Skutok sa stal (2019)

Stare zname veci,troska malo na dokument!kazdy kto sa o to niekedy zaujimal toto vsetko uz vie!ale aspon naznacenie par veci,nic nie je len cierno-biele a pravda je relativna! Inak naivne uchytene!Otrasna kamera,pre mna velmi rusiva

Ostrým nožem (2019)

ako ku kazdemu SK filmu som k tomu pristupoval bez ocakavani!myslel som klasicku tendencnost, bulvar,trapnost!Film rozhodne nie je bez negativ , ale velmi mile prekvapenie!fajn kamera, pracovanie s emociami, uveritelnost, kostymi a nad vsetkymi vykonom vycnieva Luknar

Irčan (2019)

Neoblubujem dlhe filmy aj toto som si musel dat na 2x napriek tomu spokojnost!s takym obsadenim to zly film byt nemohol,ale na mna strasne rusivo posobili sceny nejakej akcie kde bolo vidiet ze Robert deNiro uz ma svoj vek ,chcelo by to niekoho mladsieho ,ale jeho vykon bol skvely tam sa nasiel

Až přijde válka (2018)

pohlad na bandu panicov a šulinov co chcu niekam patrit a nechaju sa sikanovat od rackujuceho polodebilka co ma syndrom sefa.za nasich cias by dostal vysmech par faciek a isiel by sa vyplakat mame

Expremiéri (2018) (seriál)

imbecilnejsie to uz byt nemohlo byt natocene???to je pre akeho divaka?pre adolescentneho ktoreho to nezaujima???prvy diel max mimo jak stare rozpravky Kubala,druhy lepsi ale Meciar zasa strasne tendencny,nie som jeho obdivovatel ale mam inu predstavu o dokumente,ti co reziruju su slabucki

Wonder Woman (2017)

Mega picovina pre detskeho divaka a adolescentov

Kuchyňa - Episode 1 (2018) (epizoda) odpad!

Bohuzial musim opat raz suhlasit,pozeral som prvu cast a nieco fakt strasne maximalne neuveritelne,pre mna vobec nevtipne a vyber hercov velmi nestastny.Spisiak pre mna velmi iritujuci to ako c jeho veku nie je ziaden neznamejsi a lepsi herec???Dejdar,Kemka,Cekovsky sa mi tam vobec nehodia.Skoda toho,gastronomia celkom fici dalo sa vytazit viac

Pobřežní hlídka (2017) odpad!

uz aj serial bol lepsi ako toto,kto toto dokaze natocit ???