte jeden?). Počúvať tie jeho perly, za to stojí vidieť všetky časti. Do absolútnej pohody a dobrej nálady ma dokáže dostať len pár seriálov a Bostonské zločiny sú jedným z nich.

• 8.9.2012  15:33

"S pistolí mezi zubama vyslovíte jenom samohlásky." Neuveriteľne dokonalo natočený film, snáď lepší ako knižná predloha (a to som zrejme priznala prvýkrát, no určite odporúčam tvorbu Chucka Palahniuka). Nedá sa doň nezamilovať, od začiatku do konca nezastaviteľná jazda Pitta a Nortona s neuveriteľným finále. Kiežby bolo viac takých filmov. Načo človek potrebuje tisíce remakov a do zblbnutia čučieť na akčné blockbustery, keď existuje Fight Club? Už dlho a navždy moja srdcovka...

• 11.12.2012  18:50

Pokúsim sa obrániť to hodnotenie. Je pravda, že príbeh je umelý, neoriginálny, na niektorých miestach dokonca stupídny a občas sa môžu rumunské kulisy zdať beznádejne nízkorozpočtové, scenár sa ani neoplatí hodnotiť a...prakticky by ten film fakt nestál za nič. Ale keď sa na to pozriem z druhého hľadiska, tak tie nízkorozpočtové kulisy z Bukurešti sú naozaj netradičné, krásne, starobylé a tajomné. Potešil ma aj fakt, že som sa nemusela dívať na uslintané vypĺznuté príšery, ktoré sú nazývané "plnohodnotným vlkolakom". Nech mi nikto nehovorí, že je lepší pohľad na absolútne neuveriteľnú počítačom spackanú beštiu ako na nádherného dravého vlka. Takže z príbehového hľadiska nula ale z audiovizuálneho to u mňa proste vyhralo.

• 7.10.2012  18:41

Čo bolo skvelé : Aaliyah, Stuart Townsend, miestami atmosféra, hudba, hudba...a hudba. Čo ušlo : scénar, občas aj Vincent Perez. Čo to pochovalo tak hlboko, že by sa z toho už žiaden poriadny upír nevyhrabal : celkovo plytký, nezaujímavý príbeh (upír sa cíti sám - no bóóóóže, tak si proti sebe poštve celú upírsku komunitu, len aby sa mu uznalo, že mal pravdu, viac v tom nevidím), Marguerite Moreau (na ňu len zabudnúť a viac si nespomenúť) a k tomu ešte fakt, že by to podľa všetkého malo pochádzať z predlohy Anne Rice (to, verte či nie, filmu naozaj uberá, veď každý sme čakali čosi podobné Interview s upírom a keď sa dostavilo toto...no sklamanie sa pretavilo do hodnotenia).

• 13.9.2012  14:26

Famózny príbeh o ľudskej hlúposti a realite. Brilantne obsadení herci - Edward Norton a Edward Furlong mi vzali dych (v prvom prípade je to tak vždy ale Furlong ma naozaj prekvapil). Celý film bolí, doslova sa prenáša tá bolesť priamo na diváka. Tento film ani nepotrebuje zvlášť obsiahle recenzie, komentáre alebo kritiky. Ja nepotrebujem žiadne politické rozpitvávanie a diskusie o súčasnom stave rasizmu vo svete. Stačí si ho len pozrieť a človek to pochopí. Svet sa ním nezmení a nič nebude lepšie, ale každý by ho mal vidieť a urobiť si vlastný názor. Pri finálnej scéne som hystericky plakala, nebolo možné ma utíšiť. Kult hákového kríža je jedným z mojich najsilnejších filmových zážitkov a pre mňa je nemožné dať mu nižšie hodnotenie ako päť hviezdičiek.

• 3.1.2013  15:08
    Legie (2010)

"Ak sa zajtra už neprebudíš a ukáže sa, že dnešok bol tvojím posledným dňom na Zemi, budeš pyšný na to, čo si v ňom dokázal? Pretože ak nie, mal by si s tým rýchlo niečo urobiť." Ak by mi takýto nelogický žvást hovoril otec každý večer pred spaním, stala by sa zo mňa chodiaca depresia. Očividne si to celé osadenstvo Légie vzalo k srdcu a rozpútalo vojnu utápajúcu sa v sebaľútosti, starých krivdách a nostalgických príbehoch, ktoré nikoho v skutočnosti nezaujímajú a nie sú ani trochu nostalgické. Občas to vyzeralo ako na Stretnutí anonymných samovrahov a mňa tie kecy fakt nezaujímajú, hlavne keď malo ísť o akčný fantasy triler - ten horor v popise ma rozosmial. A nebol jediný. Babička lezúca po strope mi privodila päťminútový záchvat smiechu. Mimochodom, fakt sa tu stretli hrozne nesympatické herecké výkony (do toho neradím Paula Bettanyho - ja mám toho chlapa rada, nepomôžem si a tie bludy, čo vypúšťal z úst predsa nie sú jeho chyba). Všimol si niekto, ako sa tvári Lucas Black? Pretože sa netvári absolútne nijako! Stále má na tvári ten istý výraz...(rodí sa nám druhý Chuck Norris?) Keď túroval motor v Tokiu, nejako mi to nevadilo, jeho prázdny ksicht len odrážal podstatu filmu. Ale tu som to zniesla len tak tak. Scenár je jednoducho blud všetkých bludov. (TOTO NIE JE TEST..."Hmm...asi niečo testujú." --- "Čo to k...a je?" "Mraky! Čo by to bolo?" "Mraky nebzučia!"...) Od 12 minúty som celý čas len čučala, koľko ešte ostáva do konca filmu. Nuda, nuda, nudaaaa. Sorry za prípadné spoilery, ale tento film aj tak ničím nikoho neprekvapí. Po tomto teda u mňa žiaden Kazateľ nehrozí...

• 15.7.2013  15:26
    Lesní duch (2013)

Videla som horor. Značka: No.To.Ma.Poser. Schopnosť ohodnotiť a okomentovať prišla až po dvanástich hodinách po prvom zhliadnutí (a je dosť možné že aj po poslednom). Nie je to najdesivejší film aký som kedy videla a hlboko pochybujem, že pre niekoho taký bude. Ale má to šťavu, výborné tempo, žiadne dlhé vykeciavačky, špinavú chatu kdesi uprostred ničoho a hektolitre krvi, ktoré sa nedajú prehliadnuť. Nemôžem povedať, že sa mi to páčilo, na to som príliš duchársky založená. Ale v rámci žánru a mojich očakávaní to lepšie dopadnúť snáď ani nemohlo!

• 26.9.2012  17:25
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Keby som nemala rada tajomstvá, záhady a všetky možné hororové monštrá, pozerala by som to aspoň kvôli Deanovi a jeho hláškam. Ale ja rovnako zbožňujem aj tú hororovú trošku, ktorou je seriál obohnaný, preto som už pár rokov beznádejnou fanynkou Supernatural (kedysi som sa budila o tretej ráno, aby som si mohla pozrieť novú časť s blbým slovenským dabingom). A aj keď už o chvíľu príde ôsma séria, stále ma to neomrzelo a vždy si to rada pozriem. Scénar je jednoducho skvost, len škoda toho, že to miestami pokrivkáva. Je však úžasné, že aj po siedmych plnohodnotných sériách si to chalani stále užívajú, tvorcovia nepoľavujú v snahe natočiť kvalitný materiál, scenáristi makajú odušuspasenú a stále sa vynárajú nové a nové problémy, stále má kto zomrieť a vstať z hrobu, stále sa dokáže objaviť nový anjel a démon, nový duch a prízrak a iná obludnosť. A ja chcem stále viac...pretože keď raz začneš, už nemôžeš prestať...

• 2.1.2013  18:22
    Loď duchů (2002)

Hromada ľahko predvídateľných, dokonca občas dopredu očakávaných ľakačiek teda nevyľaká. Nula za originalitu, nula za herecké výkony a celkový dojem by siahal kamsi do mínusu, nebyť asi dvoch scén, kde sa mi celkom páčila atmosféra. Keď sa ku mne dostala Chobotnica, myslela som si, že už to hlbšie nejde. No...tak ide! A sorry ale Loď duchov? Ten názov niekto aj myslí vážne? Desaťročné decko by vymyslelo niečo lepšie, ako Ghost Ship. Raz a stačilo.

• 17.11.2012  19:05
    Machři a šprti (TV seriál) (1999)

Pohodový seriál, ktorý sa na nič nehrá a ktorý má len jednu vadu a síce že nemá viac častí. Kam sa oproti tomu hrabe akési Glee...

<< předchozí 1 2 3 4