Rapl - Bubáci (2019) (epizoda) odpad!

Horší, ještě horší, nejhorší. Tvl vyžranej Jandák a jeho projev při ubytování běženců v policejní ubytovně??? Co to má bejt? Začínám se těšit na další díly, ale tak nějak jinak, zvráceně, škodolibě. Škoda že tady není odpad na druhou. A ta muzika :-))) Marta Kubišová OMG, těším se na Pepíčka Zímu v dalších dílech.

Ženy v běhu (2019)

Taková lepší Ordinace v růžový zahradě... Dvě hvězdy za výtečnýho Vetchýho a oči Jenovéfy. Jen to frenetické hýkání dámské většiny návštěvníků kina mě budilo ze spaní ještě v noci.

Vyvolený (2000)

Strašně zdlouhavý a nudný.

Strážmistr Topinka - Zločin na farmě (2019) (epizoda) odpad!

Co to kurva má bejt? Pytlák loví smradlavý ovce, který by nikdo nesežral. Tradičně imbecilní poldové pátrají v převleku za ovce a chudák koncesionář ČT tuhle kokotinu zaplatí. Je mi celkem líto Topinky, nálepku megadementa bude mít hodně dlouho.

Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

Jedna hvězda za mrzkýho Kuneše. Mimochodem Spáčilové dala týhle hrůze 80%, asi má slušnej matroš.

Rapl - Echt gold (2019) (epizoda)

Tak po třetím dílu je jasný, že tohle není Rapl dvojka. Tohle je normální tuctovej seriál něco jako Kriminálka Ústí nadlabem. Tvůrci od doby jedničky patrně prodělali lobotomii, protože jinak se to nedá vysvětlit. Tohle ani Kuneš nezachrání. Tolik nelogičností najednou se snad nevidí ani v Ordinaci. Kdyby pak nedávali Most, tak se na tohle snad ani dívat už nebudu.

Rapl - Operace Ofsajd (2019) (epizoda)

Tohle se teda hooodně nepovedlo. To byla snad parodie na první sérii? Duchoslavův Sepp byl tak trapnej, že nebyl ani k smíchu, spíš k pláči. Pseudonáckové byli asi dost otužilí, na každým jejich zasedání v klubovně jim šla pára od držky....Jak jsem se na to těšil, tak jsem zklamanej. Atmosféra žádná. Druhej díl horší než první.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Jak by řekla Jolanda:Tady vidím velký, špatný. Já bych ještě dodal: hnědý.

Ten, kdo tě miloval (2018)

Zas tak blbý to nebylo. Dobře obsazený, hezký zimní záběry. Pohodová předvánoční oddychovka. Holubová a její somalskej Mikuláš to zabila 😁