Mallory (2015)

fetovala, přestala, dostala na hubu od přítele asi 4x a tím to pro mě celkem hasne... paní třeštíková nabádala diváky, aby psali ministryni sociálních věcí kvůli sociálním bytům. přesně - budeme šoustat jak králici, při prvním otřesu rozejdeme s otcem svého dítěte a šup státe nakul byt!!!!

Kobry a užovky (2015)

konečně se český film dostal k tématu, které je aktuální. včetně vtipu měl i film dost co říct (že brácho). snad bude česká kinematografie mířit tímto směrem místo věčného se patlání v minulosti.

Ray Donovan (2013) (seriál)

nemůžu se ubránit srovnáním se sopranovic rodinou. dvě děti holka kluk, slušné bydlení, otec tvářící se jako podnikatel, pár věrných poskoků... bohužel sopranovic fotr se občas usmál, udělal kalbičku a netvářil se otráveně ze života jako ray. manželka sopranovic nebyla tak super nepříjemná a nesympatická šlapka, nemluvě o jejich dceřa, pže rayovic holka je uvěřitelně krásná, že o ní stojí rapperská hvězda. jo a na terapii chodíme narozdíl od soprána ve dvou. och jaká to změna. bratra bunchyho hraje totální retard, kterému nevěřím ani pozdrav. voight tragickej stejně jako jeho postava.... po druhé řadě končím. šanci jsi dostal ray - zklamal jsi mě - tvůj ezra

Na hraně zítřka (2014)

koukat na smrt toma cruise stále dokola a dokola je velmi příjemná záležitost

Díra u Hanušovic (2014)

opět jsem se nechal napálit klasickým českým nic.

Trabantem až na konec světa (2014)

poprosím o cestu koloběžkou okolo paneláku...méně vzrušující než tento dokument to být nemůže

Equalizer (2014)

holýma rukama zničená bostonská ruská mafie.,...

Píseční žraloci (2011) (TV film)

paní doktorka špatně vybrána. efekty o něco slabší než v avatarovi. škoda té doktorky mohli jsme jít výš s hodnocením