Hvězdná pěchota (1997)

Hvězdná pěchota pro mě byla excelentní. Skvělé efekty a v první řadě děj, kde Zemi ohrožují odporní a krvežízniví brouci, ale lidská rasa se nenechá jen tak lehce vyhubit a s těmito odpornými stvořeními bojuje a celkem úspěšně. Hvězdná pěchota má několik dílů, pro mě osobně je nejlepší tento první, např. Hvězdná pěchota 3 je občas i k smíchu, kde se hvězdný maršál mazlí s broukem zvaným Mozkem, ale tam je všemu učiněna přítrž v podobě Q - bomby. Válka avšak pokračuje, protože válka s brouky nikdy nekončí!!!!!!!

Pavučina snů (2003)

Velmi zvláštní snímek... Děj mě celkem vtáhl, ale konec mě nenadchl..Jinak docela dobře zpracované, hlavně se jedná o nadpřirozeno a o něco víc, než jen lidskost, takže na mě každý ,alespoň dobře zfilmovaný snímek, udělá dojem. Takže hodnotím kladně. Děj skvěle zapadl do chmurného zimního a zasněženého prostředí, takže se třeba budete i bát, jako v některých chvílích i já ...

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Hezká role Stephena Kinga :-D Film byl jinak po dlouhém rozjezdu a celkem rychlém konci bravurní :-) King je prostě borec.

Hra (1997)

Film byl opravdu celou dobu napínavý a nejhustší byl konec :-D Opravdu ten mě Dostal s velkým D. Po všem co Douglas zažil ho čeká opravdu sladký konec, pro mě by jistě sladký byl :-) Doporučuji !!!!

Paranormal Activity 4 (2012)

Hodně jsem se bála, křičela, ječela a chvíle jsem se radši ani nedívala nebo by se mohlo stát něco, co by nechtěl nikdo :-D Ale vážně, Paranormal Activity už není to, co bývalo. Nelíbí se mi, že se tu jedná už o nějaké čarodějnice a jejich sabaty. Mě se osobně líbil ten prvotní nápad s duchem, ale i tak pro strach uděláno nemám a jelikož dobrý film má zanechat v člověku nějakou stopu, tak to se jisto jistě povedlo u Paranormal Activity v mém případě, dlouho jsem si takto nezaječela ...

Sněhurka a lovec (2012)

Kristen Stewart měla pořád stejný výraz, ona to prostě nijak neumí. Vypadal stejně jako ve všech dílech Stmívání.. Fakt děs. Charlize Theron je vynikající herečka, své role se ujala bravurně a tak pozvedla hodnotnost snímku . Ale Stewart už ne :-D

Pí a jeho život (2012)

Skvěle zpracovaný film. Bravurní efekty a napínavý příběh. U filmu jsem se nenudila a určitě mi nepřišel zdlouhavý a ani v jediný moment nudný.. Úžasný.. Škoda, že jsem film nemohla shlédnout ve 3D, protože myslím, že by to stálo za to.. Snad co nejdříve :-)

Srbský film (2010)

Nehodnotím tento film jako odpad, jako mnozí, protože každý dobrý film má v každém zanechat nějaký dojem . Během tohoto filmu, jenž je natolik zvrácený a nechutný, jsem prožila mnoho pocitů, jako strach, úzkost, nechuť, atd.. Film je odporný, perverzní a skandální svým obsahem, ale vyvolal ve mě plno emocí, které každý dobrý film vyvolá. Proto hodnotím čtyřmi hvězdičkami, jelikož se jednalo o nadmíru mocný emocionální zážitek. V souhrnném výsledku a dle svého hodnocení nemohu dát plný počet hvězd, jelikož je opovrženíhodný svým dějem.

Atlas mraků (2012)

Snad jeden, na mém žebříčku nejlepších filmů, z nejúchvatnějších filmů, které jsem zatím shlédla. Souhlasím s ostatními, že délka není negativum, naopak bych uvítala, kdyby film takového rázu byl i klidně delší, ale to už by přeci bylo časově náročnější. Fantasticky provedeno, mezi jednotlivými příběhy se divák může ztratit, ale na konci vše pochopíte a pokud z tohoto skvělého snímku chcete mít ještě větší požitek a zachytit všechny detaily, tak rozhodně neváhejte a jeden ze svých volných večerů darujte ještě jednou Atlasu mraků.

Čtvrtý druh (2009)

Zvláštní je, že se mi hned po shlédnutí tohoto filmu, zdálo o tom jak mě unášejí mimozemšťané..:-D Snad jen sen ..