Osamělý jezdec (2013)

Co to bylo??? Chvíli se to tvářilo jako western, chvíli jako komedie, pak drama a nakonec groteska. Srovnání s Piráty z Karibiku je úplně mimo. Tohle bylo tak nudný a navíc zbytečně dlouhý. Jedna hvězda za Johnyho Deepa, kterej ale stejně pod tím balakrylem na ksichtě nebyl pořádně vidět.

Zpátky do ringu (2013)

Kdo kdysi v pravěku hltal Rockyho, tak pro toho je tenhle film taková milá sentimentální ptákovina. Navíc nabitá hláškama. "...není to kvůli mý vejšce a barvě???..." "...ne, protože jsi malej a černej!"

Pět mrtvých psů (2016) (seriál) odpad!

To je něco tak blbýho, že se to nedá. Krajně nesympatická Melíšková, který nevěřím ani dobrý den. Její způsob "vyšetřování" vypadá spíš jako parodie, scéna s megafonem mě zabila úplně. Voříšková v uniformě vypadá taky divně. Celý je to divný.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Jediný co mě pobavilo, byl česky nemluvící/mluvící Vietnamec...jinak je to stejný jako všech milion seriálů. O ničem.

Válečná generace (2013) (seriál)

Pro milovníky tohoto žánru je to fajnová záležitost. Chvílema jsem se přistihnul jak držím palce těm špatným. Šílená doba. Lidi z obou stran semletý bez nejmenší šance s tím cokoliv udělat.

Gangster Ka (2015)

Nevím, těšil jsem se na film na tohle téma. A asi až moc. Bylo to takový divný. Se skutečností to mělo společnýho pramálo, chvílema to bylo těžce přitažený za vlasy. Placák do vypuštěnýho bazénu a frajer nemá ani odřenej rypák...Navíc Čermák jako Krejčíř??? To byl asi vtip. Vypadal tam prcek vedle ostatních dost divně, vůbec mu to nesedlo. Prostě zklamání. Jedinej, kdo byl dobrej, byl Predrag Bjelac, toho bych se asi i bál.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

Jednoduše strašný. Po prvním a zároveň posledním díle NULA bodou. Zlatá Policie Bodrava a diamantová Kriminálka Anděl. Seriály na Primě jsou normálně eutanázie.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Příjemná oddechovka s nádhernou šumavskou přírodou. Člověk u toho nesmí moc přemýšlet, protože s realitou to nemá skutečnýho zhola nic. Kdo mě tam neskutečně lezl na nervy je ta Boušková, ale ta mě sere všude, kde se ukáže.

Na vodě (2016) (seriál)

Bylo to přesně tak blbý, jak jsem čekal. Jména herců dobrej seriál neudělají...Časy Okresního přeboru a Combacku jsou patrně navždy pryč.