Bony a klid (1987)

magický voko, mařeny, bony, tuzex a hlavne odvážna erotická scéna. páčilo sa

Rambo III (1988)

"This film is dedicated to the gallant people of Afghanistan." LOL! Namiesto venovania filmu Afganskemu ludu, mali filmari venovat film buducim lidrom USA. Zjavne nik z nich tento film nevidel. Lepsie ako dvojka, slabsie ako jednotka. Pekne ***

Rambo II (1985)

tolko nelogickych blbosti sa len tak lahko v jednom filme nenajde. po vybornej jednotke davam slabe **

Rambo: První krev (1982)

bomba! kvalitny akcak, nahanacka v lese nemala chybu, trosku slabsia druha cast v meste ale celkovy dojem velmi dobry. hovorili ze rambo je kultovka - a mali pravdu :-)

Jasmíniny slzy (2013)

Zaujimavy opis rozpadu zenskej osobnosti. Chlast, lieky a San Francisco. ***

Naprosto osvětleno (2005)

Velmi silny pribeh, ale spracovanie a hlavne exteriery mi absolutne nesadli. Tie akoze ukrajinske exteriery som im neveril ani na sekundu. Mohli si dat viac namahy a aspon tie "ukrajinske" cesty mohli byt viac rozbyte. Cechy z toho filmu smrdeli viac ako to bolo unosne a to dost ubralo atmosfere. Skoda, viac ako 3* nemozem dat.

Velký Gatsby (2013)

bolo to take velkolepe az som pri tom zaspal...

12 let v řetězech (2013)

2 filmove hodiny bezmocnosti, melancholie a depresie. clovek cely film caka, ze sa tam zjavi tarantinov Django a ukonci to trapenie. este ze sa to skoncilo akym takym happyendom.