Anglické jahody (2008)

Dávám alespoň jednu hvězdičku za některé povedené scény, ale jinak fakt hrozný držkopád..

Útěk na Horu čarodějnic (2009) odpad!

Na tomto snímku jsem našla jedinou pozitivní věc a to Dwaynea Johnsona, mého oblíbence. Co se týče "mimozemšťánků", tak to byl fakt úlet :-D Začátek byl dobrý, ale uvítala bych fakt někoho z vesmíru a ne dva krásný a mladý blonďáky :-(

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Název filmu - Láska je kurva - je nejdříve trochu zarážející, ale po shlédnutí filmu, který se člení do tří příběhů, pochopíte, že láska je opravdu kurva, s prominutím. Příběhy jsou ze skutečného života, myslím, že některé z nich budete znát třeba i ze svého okolí nebo bohužel někteří i díky své vlastní zkušenosti. Děj vás vtáhne určitě do televizní či počítačové nebo jiné obrazovky.

Kid (2010)

Skvostný snímek o dnes velmi známém muži, který napsal svou trnitou a strastiplnou autobiografii. Film je o jeho krutém bytí a nakonec sladkému konci díky lásce. Toto je skutečný příběh jednoho chlapce, který se dokázal postavit svému špatně směřujícímu osudu a změnit ho k normálnímu životu bez dalších ran. Chtěla bych mít také tolik odvahy jako on.

Město Ember (2008)

I krtek, který žije v podzemí si kope cestu ven a na povrch se dostane. Přesně v tomto duchu je i film : Město Ember, jenom s malou změnou, krtek je v tomto snímku člověk.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Velmi se mi tento snímek páčil. Mysl Quentina Trantina se mohla inspirovat podle známého sériového vraha Teda Bundyho, který měl taky takové autíčko - brouka - s pouze jedním sedadlem a to řidičovým, i přesto Ted dokázal přes svůj šarm a charisma nalákat do auta mnoho mladičkých dívek a usmrtit je. Hlavní hrdina mi ho ve svých činech velmi připomíná.

Polibek draka (2001)

Můj první film na DVD. Nesčetněkrát jsem ho proto také skoukávala. Jeho děj si proto pamatuji dodnes, dobro vs. zlo. Velmi pěkné pokoukání a i přesto, že jsem Polibek draka viděla asi stokrát :-)

Suprhrdina (2008) odpad!

Nesnáším tyto parodie, jen některá z mnoha mi padne alespoň trochu do oka, např. Drákuloviny.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Nejlepší seriál všech dob. Je v něm všechno, co ve filmech zbožňuji: duchové, mimozemšťané, krvelačné zrůdy, nacistický lékař, blázni a mnoho dalšího. první řada se svými několika díly mě moc neuchvátila, ale přece jenom postupné poodkrývání tajemství starého domu mělo a má něco do sebe. Já osobně se přikláním k druhé sérii, která mě absolutně nadchla. Skvělý příběh a plno mrtvol a nadpřirozena či čtvrtý druh. Lidé, kteří na tomto seriálu pracovali, si s ním nevídaně pohráli a i přesto, že se může zdát díky mnohým nadpřirozeným osobám a dalším, že snímek je slátanina, tak se mýlíte. Zkuste se kouknout a poznáte, jako já, sílu tohoto mocného seriálu, jenž vás strhne a uchvátí. V podstatě jsem se na něm stala závislá :-D a obě série mi trvaly shlédnout necelé dva dny, ale neobviňujte mě!! Nejdříve shlédněte a pak kritizujte, pokud vás děj nevtáhne sebou, tak jste na něco jiného nebo totálně chladní. Já hodnotím 4 hvězdičkami a to kvůli prvé sérii, která pro mě byla dějem o něco méně zajímavější než druhá série, ale pokud je 5 hvězdiček 100%, tak mé 4 hvězdičky u tohoto seriálu tvoří 99% ze stovky.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Je až neuvěřitelné, že za týden dokáže obrovský tým postavit nový domov pro potřebné, kterých je velmi mnoho, ale bohužel, pomoc se dostane jen těm vylosovaným. Fandím této laskavosti, štědrosti a hlavně tomu, že dokážou lidem, kteří ztráceli chuť žít dodat zase elán..