M*A*S*H (1972) (seriál)

still the best of the best. forever!!!!

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

hvězdička navíc oproti nascaru, že nejezdí jen ovál :) jinak zajímavé, ale mnou nepochopená soutěživost. ale moje vina, ne seriálu

Dycky Sunderland (2018) (seriál) odpad!

Mám závidět někomu, kdo v životě má jen pivo, fotbal a škaredou ženu? Bez starostí, bez myšlenek na to, co se děje ve světě a týdenní náladu mu určuje výsledek minulého víkendu. Jsem rozpolcený a přiznávám, že tohle nadšení nechápu a v zásadě těmto idiotům jejich bezstarostnost závidím.... Takže odpad těmto lidem, ne tomuto dokumentu. Nejlepší byl ten frajer, co byl 22 let na každém venkovním zápase - SO WHAT?

Na vlásku (2010)

kůn otravnej. eda vynikající

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020) odpad!

špatný film a hlavní hrdinka je nápadně podobné jedné kamarádově přítelkyni a to je ta největší p..a co jsem kdy potkal a to mě prostě iritovalo celý film :-) fakt největší lidičky... jo a musím se smát bojové emancipaci žen (už v avengers nechutná scéna), vždy si pak vzpomenu, jak nějaká mistryně světa v judu potkala 6 skinheadů a léčila se z toho rok....

Won't You Be My Neighbor? (2018)

byl jsem hrdým členem facebookové stránky znásilnil mě zdeněk svěrák a kdyby existovala stránka i o fredovi, rád bych se přidal a byl hrdým členem. jsou lidi (michael jackson je na hraně), kteří si zaslouží jedno čerstvé dítě denně a fred je mezi nimi!!!!!!

The Morning Show (2019) (seriál)

čtyři hvězdičky ale 2 dolů za to, že to je od apple. smrt apple, smrt jobsoj (ten už vlastně mrtvej je)

Ďábel od vedle (2019) (seriál)

zkrátil bych to trošku a vystřihl toho exhibicionistu izraelského. líbilo se mi, jak rodina neochvějně věřila v tatínka, protože ho prostě zná. klasika klasik - říct o někom jen svině je dřina i ted. furt slyšíš omluvy typu: ale je to rodina, nemluv tak. když je ale někdo svině, tak proč to neříct nahlas....

Čističi (2018)

ironie. posíláme tam náš fyzický bordel a eště za nás čistí i virtuální bordel. smrt všem těmhle internetům