Joker (2019)

Neskutečně skvěle natočený film. Děj se nádherně stupňuje až do famozniho finiše. Skvělý střih, díky kterému je vše nádherně pochopitelné. Režisér Phillips předvedl, neskutečný cit pro detail. A hlavní hrdina Phoenix, alias Joker. Když Oscara nedostane, tak už nikdo. Excelentní výkon. Za mě a moji ženu jednoznačných 100%.

Jurský svět (2015)

Absolutní pecka! Na tohle se vyplatilo počkat! Skvěle natočena letní popcornovka s plno zubama a akce! Masakr, nářez,... !!!!

V zajetí démonů (2013)

5 hvězd je zasloužených! Poprvé jsem se rozhodl zajít do kina na horor, od mého nejoblíbenějšího hororového režiséra a opět mě nezklamal! Plné kino ani nepíplo a v těch krásných, děsivě nahánějících momentech doslova lapalo po dechu! Perfektně natočený snímek podle skutečného příběhu Vám nažene husí kůži a ani na moment Vás nenechá klidným! Je až neuvěřitelné a nepochopitelné, že se takové to jevy staly a dodnes stávají... Jen doufám, že zůstanou dál od mého domova!! :)

REC (2007)

Tak na to, že jsem hororový mág a jen tak nějaký mě nevyděsí, tak už je minulost! Excelentní děj s ještě lepší kamerou, mě vtáhli přímo do děje! Poslední dobou jsem sjížděl spoustu zombie hororů, ale tenhle je jednoznačně nejlepší a nejděsivější.. Takže všichni, co to ještě neviděli a mají rádi horory, tak to hned napravte.. Ale fofrem!!! Jsou to už dva dny a ještě se klepu :)