Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Osm hrozných (2015)

Připadal jsem si jako bych zdolal Everest z diváckého pohledu. Natahováno? Nudné? Zbytečné scény? Go FUCK yourself! Tohle je ještě příliš krátké na to, abych si to zcela užil. Nedělám si prdel. Rád bych viděl prodlouženou verzi... Je to herecká a filmová lahůdka. Od začátku do konce se nenudíte, příběh a herci a provedení vás natolik vcucne do víru satanského westernového bordelu, který vás ani během titulků nepustí. Mohl bych na to pět ódy celý den. Jednoduše, Quentina Tarantina bych požádal s radostí o ruku, jelikož takové filmy může tvořit jedině bůh. Plné hodnocení + přidávám do oblíbených + hodnotím jako jeden z těch vůbec nejlepších filmů, které jsem kdy viděl. Tohle prostě neomrzí.

Motýlek (1973)

Když se někdy zmiňuji o skutečném kinematografickém mistrovském díle, tak myslím právě tento skvost. Ptáte se proč ? Příběhově vynikající, akční drama, které dokáže člověka dojmout až k slzám ale i k radostnému úsměvu. Právě po tomhle filmu jsem si tolik oblíbil starší filmy a hlavně S. McQueena. To je pane herec ! Nevím co bych víc dodal, snad jen to, že se na tenhle film vždycky za každých okolností rád podívám a navždy se mi vryje do paměti. Prostě 100 procent.

Muž z oceli (2013)

Nad tímhle filmem bych mohl řvát radostí hodiny a hodiny...

Amazing Spider-Man (2012)

At se jde Raimi bodnout, tenhle jeden díl vydal za všechny 3 předchozí s kreténem McGuirem?! Bože, tohle je tak příběhově užasně naladěné, doprovázené dobrou akcí, dějem a hlavně hereckými výkony. Nevěřil bych, že si tento film tak oblíbím ale tolik se u toho vždy nasměju a pobavím. Tohle jsem fakt potřeboval, tenhle spiderman opravdu dokáže potěšit a já jsem nehorázně zvědavý na další díly. Kdybych musel jednotlivé herce chválit, musel bych vyjmenovat veškeré obsazení, tohle byl herecký koncert a nikdo z účastněných nezapomenul svoje "náčiní" doma. Zase jeden případ nepochopeného hodnocení místní komunity, příběhově to je počátek něčeho většího a i tak už je to dostatečně akční a pro správného fanouška jsou i ty "nudné" pasáže, kde se nic neděje, boží. Příběhově je to vážně užasné, nehorazně se těšim na pokračování.

Znamení (2002)

Jeden z nejlepších filmů vůbec. Tohle je víc než film, tohle je srdeční záležitost. Když jsem to viděl poprvé, upřímně jsem měl strach, sice jsem byl mladý klouček, nicméně zapůsobilo to tak věrohodně, až to nahánělo strach. Takový dojem může zanechat film s výborným a hlavně mysteriozním dějem spolu s geniální hudbou a skvělými herci. Režisér jehož jméno nehodlám vypisovat, se tímhle vyšplhal na pomyslný žebříček mého žádaného zboží u filmu, i když se mu poslední dobou vůbec nedaří, stejně neodolám a jeho dílko sosnu. Co říct? Film je to geniální, být takových víc, cítil bych se jako v ráji.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

No, hodnocení dlouho napovídalo, že se bude jednat o opravdu speciální díl z x-menovské série. Hodnocení nelhalo, byla to opravdu vynikající podívaná, u které vás baví každá, každičká sekunda filmu. Akčně nabité, božími herci obsazené, krásnou hudbou doplněné. Co dodat? Nejlepší z celé série, tohle se opravdu povedlo. Furt se ukazuje, že je zde spousta nových prvků, co se týče fantazie, tady to vážně není omezené a neustále, neustále se přidává něco nového, něco, co se prostě člověku líbí a dává to filmu takový ten speciální náboj. Co dodat? Opravdu filmová lahůdka. Doporučuji!

Blade Runner 2049 (2017)

Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy měl tu radost vidět. První Blade Runner jsem nikdy nedocenil a popravdě nikdy jsem moc ani nepochopil ale druhý díl nejen všechno vysvětlí ale hlavně jsou to téměř tři hodiny čiré perfektní filmové zábavy. Holy shit, tohle se povedlo..

Reklama

Reklama