bmx6

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 21.7.2019  10:03
    Kořist (2019)

Viděno v kině a sice nemůžu říct,že by to byl nějaký horor tisíciletí,ale nadšený jsem dost.Smrťáků mohlo být více,přesto spokojenost,protože byly alespoň dost krvavé.Lekaček se objevilo za celý film také hodně,někdy jsem to fakt ani nečekal.Navíc filmů,kde se vyskytují aligátoři moc není a většina nestojí za nic.Maximálně Krvavá laguna je dobrá,která se ale s tímto filmem vůbec nedá srovnávat.Alexandre Aja se s tím popral velmi dobře a pro jeho horory mám slabost.Jinak Kaya Scodelario je kočka a hrála na výbornou.Barry Pepper byl také solidní,kterého jsem dlouho neviděl.Takže spokojenost a doufám,že bude Blu-ray.

• 8.5.2019  16:10

Docela jsem se těšil,ale úplně zbytečně,protože až na Asterix dobývá Ameriku je tohle nejhorší film.

• 18.2.2019  16:14

Pokud tomu UVĚŘÍTE,tak se Vám to bude líbit....

• 2.2.2019  20:36
    Kostka (1997)

Perfektní horor u kterého jsem seděl jako přikovaný.Postavy mi celkem sedly,i když sympatie tam velké nebyly.Jinak bych očekával daleko více informací a nějaké rozumné vysvětlení,protože mi v hlavě prolítla miliarda otázek,na které nemám jedinou odpověď,ale co se dá dělat.Možná,že je to tak lepší,film by pak neměl takový obrovský vliv na diváka,ale věřím,že někdo by ocenil více informací.Na ty následující díly se asi ani nepodívám,nechci si tenhle zážitek zkazit.

• 10.12.2018  20:08
    The 100 (TV seriál) (2014)

Hodnotím to trochu zpětně,ale co se stalo s mým nejoblíbenějším seriálem? Upřímně nechápu. Trošku mi vypadávají jména,protože jsem to už dlouho neviděl,tak postavy vynechám.Stačí říct,že se nenašla jediná postava,která by mě nezklamala.Dobře,každá postava musí mít svůj vývoj ať už špatný či dobrý,ale aby tak často všichni měnili své postoje a názory,myšlenky,chovali se úplně nečekaně(někde to není na škodu),ale tohle není ten případ.Takže co se týká postav,byla to katastrofa.Tvářičky mají hezké,ale víc nic. No nic,pojďmě k první sérii,která mě uchvátila.První díl a vstup na Zem bylo něco fantastického.Byl jsem plný emocí a napjatý na další díly.A celá první se mi moc líbila,která končila perfektní poslední epizodou. Druhá série byla snad ještě lepší,napínavější a já hltal díl za dílem a opět jeden z nejlepších závěrečných dílů a já doufal v to nejlepší. Bohužel s třetí serií přišel konec radosti.Nechápal jsem co za kraviny a nesmysly si tvůrci vymysleli. A čtvrtá série už byla jen břečka,která se snad nemůže líbit nikomu. Další šanci seriálu nedám,takže na pátou sérii se asi nepodívám,ani nechci.

• 8.11.2018  12:44

To co tu předvedli,tak to bylo absolutně nejlepší ze všech dílů.Nevím,jestli to bylo změnou v režii,ale jsem z toho naprosto nadšený.Jackie Chan v nejlepší formě předvádí opět něco neskutečného.A ta jeho parťačka byla brutální,asi jsem se zamiloval. :) A jeho snoubenka,to už je klasika.Možná,že vtipu tu bylo méně než v jedničce a dvojce,ale na škodu to rozhodně nebylo.Super film.

• 1.10.2018  18:39
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Nezkusíš,nevíš.....jako vážně??? Porota a moderátoři jsou čím dál tím trapnější a je to stejně všechno dokola,dokola.

• 29.9.2018  15:02

Pustil jsem si film s vědomím,že od něj absolutně nic nečekám...no možná něco přeci jen,ale určitě ne překrásnou,romantickou,dokonalou krásu,kterou jsem dostal.Drama,které si nebere žádné servítky.Každý divák si zcela určitě prožil své...Na konci filmu jsem se rozbrečel a zároveň usmíval,prožíval smutek a radost zároveň.Něco neskutečného,určitě pro mě jeden z nejlepších filmů všech dob. masterpiece

• 16.9.2018  13:44

Čistá zábava,kterou těžko u nějakého jiného filmu zažijete.Určitě ne pro všechny,ale myslím,že spousta lidí to má rádo.Já se rozhodně bavil....

• 30.8.2018  13:15

Seděl jsem v křesle jako přikovaný,to sice jo.Jude Law také opravdu válel.A film se mi líbil,ale že bych to viděl jako nějaký vrchol nemůžu říct.

• 30.8.2018  10:08
    Vysvobození (1972)

Hodně dobrý film,narazil jsem na něj náhodou,takže jsem šťastný za jeho objevení.Všichni čtyři muži se mi hned od začátku líbili až na to tlustý prase,který na mě ale koncem filmu udělal dojem,takže si tu slabotu celkem vynahradil.Hlavně já vůbec netušil,co mám od toho snímku čekat,protože jsem si o tom nic nepřečetl.Poté se mi zalíbila hned úvodní scénka hraní na kytaru jednoho z mužů spolu s retardovaným malým chlapcem na banjo.To byl skvělý úvod.Poté napínavé sjíždění na kánoích divoké řeky vyvrcholilo znásilněním a následném zabití toho bastarda.To jsem byl už v jednom ohni a čekal,jak to celé dopadne.Vyvíjelo se to opravdu lépe než na výbornou.......zabití jednoho z mužů na oplátku,zranění největšího drsňáka pod sluncem a koukání na dva sraby,jak si s tím vším poradí a nakonec si poradili celkem slušně a já si odnesl další skvělý filmový zážitek.

• 15.8.2018  13:19

Van Damme už nám nikdy neomládne,tak musíme být rádi,za to co je.Je to sice drobet konina,ale přeci se člověk dokáže trošku unést nad nějakou tou akcí.

• 6.8.2018  08:59

Prožil jsem překrásný sen...

• 5.8.2018  16:15
    Na dotek (2004)

Absolutní špička,kterou jsem si hned oblíbil.Herecké výkony na jedničku.Scéna za scénou prohlubovala můj skvělý filmový zážitek.Také výborná doplňující hudba si získala můj obdiv.A hlavně příběh,kde jsou opravdu komplikované vztahy.Zajímavé,jak si člověk dokáže v jednu chvílí všechny postavy oblíbit a v tu druhou je znechucen,ale o tom i život je a dobře se na to kouká...

• 3.6.2018  22:09
    Dead of Summer (TV seriál) (2016)

Není to sice něco extra a kvalitní to určitě není.Ale přesto mě to trochu baví,protože to teen a vraždění mám rád.Písničky jsou na jedničku.Herecké obsazení podprůměrné,ale jde to.Někdy mi připadá,že děj nedává smysl,v jednu chvíli je herec,herečka na jednom místě a po chvilce je úplně jinde.A přitom by to v té časové lini vůbec nešlo.Zkrátka se to tam drobet ztrácí.Jinak nejhorším dojmem seriál nepůsobí.

• 11.3.2018  16:06

Přesně tak,jak už tu někdo psal.Nic od toho nečekejte a pak se možná pobavíte.Já se tedy pobavil dost.Hláškující Bruce Willis,krev,sem tam nějaká střílečka,nějaká sranda,dobrá muzika,prostě já se rozhodně bavil.Nelituju,že jsem byl v kině.

• 23.2.2018  19:50

Takové šílené,bláznivé komedie nemám rád,ale tohle je výjimka,protože to je pecka.Neustále jsem se smál a užíval si všechny komické situace u kterých jsem doslova prskal smíchy. co jééééééééééé

• 23.2.2018  19:42
    Vzdálený (2002)

Film je sice velice zajímavý,to se nedá popřít.Příběh samotáře se mi také líbil.A kdyby mi někdo doma neustále přerušoval mé zaběhlé rituály a ničil můj zaběhlý pořádek,tak bych ho asi přizabil.Ale celkově se to všechno tak strašně táhlo,což není vždy na škodu,jenže u té zpomalenosti jsem se nudil.

• 18.1.2018  18:47

Jak tu vetšina píše,tak je to naprostá pravda.Nejhorší série všech dob.Je to všechno jeden velký fake...Ono už to delší dobu stojí za hovno,ale poslední dvě série jsou teda fakt něco extra.Spíš než jako reality show,mi to připadá už jako předem připravený seriál,kde každý má své místo a ve výsledku mají i svého předem určeného božského vítěze....Za každým rohem imunita nebo nějaká směšná výhoda a absolutně žádné přirozené chování lidí jako tomu bylo dříve.Nejhorší jsou kmenovky,kde se každý tváří tak lacině,kde i dement pozná,že to jsou špatní herci a že to nemůžou být skutečné reakce.Proč si alespoň trošku nedají záležet,vždyť je to všechno tak do očí bijící.....(Vždy jsem to sledoval s takovým nadšením,vím...ono už nějaký ten pátek to nefunguje,ale přesto jsem se na Survivor moc těšil,ale po tomhle šílenství 2017 s tím už definitivně končím....ani zvědavost už nezafunguje...)

• 1.1.2018  18:22
    Anděl smrti (TV film) (1990)

Nic moc,ale že bych litoval ztraceného času,tak to zase ne.

• 10.12.2017  22:42
    Kat (2004)

Hodně slabý akční film,který má v sobě tolik nekvalitní práce.Nevím,mám rád i akční béčka a všechno možné,ale tohle se mi ani za nic nelíbilo.

• 3.12.2017  20:52

Herecký koncert herců,který se mi opravdu líbil a totálně jsem si vychutnával tu pekelnou atmosféru.Jsem velice rád,že jsem se k tomuhle filmu konečně dokopal.

• 28.10.2017  16:01

Abych řekl pravdu,tak příběh,souboje a chování postav je trochu přihlouplé,ale přesto jako velký fanoušek béčkových akčních filmů musím tohle drobet vyzdvihnout.Bolo Yeung tu vypadá jako opravdový borec,i když extra prostoru tu taky nemá.A líbili se mi souboje,v kterých hráli roli všelijaké zbraně,protože bez toho by to bylo jako vlna dalších akčňáků,kde jsou jenom bitky.Holčiny byly takové malé zpestření a vše ostatní okolo ringu se mi také líbilo,takže tři hvězdičky je to nejmenší,co pro tento celkem neznámý klenot můžu udělat.

• 26.10.2017  19:57
    Jezero (1999)

Vtipné to opravdu není,spíše to na mně působilo trapně.Kdybych si chtěl připomenout staré VHS časy,tak šáhnu radši po Anakondě.

• 11.9.2017  22:56

Snažil jsem se na film nahlížet,jako kdyby ten první neexistoval,ale nešlo to :),ale úplně nejhorší to také není...

• 10.9.2017  20:15

V dnešní době už úplně k smíchu a ještě s tím debilním dabingem,protože v tomhle směru je to dnes už úplně jiná liga,ale moje hodnocení je ze slušnosti dobré,protože vidět to v té době,určitě bych soudil jinak.

• 31.8.2017  00:44

Sice pozdě,ale přece...Po tolika perfektních nebo naopak špatných a velice zmatených dílů(nejvíc mě sralo to přeskakování postav a nejhorší snad byl Ed a jeho okolí,které tam bylo k hovnu a nic nového to nepřineslo a jaký nudný život si žijí, opravdu jsme vidět nemuseli),přišlo to,na co čekáme celou dobu... :)

• 30.8.2017  08:45

S jedničkou se to nedá srovnávat.I když je vidět,že vše funguje,jak má a opravdu všichni se snaží,tak to prostě není ono.Ale je také třeba na film nahlížet drobet jinak,protože 20 let je 20 let...

• 25.7.2017  22:24

Kvalitní to určitě není,ale nemůžu s hodnocením jít dolů,protože se mi úplně vybavily ty vpomínky,jak jsem se poprvé setkal s tímto zapasníkem a nostalgie je sviňa,takže teď už to není kvůli soubojům,ale spíš kvůli té nostalgii.

• 30.4.2017  16:29

Copak tohle je Star wars?? Bez komentáře...

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14