Lovci lidí (2008)

Tak kde začít, první bude vhodná poznámka o ztrátě času. Nepatřím mezi kritiky filmů, ale tohle bylo příliš i na mě. Absolutně scénář, který nedával smysl, nemělo to celé hlavu ani patu. Takhle by se lidi nechovali v ohrožení života. Nereálnost, kdy hlavní hrdince bodnou nůž do žeber, ona chvíli leží, a po chvilce vstane jako by se nechumelilo. Kdyby mi někdo řekl, že tohle dílo pochází od studenta prvního ročníku filmové školy, tak smeknu, ale tohle byl pro mě brak. Uděluji jednu hbězdičku za sympatyčnost hlavní představitelky.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Film na který když se dívám mi naskakuje husí kůže, skvělá ukázka bratrství,oddanosti a kuráže. Neumím si představit, že bych žil v té době, a musel něco takového zažít, ale nesmírně obdivuji ty, co tím prošli. Nejednomu člověku na konci filmu ukápne slza. Není co dodat.

Město bohů (2002)

Fascinující snímek s trošku drsnějšího prostředí, aneb poukazuje na to jak to jinde chodí, a že život není procházkou růžovým sadem.

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) odpad!

průměrná komedie, trošku zvláštní myšlenka, nicméně já jsem se zasmál, jak se říká 100 lidí 100 chuťí.

Experti (2006)

Osobně tento film hodnotím kladně, nechápu hodnocení ostatních. Kryštof Hádek předvedl dobrý herecký výkon. Film má děj, humor a mnoho pěkných žen. Není nejlepší, nicméně bych ho určitě nehodnotil do sekce odpadu.

Avengers (2012)

Povedený film spojení superhrdniů v podobě Hulka,Kapitána Ameriky,Ironmana a Thora nemá chybu, i humor který se ve filmu oběvuje. K mému osobnímu gustu bych do filmu přidal i další známé z filmované "superhrdiny", ale to by už bylo možná přeplácané.