• Krátkometrážní
  • Pohádka

Vinaři (2014) (seriál)

Nepiju víno, neznám život na vesnici, neznám život na Moravě a nemám ráda Kostkovou jako hérečku (s věčně nasazeným připitomělým oduševnělým úsměvem). Čili jak to tady čtu, pokud jsou v sejrálu nějaké nesrovnalosti, co se týká vína / dialektu / života na vesnici / na Moravě tak to nedokážu a nechci posuzovat. Jinak mě to celkem baví, má to atmosféru (slunečná a pozitivní, ta na mě funguje) a ten úvodní song je fajn.

Želvy Ninja (2014)

Já pro ně mám prostě slabost. Srdeční záležitost. Želvy jsou prostě vždycky TOP i kdyby to byla sebevětší blbost. Jdeme teda s bodama od shora - půl bodu strhávám za absenci Kraanga, pač na toho jsem se nehorázně těšila a půl bodu za to, že z mého nejoblíbenějšího želváka Rafaela udělali "místo mozgu ze svalu kostku" a místo masky mu na hlavu dali červený slipy. Oplechovanej Trhač byl HOT a MC Mikey jedé!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

"Pracuji od osmi." "Hodin?" "Ne, stupňů."

Wifina (2013) (pořad)

Huustýý. Tyhle děcka toho o moderních technologiích vědí víc než já a moderují naprosto přirozeně a s lehkostí. No klobouk dolů.

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Historie je fakt strašná nuda, ne však v tomto legendárním francouzském podání. Zejména pro děti je to použitelnější než jakákoli učebnice dějepisu a to i v případě, že má dostatek obrázků. Navíc oceňuji hudbu a líbí se mi český dabing.

Muži v černém (1997)

Wau, tak po shlédnutí třetího dílu jsem se pustila i do toho prvního, aby se neřeklo. Děj byl promyšlenej, na rozdíl od podobných akčňáků měl smysl a nebyl jen vycucanej z prstu. I detaily seděly. Bylo tam plno vtipných okamžiků i slizu, takže o zábavu postaráno. A ten hnusnej brouk, převlečenej do lidský kůže mě bude děsit asi na věky věků - leda, že bych si vymázla paměť.

Telebazar (2003) (pořad)

Asi nejvtipnější Zdendovo pořad. Ty scénky mají opravdu nápad a jiskru.

Kufr (1992) (pořad)

Na svou dobu to byl docela fajn pořad. Mělo to spád a bylo to dokonce docela vtipné. ;)