Zelená míle (1999)

Četla jsem knižní předlohu od Stephana Kinga a přestože je tento spisovatel jeden z mých nejoblíbenějších, tak musím říct, že se mi film líbil více než kniha. Tom Hanks opět odkazuje že je dobrý herec. Druhou půlku filmu většinou probrečim, jelikož je to tak skvěle natočený a člověk se žije s hlavním hrdinou, že se prostě pláči neubrání. Co mám říct bohu,až se mě zeptá,proč jsem mu vzal jeden z jeho zázraků

Babí léto (2001)

Musím říct, že od tohodle filmu jsem předtím, než jsem ho viděla poprvé, vůbec nic nečakala. Brodského ani Zázvorkovou totiž moc ráda nemám, navíc mi připadalo, že film o důchodcích mě asi vážně bavit nebude... A jak jsem byla překvapená! Babí Léto už jsem viděla asi třikrát a klidně se na něj podívám po čtvrté. Film je natočen naprosto skvělým, krásným způsobem ... Nejsem si jista, jak slov vyjádřit to, co režisér vyjádřil tímto snímkem. Asi každý pochopí až po tom, co uvidí. Mimochodem - skvělá hudba, skvělé herecké výkony (Zindulka nezklamal). Určitě se podívejte, stojí to za to.

Edith Piaf (2007)

F-E-N-O-M-E-N-Á-L-N-Í ! Fantastická Edith Piaf. Elegantní Marion Cotillard. Neuvěřitlně působivá scéna, když začne Edith zpívat "Je ne regrette rien". Opravdu dobré herecké výkony. Mrazivé znároznění Edith na konci. Eeeeee, super film :-) Nádherná francouzština. Absolutně nejlepší výprava. Líbezná hudba. Nesktučně procítěný scénář. Iiiiiii, a znovu ještě jednou super film :-)

13. komnata - 13. komnata Evy Holubové (2006) (epizoda)

Viděla jsem lepší díly 13.komnaty, tento díl na mě moc nezapůsobil, Evy Holubové mi vůbc nebylo líto a místy se mi to zdálo i trochu trapné.

Kráva (1993)

Podivný film, občas trochu krutý děj, nicméně zajímavý a díky originalitě dávám čtyři hvězdy... Každopádně někomu se určitě nemusí líbit.

Fany (1995)

Tenhle film se mi docela líbil, rozhodně jedno z lepších děl od Kachyni, narozdíl např. od jeho filmu Cesta byla suchá, místy mokrá, kterej byl dost děsivej... Můžeme zde vidět i dost dobrý herecký výkony dvou hlavních představitelek a nějaký děj a zamyšlení... Rozhodně to nejsou čisté čtyři hvězdičky, spíš tři a půl, ale přidala jsem, jelikož film se mi líbí a nemám problém se na něj podívat znova a znova, ač znám konec.

Cesta byla suchá, místy mokrá (2003) (TV film)

V tuhle chvíli má film na ČSFD 63%, což tak úplně nechápu. Film jsem viděla dokonce nějakou chybou dvakrát a vždycky se mi zdál dost děsivej. Děj šel pomalu, často se nic nedělo a občas prostě scény a malé motivy nemají žádnej smysl. Navíc se tam někdy objevuje přímo děsivá hudba, zajímalo by mě, kdo byl skladatel...! Herecké výkony taky nic moc. Jednoduše doopravdy nechápu, co se vám na tom tak líbilo. Myslím, že Kachyňa to umí líp...

Deník Bridget Jonesové (2001)

Myslim, že tohle je důkaz toho, že komedie může bejt dost dobrá, i romantickej film může bejt dost dobrej. A tohle je spojení těhle dvou věcí, málokomu by se chtělo věřit, že i výsledek může bejt fajn. No a přesně tenhle film fakt fajn je, dost jsem se nasmála.

Philadelphia (1993)

Konečně nějakej film o homosexuálech, kterej je dobrej. Ne jako ta extranudná kravina jménem Zkrocená hora.

Tak jde čas (1965) (seriál)

Víte co je na tom nejvtipější? Mělo to přes osm tisíc dílů a vim, že v nějakym roce dávali na nově třeba díl 1500, na dva roky to přerušili a najednou to začli dávat třeba od dílu 2800... Pointa? Těch 1300 dílů, co sem neviděla, mi vůbec nescházelo, jako bych to neviděla třeba tři tejdny jenom. Jinak ale docela sranda