hujerita

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 18.12.2019  20:17
    Irčan (2019)

Strašne moc ma to bavilo a bavil som sa aj ja. Herci parádny a nevadila my ani dlhá stopáž. Joe Pesci bol absolútne úžasný a parádne ho dopĺňajú či Al Pacino ,alebo Robert De Niro. Scorsese vie čo chcel natočiť a natočil to parádne.

• 18.12.2019  20:14
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Viva la Espaňa

• 18.12.2019  20:13

Čistá zábava a popičovka v jednom. Kto to nepochopil jeho problém.

• 11.3.2019  17:03

Celkom som sa zabavil, istotne lepšie ako jedna a dva, respektíve o kúsok malinkatý. Štvrtá hviezda je za to ako sa žena zopárkrát s chuti smiala, hoci ja som sa len usmieval. Pohoda na ktorú zabudnete a či to bola jednotka alebo trojka, či päťka to je vám úplne jedno.

• 11.3.2019  16:59

Neviem, čo k tomu dodať, prespal som to, aj som sa stihol oholiť a nič my z toho neutieklo, asi ma to nebaví, či čo. Celé to tak nejak išlo mimo mňa.

• 11.3.2019  16:55

LTT tri hviezdy. Casting my moc nesadol a Blomquist úplne mimo.Akcie nie moc, ale vcelku vydarená. čo ma vyslovene potešilo, bol záver, keď mu konečne nabehol dom a označoval enemies, Paráda. Prvý diel bol omnoho lepší po všetkých stránkach. Nieje každý deň nedeľa.

• 27.2.2019  15:09
    Království zombie (TV seriál) (2019)

Pomalší rozbeh, ale keď sa to konečne rozbehne, tak je to na veľkú parádu. Jednoducho zombíci sú hladní a furt porád je ich málo. A keď začne masaker, tak to stojí za to. Samozrejme veľké plus za to, že nie sme v modernej dobe a jaksi taksi katany sekery a kosáky musia stačiť a že nestačia to je jasné. Herci my prišli v pohode, aj keď niekto môže namietať, že tie tváre vám splývajú, ale nieje to tak. Atmosféra sa dá tiež, lenže ako hovorím, nabehnú zombíci a je to super.

• 13.2.2019  15:54

Myslím si, že ako hodinový dokument by to bolo fajn. Celkom nuda, niet sa čomu diviť, ale v rukách Clinta Eastwooda to ubehne celkom rýchlo. Koniec hlavne rýchly a vôbec nič pritiahnuté za vlasy. Asi to chcelo iný scenár.

• 11.2.2019  04:48
    Brexit (TV film) (2019)

Paráda. Sakramentsky ukecané, ale hlavne pravdivé. Benedict hrá, ako zvyčajne super a jeho výkon len pozdvihol film na vyšší level. Paráda na druhú.

• 11.2.2019  03:02

Bavilo ma to, zasmial som sa a lietajúci vlk ma dostal. Fajná zábava za tri.

• 11.2.2019  01:56

Herci fajnový, príbeh poslabší. Chcelo to prestrihať film na rozumnú dĺžku, ale aj tak nie som istý, či by to filmu pomohlo. Veľká škoda, pretože na tak dobrých hercoch mohol postaviť super film.

• 10.2.2019  22:59
    Oslněni světlem (TV seriál) (2018)

Konečne viem aký je rozdiel medzi Audi TT a a Fiatom Multipla :-D Inak, že fakt dosť dobrý seriál O tom sa nám Slovákom ani nesníva, že taký natočíme. Jednoducho paráda. vadil my akurát tak Kubuš, ktorý mz prišiel ako keby ani hrať nevedel a pred koncom ani nevedel narátať do päť. Atmosféra úplne parádna a mafiáni ako zo života divokých 90-tych rokov.

• 5.2.2019  11:40

Zábava na hovado, ale že kurevsky veľká, aspoň pre mňa. Dlho som si ho odkladal a nakoniec veľmi príjemné prekvapenie. Paráda, takto si predstavujem Thora a spol. V podstate všetko a všetci boli super. Jeff goldblum super.

• 5.2.2019  11:37

Strašne krásne sa na to pozerá a konečne dajaké dobrodružstvo. Páčilo sa my to. Normálne som bol prekvapený, ako to rýchlo ušlo a celkovo to nebolo veselé ako od disneyho. Takže spokojnosť.

• 5.2.2019  11:34

Škoda no, mohla to byť ďalšia príjemná komédia na zasmiatie.Lenže ako to už býva zvykom, Rozbeh a začiatok super a potom to skĺzlo to romantických vôd a bolo to v prdeli. Anička Polívková na výbornú.

• 5.2.2019  11:32
    Akční park (2018)

Nieje to Oscarové dielo a ani som to nečakal. Čakal som jednoduchú zábavu v štýle bum prásk smiech. To som samozrejme dostal a preto vôbec neľutujem, že som to videl. Bavil som sa a o to išlo tvorcom predovšetkým.

• 5.2.2019  11:15
    Pustina (TV seriál) (2016)

Slabšie štyri. Akosi som sa nedokázal prehrýzť tým začiatkom. Potom v polovičke to chytilo grády, ale tak nejak nie plnú paru. Inak atmosféra celého seriálu bolo parádna. Celkovo som bol spokojný.

• 5.2.2019  11:12
    To (2017)

Čakal som, že to bude strašidelnejšie, a že bude bububu ale to akosi neprichádzalo. Inak ako celok fajn, deti neboli otravní. Čo mi tak troška prekážalo, boli tie hlášky a miestami sranda, a aj to asi len preto, že som bol naladený na horor a totálnu bububu atmosféru, z ktorej sa nič nekonalo.

• 31.1.2019  02:22
    Polar (2019)

Celkom sa my to aj páčilo, hoci to nebolo nejak objavné. Zhadzuje to len tá divná organizácia. Taký kokotkovia by veru mohli robiť maximálne upratovačky a nie nájomných vrahov, boli na smiech. Ale inak prestrelky a nápodobné veci boli super a ak by tam hral niekto iný ako Mads Mikkelsen tak by to nestálo ani za dve hviezdy. Dvojka, samozrejme s Madsom by bola aj na mieste.

• 30.1.2019  20:10

Bomba a paráda v jednom. Rami super a Bryan Singer nesklamal tak isto. Mám rád Queen a tento film ma kurevsky potešil. Dokonca aj žena sa páčil a to Freddieho nemá nejak extra v láske.

• 30.1.2019  20:07
    Trhlina (2019)

Za mňa veľmi dobré. Dokonca my ani neprišlo nejaké zrovnávanie s Blair Witch. Je to úplne iný film. Dokonca sa my to viac páčilo ako Čiara. Bebjak je fakt, že fajn režisér. Som zvedavý na mini sériu, ktorá dá asi viac ako film. Spokojnosť nado všetko a to som čakal kktinu.

• 30.1.2019  20:04
    Yellowstone (TV seriál) (2018)

Veľmi kvalitný seriál. Taylor je zárukou kvality a Kevin to jednoducho dáva na pána. Na mňa trochen pomalšie tempo, kde musí človek neustále dávať bacha a ako keby sa nič nedialo, ale všetko vás to vtiahne a ak máte radi western, tak vám to utečie ako voda. Teším sa na druhú sériu, ktorá bude podľa mňa ešte lepšia, teda za predpokladu, že to nesprasia.

• 26.1.2019  11:05
    Narcos (TV seriál) (2015)

Jednoducho bomba. Absolútna paráda. Tu sa superlatívmi nešetrí. Všetko sedí, od scenára, cez réžiu, až po samotných hercov a aj ne hercov. Čakal som slabšiu tretiu sériu, ale akosi ma veľmi prekvapila a musím povedať, že my sedela najviac asi. Musím si to zopakovať v kuse od začiatku.

• 26.1.2019  11:00
    Narcos: Mexiko (TV seriál) (2018)

Vôbec nie zlé, len na tie predchádzajúce série to tak nejak nemá. Niežeby chlapci scénaristi nemali materiál, ale chýba tomu lepší príbeh, a lepšia réžia. Herci sú fajn, ale ako píšem, na prvé tri série sa to nechytá.

• 22.1.2019  02:42
    Wonder Woman (2017)

Prvotný moment som si film odkladal a odkladal, až nakoniec som ho pozrel a celkom som bol spokojný. Klasický blockbuster a celkom to bolo aj svižné až na niekoľko momentov. Warneri ani nečakali aký to bude mať úspech a hopsa bude aj dvoječka.Do pohody na jedno skuknutie.

• 16.1.2019  12:40

Takmer štyri hviezdy. Škoda, že nebolo trochen viac akcie. Jackiemu som tie jeho kúsky žral a aj ako starec to v pohodičke dával. Pierce bol tiež OK, len tej akcie mohlo byť viac, len tej akcie.

• 16.1.2019  12:36
    Velká hra (2017)

Bavilo ma to. Strašne ukecaný film, miestami som nestíhal, ale zvykol som si a potom to bola paráda.Herci jedna báseň, takže absolútne nič my nevadilo. Druhé pozretie je isté.

• 15.1.2019  15:59

Nič extra my to nedalo, jediné čo tam bolo fajn bola, už niekoľkokrát spomenutá vizuálna stránka. inak šedý priemer.

• 13.1.2019  19:15

Konečne Misia ako má byť. Bez srandy, ktorej je tam minimálne a bez tých všakovakých prezliekačiek kto sa hrá na koho. Možno trocha by som krátil, ale inak super film.

• 12.1.2019  21:30
    Milenky (TV seriál) (2018)

Totálna hrôza. Videl som omylom dve časti a takmer ma jeblo. To už koho napadne takúto kktinu natočiť. V Somálsku by mali za tie prachy aspoň na tri mesiace jedla. A to píšem už mierne bo som tak nadával keď som to videl až som pľul a musel som tv obrazovku čistiť. Odpad odpadov ako vyšitý.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21