Schindlerův seznam (1993)

Co k tomu dodat, jde o velmi emotivní film, ale abych pravdu řekl, byl bych raději, kdyby nikdy nemusel být natočen, respektive aby NEEXISTOVALA předloha pro tento film. A doufat, že už se nikdy nic takového opakovat nebude.

Tenká červená linie (1998)

Abych pravdu řekl, tento film mě nenadchnul, čekal jsem od toho mnohem více, zvlášť podle komentářů a hodnocení ostatních uživatelů. Film me nenadchnul, je to dlouhé utahanné, nesmyslné prostřihy do minulosti k manželce, která nakonec napíše dopis, že se chce rozejít. Chvilka se člověk ztrácí v ději, místa jsou velmi nepřehledná, a tak divák neví, kde se momentálně v ději nachází. Abych nepsal samou kritiku, musím vyzdvihnout herecké výkony, hudbu a kameru, ale to ostatní pokulhává.

Kráska a Ošklivka (2008)

Většina hodnotitelů a komentujících je zaujatých vůči Patis Hilton. Já se dokáži podívat na film bez předsudků. Navíc na Paris je krásný pohled, takže to jsou body jedině nahoru. Trošku jednodušší scénář, ale pohodvá komedie na odreagování s příjemnou muzikou. Proč by ne.

Trosečník (2000)

Tento film je o jednom herci a to je pan herec s velkým H, TOM HANKS, a né jinak. Není co dodat, je málo herců na filmové scéně, kteří toto dokáží.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Odpočinková komedie, u které se člověk dokáže uvolnit a odreagovat. Určitě bych nebyl tak kritický, člověk u tohoto filmu nesmí nějak moc přemýšlet, když se Vám to povede, skvěle se pobavíte.

Na konci všech válek (2001)

Tento film pro mě jednoznačně 5* a zaslouženě. Tento film, byl pro mě emotivní s mnoha silnými scénami. Doprovázený výbornou hudbou. Určitě bych ho postavil mnohem výše než je nyní. Určitě kdo pročítáte tyto komentáře k tomuto filmu, tak neváhejte a skoukněte ho. Budete velmi mile překvapeni.

Temný úsvit (2006)

Mám velmi rád filmy s podobnou tématikou, nicméně tento snímek mě až tak nenadchnul. Příjemné byly herecké role Christiana Bala a Steveho Zahna, jinak scénař nebyl až tak propracovaný, ostatní herci byly nevýrazní. Možná jenom můj pocit ale na to, že to byl film z roku 2006, by letecké záběry mohli být lepší. Myslím, že 3* je adekvátní hodnocení.

Za nepřátelskou linií (2001)

Sto lidí, sto chutí, mě tento snímek velmi sednul. Vždy se na něj rád podívám znovu. O akční scény není nouze, ve skvělém podánní herce Owena Wilsona..

Telefonní budka (2002)

Skvělý snímek, člověk by neřekl, že jde na rohu jedné ulice, v jedné scéně vytvořit takové dílo. Skvělé herecké výkony, skvělá režie v podání Joela Schumachera a nesmíme opomenout výkon Colina Farella.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Povedený snímek, myslím si, že zde si přijde na své každý divák, který má rád horory, podle mého názoru tam bylo vše co bylo potřeba, vcelku předvídatelný scénář, nicméně doporučju, litovat určitě nebudete.