Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Sci-Fi

Poslední recenze (817)

plakát

WandaVision (2021) (TV seriál) 

Tenhle počin byl na mě trochu moc. Nebýt toho, že mi někdo řekl, že jsou tam určité souvislosti na jiné události a určitého střípku na konci prvního dílu, tak bych to zahodil a nikdy bych se k tomu už nevracel. První tři díly byly čistým utrpením, kdy se autoři rozhodli, že by mohlo být dobré zkusit sitcom s chichotajícím se publikem a snahou o určitou ukázku evoluce filmu a módy v jednotlivých letech. Sem tam do toho byl střípek něčeho víc a tak to člověka tak nějak drželo v naději, že se mu to v tom předchozím díle opravdu nezdálo. Teprve až se 4 dílem se tam začalo něco dít pořádného. I když to začalo být zajímavější, tak stejnak z toho nebyl úžasný zážitek, protože druhá půlka se akorát vedla v jednom velkém zmatku, kde pořádně vlastně nebylo nic vysvětleno až na ústřední problém daného městečka. Člověk tak má spoustu otázek, na které si bude muset počkat jinde k zodpovězení. Chápu, že chtěli udělat další seriál o after událostech po posledních Avengerech, kdy Vision je mrtvý a Wanda naprosto uzoufaná, ale mohli to zpracovat rozhodně lepším způsobem, než tohle.

plakát

Není čas zemřít (2021) 

Celkem důstojné zakončení zase další éry bondovek, kdy už konečně bylo na čase, kdy ono nastavování nastavovaného už trochu bylo moc. Chápu, že snaha o překvapení, že za určitým záporákem stojí ještě větší záporák je zajímavá, ale čeho je moc, toho je příliš. Začal bych ale především jedním velkým mínusem, kdy zrovna v tomhle typu žánru není objasněno něco, co se tam nakouslo - zaprvé jsou to celkem podstatné motivy hlavního záporáka a pochybného agenta CIA a pak ty ona důležitá tajemství doktorky. Každopádně ale můžu vychválit to, že i když to má skoro tři hodiny, tak se člověk nenudí, ale napjatě sleduje, co se tam bude odehrávat následovně. Zvraty jsou tu celkem zajímavé, kdy obzvláště ten závěrečný prostě neměl chybu. Agentka CIA a šílený vědec opravdu pobavili. Hlavní postava samozřejmě pronesla taky několik vtipných hlášek a byl tu nádherně vidět ten jeho vnitřní rozpor. A akce se tu jako obvykle zase povedla. Celé je to navíc zfilmováno ve velice nádherných lokacích a je to doprovázeno pěkným soundtrackem od Hanse Zimmera.

plakát

The Falcon and the Winter Soldier (2021) (TV seriál) 

Další seriál, který nemá za úkol oslnit ve své samostatnosti, ale má odvyprávět vedlejší příběh (pojící most událostí) a to se mu rozhodně povedlo. Po událostech v Avengers, kdy nakonec Steve předá svůj štít Samovi, aby byl dalším Kapitánem Amerikou, se objevilo spoustu otázek, které bylo potřeba zodpovědět - Zda Sam přijme tohle vzhledem k tomu, že už je Falcon a také ke svým etnickým okolnostem, zda mu bude stačit jeho vlastní síla vzhledem k tomu, že Steve byl supervoják, zda s tím bude vším Bucky spokojen a samozřejmě i uchycení postavení Buckyho v příběhu. Příběh jako takový se trochu táhne zezačátku, kdy ale neurazí až nakonec vyeskaluje v opravdu povedený poslední díl, kde je krásně vidět ta snaha Sama o nějakou změnu ve světě v podobě toho proslovu hrdinství a jeho gesta vůči jisté postavě. Mihnou se tu i postavy, které známe z ostatních počinů (filmů i seriálů), který ten příběh o něco okoření, především ta jedna postava s celkem důležitým významem. Po akční stránce to tu je celkem výživné a samozřejmě také nesmí chybět charakteristický vtip, kdy především pobaví pošťuchování Sama a Buckyho.

Poslední hodnocení (2 252)

WandaVision (2021) (TV seriál)

30.11.2021

Není čas zemřít (2021)

27.11.2021

The Falcon and the Winter Soldier (2021) (TV seriál)

27.11.2021

Loki - Season 1 (2021) (série) (S01)

21.11.2021

Válka zítřka (2021)

20.11.2021

Rozhněvaný muž (2021)

20.11.2021

Armáda mrtvých (2021)

20.11.2021

Mortal Kombat (2021)

odpad! 19.11.2021

Rychle a zběsile 9 (2021)

17.11.2021

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama