Banda - Karty jsou rozdaný (2019) (epizoda)

Príbeh: Hugieho život sa otočí o 180° keď mu cez jeho priateľku prebehne komerčný superhrdina a rozseká jej telo na kusy. Ako na zavolanie sa v jeho živote zjaví Butch,, ktorý mu dáva možnosť pomstiť sa celej super hrdinskej spoločnosti. Na pozadí sa objavuje nový superhrdina, ktorý si musí zvykať na nekalé praktiky svojich kolegov. Prevedenie: Na môj vkus dosť naturálne ale na druhú stanu je to o to zaujímavejšie a inovatívnejšie. Sadol by k tomu Slovenský dabing s tým Českým ma to dosť uspávalo. Karl Urban (nar. 1972, Nový Zéland) ukázal, že vie hrať podobné drsné charaktery a nezaostáva mi nič iné iba sa tešiť na ďalšiu časť. 85%

Star Wars: Vadná várka - Válečný plášť (2021) (epizoda)

Príbeh: Várka dostáva náročnú záchrannú misiu na ktorej sa dostávajú opäť do kolízie s Impériom. Teraz je ale niečo iné, Impérium začína verbovať TK jednotky miesto klonov. Prevedenie: Dozvedáme sa dosť veľa informácií k tomu aby sme sa znova vrátili na Kamino a mohla začať finálna rúbanica. Diel kvalitný, dosť akcie aj nostalgie a známych postáv z univerza. 92%

Tierra Incógnita: Utajená země - Hrůza (2022) (epizoda)

Príbeh: Banda spojila svoje sily aby chytili "strašidlo" z dávnych čias, ktoré Erikov otec nechcene vyvolal opäť na svet. Do toho samozrejme prichádzajú komplikácie. Prevedenie: Dejové zvraty sú chabé a každému je hneď jasné kto koho zradí aby sa napätie dostalo na tú správnu úroveň. Ďalšia vec je, že strašidlo vo voľnej prírode okamžite lapí svoje obete ale v dodávke, kde sú od seba dva metre mu to trvá pól hodinu. A ja osobne som nepochopil ten potitulkový spinoff ale nechám to teda na druhú sériu ak sa do nej vôbec pustím. 71%

Tierra Incógnita: Utajená země - Utajený pokoj (2022) (epizoda)

Príbeh: Erik sa musí spojiť so svojím uhľavným nepriateľom aby sa dostal naspäť k denníku. Uma konečne prehovorí o traume z minulosti. Daniel nafinguje nájdenie tiel Dalaranovcov. Prevedenie: Musím povedať, že táto časť ma celkom bavila aj napriek celému radu nedostatkov som sa dosť dobre bavil. 69%

Tierra Incógnita: Utajená země - Červ (2022) (epizoda)

Príbeh: Erik zistil, že v parku na štyroch rôznych miestach sú ukryté stránky z denníka, ktoré jemu a jeho sestre zanechal jeho otec pre prípad, že by experimentovanie s temnými silami nedopadlo dobre. V meste sa množia zombíci so svietiacimi očami. Prevedenie: Celkom zaujímavé, že si seriál drží štandard priemernosti počas celej svojej stopáže. Ak by vznikol pred 10 rokmi trúfam si povedať, že bo bol dokonca nadpriemerný. Ale v dnešnej dobe je to čo sa nám autori pokúšajú predsunúť, obohrané. 50%

Star Wars: Vadná várka - Zamoření (2021) (epizoda)

Príbeh: Várka sa vracia k Sid a zisťuje, že ju nahradil miestny kupliar Durant, ktorý následne pocíti ako sa s podobnými samozvancami zaobchádza. Prevedenie: Nepodstatný a nudný diel v ktorom sa dokopy nič nedeje a nakoľko som Duranta nepoznal s predchádzajúceho univerza nedostavila sa ani vlna príjemnej nostalgie. Nič sa nikam neposunulo iba moje hodnotenie smerom dolu. 55%

Star Wars: Vadná várka - Záchrana na Rylothu (2021) (epizoda)

Príbeh: Diel v priamej nadväznosti kedy várka dá za pravdu Omege a idú na Riolt oslobodiť miestneho patriota zo spárov Impéria. Prevedenie: Príbeh už trocha pritvrdzuje a páči sa mi vykreslenie Impéria ako novodobých nacistov, veľmi sa mi to v hlave spája s historickými reáliami. Akcie dosť a odhalenie staronových postáv s ktorými sa určite ešte stretneme. 90%

Tierra Incógnita: Utajená země - Tajný kód (2022) (epizoda)

Príbeh: Erik sa poháda s Pablom za to, že mu klamal. Nájde kľúč k rozlúšteniu otcovej šifry a bojuje aj o srdce miestneho dievčaťa, ktoré už nebaví zahadzovať sa s partiou dementných výrastkov. Prevedenie: Teraz už sa seriál ani nehrá, že by nekopíroval Stranger Things aj napriek tomu že to pôsobí lacne príbeh dobre graduje a celkom ma zaujíma, kam sa to celé poberie. 60%

Tierra Incógnita: Utajená země - Strašidelná loď (2022) (epizoda)

Príbeh: Erik zisťuje, že preludy v parku spôsobujú záhadné krištáli ktoré sa nachádzajú v jednotlivých atrakciách. Rodina začína čeliť tlaku mesta kvôli stratených chlapcom. Prevedenie: Stále viac sa nemôžem zbaviť dojmu že ide o nízkorozpočtovú telenovelu. Ale na druhej strane ma to aj celkom baví  a teším sa na nasledujúcu časť. 57%

Tierra Incógnita: Utajená země - Vila Dalarasových (2022) (epizoda)

Príbeh: Erik v parku našiel tajomný krištáľ a otcov denník z ktorého niekto vytrhal strany. Dejan sa mení na zombíka a hľadá si svije obete na mise Quert. Prevedenie: Pre mňa osobne, je najväčšia záhada, ako je možné že v každom temnom kúte parku alebo jaskyne sa svieti. Hlavne pri dnešnej cene energií. 55%