Gumy (2022) (seriál)

Výborný. Ze začátku jsem to nečekal, ale rozjelo se to na super zábavu :-). Snad to bude mít pokračování!!!

Večírek (2021)

Výborný. Moc jsem se zasmál. Trochu hubený konec. Je to ale film, který musím ještě vidět. Hóóódně povedený od pana Suchánka.

7T (2014) (seriál)

Fajn, písničkové, zábavné a v neposlední řadě - vynikající dabing. Doporučuji dětem :-)

Kobiety mafii 2 (2019)

Ještě lepší než jednička!!! Hodně povedené, už se těším na trojku :-)

Tři bratři (2014)

Velmi povedený počin. Pohádky se dělají hrozně těžko, ale tahle má vše co děti i dospělí v pohádce potřebují. Po prvním shlédnutí jsem si nebyl jistý jak pohádku hodnotit, ale když jsem ji viděl podruhé, potřetí (se svými dětmi) musím uznat, že dvojice Svěrákových sakra věděli co dělají!!! Hudba skvělá, tam samozřejmě patří dík i panu Uhlíři. Moc rád poslouchám písničky z této pohádky jen tak... Herecké obsazení je také výstavní. Musím dát 5 hvězdiček a časem se stane tato pohádka kultovní (jestli už jí není teď). Všem hnidopichům zdar a ať zkusí natočit také něco tak úspěšného...

Kameňák - Balón (2019) (epizoda)

Recenze tady jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží.

Kameňák - Zápas (2019) (epizoda)

Kameňák - Multivakcína (2019) (epizoda)

Recenze tady k tomu celému seriálu jsou trochu OMYL. Já taky slyším od kolegů z práce (kteří si hrají na filmové kritiky) jaká je ten seriál sračka, ale oni zatím viděli každý díl. Tak to je nechápu. Asi je k tomu někdo nutí (ten seriál sledovat) Říkám: komu se to nelíbí, ať na to nekouká... Já Kameňák sleduji rád a fakt se jim to povedlo. Moc jsem od toho nečekal, ale vtipy-příběh-postavy - vše je tak jak má být :-). Hodnocení na CSFD 17% si rozhodně nezaslouží.