• Pohádka

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Takhle to vypadá když se vám povede něco originálního, co fakt stojí za to. Rozhodně doporučuji zhlédnout. Budete se bavit od začátku do konce vlastně s každou sérií.

Vikingové (2013) (seriál)

První tři série jsou Vikingové výborná věc. Čtvrtou jsem zkoukla se skřípáním zubů. A na ty poslední dvě se už nechystám, protože synové Ragnara mě prostě nezajímají a ani jeden mi není sympatický. Recenze na další série tomu taky nepomáhají. Takže já s klidným svědomím můžu rozhodně doporučit ty první čtyři série. A pak se dá se seriálem v klidu rozloučit.

Superman (1993) (seriál)

U tohohle Supermana je podle mě nejlepší první série, protože má opravdu podařený smysl pro humor. Naopak poslední série je už trošku přehnaná obzvláště pokud mluvíme o vrkání Lois a Clarka. Celkově to ale na dobu, kdy byl napsán scénář, není vůbec špatné. Odpočinkové, zábavné. Mám ráda seriály s epizodickými příběhy. Na pozdější Smallville to sice nemá, ale obzvláště ta první série stojí za to. Jestli bych něco Já osobně této věci měla vytknout, tak to bude pro mě naprosto nevhodný představitel Lexe Luthora.

Knihovníci (2014) (seriál)

Klidně mě uškrťte, ale já tenhle ten pohodový fantasy seriál prostě měla ráda. Sympatické postavy, zajímavé příběhy, i tak pohodová atmosféra. Tohle je prostě seriálu, kterého si vyčistíte hlavu a pobavíte se. Pro milovníky zábavných nenáročných fantasy kousků jako dělané.

Tintinova dobrodružství (2011)

Akčnější animák jsem asi ještě neviděla. Bylo to zajímavá změna a myslím si, že hlavně klukům se bude moc líbit. Navíc to mělo naprosto perfektní grafiku, která mě uchvátila a celou dobu jsem měla problém si pamatovat, že hlavní hrdina je animovaný. Mělo by nás v budoucnu čekat i pokračování a já jsem docela zvědavá, jaké bude.

Po čem muži touží (2018)

Na druhém díle této komedie jsem byla v kině, a jak jsem psala pod ní v komentáři, chlámalo se celé kino. Výkon pana Langmajera byl v tu chvíli naprosto legendární. A když si tyhle pocity porovnám s původním prvním dílem, tak sledovat podobné roli Polívkovou prostě taková sranda nebyla (a to i přesto, že normálně považuji za úžasnou horečku). Řekla bych, že to navíc bylo i scénářem, který pořádně dané téma nevyužil. Je to hrozná škoda.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 2 (2017) (série)

V druhé řadě nastane spoustu zajímavých situací a zvratů. Je to dojemné, katastrofické a taky trochu šílené. Spousta charakterů buď změní své chování, nebo ho vedou do extrému. A to mě donutilo změnit své pořadí oblíbenosti jednotlivých postav. Ale budu na to koukat až do konce, protože prostě chci vědět, jak to dopadne

Papírový dům (Netflix verze) - Série 1 (2017) (série)

Naprosto geniální počin, který mě moc bavil. Netradiční charaktery a napínavá zápletka. Bohužel i tady se ale našla nějaká ta vata a proto nedám plný počet hvězdiček.

Banda - Série 3 (2022) (série)

Pořád se na to dobře kouká a je to vážně šílená jízda. Na čtvrtou řadu se těším. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že osm hodinových epizod nedává dostatečný prostor všem postavám a to je škoda. Některé charaktery mi navíc začínají lézt na nervy a docela by mi udělalo radost, kdybychom se v nové sezoně dočkali nových zajímavých postav.

Zoo (2022) (seriál)

1. série - překvapilo mě to ale seriál mě baví. Je to vtipné, romantické, s originálním prostředím, se sympatickými známými českými herci... Zdá se mi, že poslední dobou prima ty svoje nekonečné seriály opravdu umí. Není to nic intelektuálně povznášejícího, ale jako odpočinková záležitost, kterou to má být, to je skvělé. Výtku bych měla jenom k závěrečné epizodě, protože to na mě jako závěrečná epizoda vůbec nepůsobilo a absolutně mě to neoslnilo. Chtělo to větší terno.