• Fantasy

Drž hubu! (2003)

Drž hubu som videla XYkrát, vždy sa k nemu rada vraciam a smejem sa, akoby som ho nikdy predtým nepozerala. Výborný film, výborní herci, krásny humor. Za 5*.

Jak vycvičit draka (2010)

Týmto filmom som skrátka nadšená. Vtipný, pekný, atmosferický...

Orphan (2009)

Po videní tohto atmosferického hororu s výbornými hereckými výkonmi som sa istú dobu pristihovala pri tom, ako skenujem malé deti, či náhodou nemajú črty dospelosti :-D Vrelo odporúčam všetkým, ktorým lahodí vybočenie z klasiky a zabehnutých koľají.

Láska nebeská (2003)

Pekné, milé, vianočné, atmosferické... na konci síce klišé s letiskom a naháňaním svojej ,,životnej lásky", životnej preto v úvodzovkách, pretože v tomto prípade to bola láska 11ročných detí, ale čo tam po tom. Málokedy pri romantických filmoch plačem, ale pri tomto som plakala. A budem plakať ešte veľakrát, lebo toto nebolo posledný raz, čo som to videla.

Policajt ze školky (1990)

Nech je Arnold aký chce (ne)herec, rada som to pozerávala ako decko, rada si to pozriem aj dnes ako odrastené decko.

The Boy (2016)

Škoda toho konca, ale inak nemám čo vytknúť. Na pani zlatú sa dobre pozeralo, na chalaniska trochu horšie, nakoľko prázdny pohľad nie je môj favorit, ale všeho všudy 4*.

Rozsudek (2014) (seriál)

...no ale náhodou - mňa to baví. Teda možno je to tým, že už som takmer týždeň PN a neviem, čo od dobroty, no Rozsudek ma chytil a nepustil. Dokonca aj tie herecké výkony sú omnoho uveriteľnejšie ako v slovenskej, čiastočne podobnej, Súdnej sieni.

Mimoni (2015)

V kine boli len dva dospelé páry, z toho jeden ja a môj chlap, a bavili sme sa viac ako deti okolo. Možno je to našou jednoduchosťou, možno slabosťou pre mimoňov, ale u mňa ÁNO.