F1: Touha po vítězství - Příští generace (2019) (epizoda)

Príbeh: Trocha hra na city od Netflixu ale príbeh Charlesa Leclerca je veľmi pútavý hlavne pre to že v dnešnej dobe už vieme čo všetko chalan dokázala tak je veľmi pekne sa na neho pozrieť v takejto retrospektíve. 93%

F1: Touha po vítězství - Zachovat chladnou hlavu (2019) (epizoda)

Príbeh: Grosjean v roku 2018 rozmlátil viac monopostov ako ktokoľvek iný v celej histórií F1, teda neviem prečo je mu venovaný tento oslavný diel týmu Haas. Asi aby sa predstavili a aby sa nezabudlo že vôbec štartovali. Steinara mám rád ako vedúceho stajne ale inak celý ten tým stojí za prd. 74%

F1: Touha po vítězství - Všechno nebo nic (2019) (epizoda)

Príbeh: V týme Force India sa deje úplná telenovela a Lawrence Stroll si všade kam príde dotiahne svojho synáčika. Nehovorím že je to noob ale ak si svoju cestu nevyšlape sám iba veľmi ťažko môže počítať s uznaním. 94%

F1: Touha po vítězství - Problémy na vrcholu (2019) (epizoda)

Príbeh: Zákulisie peňažnej politiky týmu Force India a to, že aj napriek nízkym prímom vedia dobre zajazdiť a majú dobré auto. Kde potom McLaren robí celú dekádu chybu? 79%

F1: Touha po vítězství - Umění války (2019) (epizoda)

Príbeh: Podpora Verstappena v Red Bulle má za následok odchod jedného z najlepších jazdcov F1 ku konkurencií. Na druhej strane s monopostom Renaultu to asi Dany moc nevyhral. 93%

F1: Touha po vítězství - Vykoupení (2019) (epizoda)

Príbeh: Práve Monako 2018 bola cena, v ktorej sa naplno vyostril konflikt pretekárov Red Bullu, tým že do seba navzájom vrazili. Na pozadí sa rieši nejasná existencia týmu Williams. 90%

F1: Touha po vítězství - Král Španělska (2019) (epizoda)

Príbeh: Síce časť chce namotivovať na španielsky súboj medzi Alonsom a Sainzom ale reálne to je aj porovnanie starej a novej školy F1. História McLarenu je môjmu srdcu veľmi blízka ale v dnešnej dobe by som asi viac fandil Sainzovi a jeho Renaultu. 82%

F1: Touha po vítězství - V sázce je vše (2019) (epizoda)

Príbeh: Austrálsky jazdec na veľkej cene Austrálie. Som rád že seriál začal Danielom lebo spomedzi všetkých jazdcov F1 ho mám asi najradšej. A obdobie roku 2018 kedy jazdil za Red Bull bolo jednoznačne najlepšie v jeho kariére. 85%

Favoritka (2018)

Príbeh: Boj o kráľovninu priazeň z pohľadu kráľovského dvora. Herecké obsadenie: Všetky tri hlavné hrdinky boli jednoducho úžasné a iba ich výkon vyniesol filmu v mojich očiach aspoň priemerné hodnotenie. Prevedenie: Filmy zo 17-18 storočia z duše nenávidím. tie napudrované gebule a pretvárka pod makeupom. Ale hlavne to neznášam pre to, že je tá doba hrozne nudná a nemá mi moc čo ponúknuť. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Pocity: Strašne som sa nudil. Na pár zaujímavých scén, ktoré ale vzápätí zabil nudný dialóg to bola jedna veľká nuda. Pridaná hodnota: Nudný príbeh, ktorý nezachránili ani geniálne herecké výkony. 47%

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Príbeh: Liga Spravodlivosti podľa Zacka Snydera. Herecké obsadenie: Presne také isté ako v pôvodnej Justice League. Prevedenie: Konečne sa dostávame k veci, vďaka ktorej je táto verzia tak úžasná a jej existencia je veľmi nutná. Prevedenie v Synderovom podaní je temnejšie a výpravnejšie s veľkým citom na detail a osudy hlavných postáv, kde ich spoznávame skutočne do hĺbky a táto retrospektíva vrhá úplne iné svetlo na finálny súboj. Pocity: Keď som videl stopáž filmu, dostal som panický záchvat. Ale utieklo to ako voda a dokonca mi bolo málo. Pridaná hodnota: Ďakujem každému, kto má prsty v tom že tento Cut uzrel svetlo sveta lebo je to úplne iná káva ako pôvodný film. 98%