hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 23.2.2018  07:04

Napriek slabšiemu úvodu ma to bavilo. Zo začiatku sa to môže zdať rozťahané, ale mne to až tak neprišlo, asi som vedel do čoho idem, Užil som si celý film a s postupom času to len naberá na otáčkach. O technickej stránke sa je škoda baviť, pretože tá je , ako sa patrí na Štefana TOP. A záverečná scéna bola úplne parádna. Klobúk dole Štefan.

• 14.2.2018  14:47

Asi takto : mám napozerané a načítané okolo tejto kauzy mnoho a vychádza my len pár vecí z tohto FILMU. NIE NIEJE TO DOKUMENT!!! Je to FILM a ešte aj na dve veci urobený. Zvuk stojí v určitých momentoch za nič a režisér si asi myslí že všetci slováci ovládajú mumlavú francúštinu či čo to bolo za pazvuky. Dokonca by som dal aj lepšie hodnotenie , ale nemôžem, nedá sa, pretože tento rádoby režisér povedal že je to DOKUMENT a pritom je to FILM a Zasraná AGITÁCIA a aj to nahovno natočená. Bodka.

• 27.1.2018  11:30

Nečakal som nič, bo som čítal že je to priekak, ale zasa až taký priekak to nebol. Na Svěráka slabšie ako obyčajne, ale furt porád starý dobrý Svěrák. Samozrejme s odstupom času film ktorý si radi pozriete ale aj si pri ňom dobre pospíte, a to nieje dobré pre Janka.

• 27.1.2018  11:24
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Na Tv film úplne super, v podstate som chcel dať 4 hviezdy, ale ak dá niekto Kameňáku aspoň dve, tak tento film si zaslúži maximálny počet. Celkovo som sa bavil úplne super (Pověsí ho...) Mirek Donutil je že dosť dobrý a super a Ondro tiež, aj keď som sem tam od neho zaregistroval základnú chybu že odrazu prízvuk a dokonalá čeština. Jednoducho povedané bavil som sa. Áno ten koniec bol dosť hurá systém, ale celkovo za jedna.

• 21.12.2017  12:37

Čakal som troška iný film a ono tomu nepomohol ani dabing, ktorý bol hrozný. Celkovo to išlo mimo mňa a to mám rád filmy kde hrá tiež úlohu aj príroda a zima. Škoda-

• 18.12.2017  04:29
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Jako že popičovica totok tu. Som kukal jak bager na hlinu a ono to šlo makalo a odsýpalo jako presýpačky. Čakal som takú klasiku pomstiteľa, ale chaseň to dal inak a super. Brutálne to bolo dosť, kamera nemala kam sa schovať a ako som nemal extra rád Bernthala tak teraz je za kurva veľkého sympoša a jebového herca. Večne dojebatý ale ustál všetko. Klobúk dole. Toto ľa sa im fakt dosť dobre podarilo celé.

• 1.12.2017  07:22
    Blok 99 (2017)

V. Vaughn je jednoducho v tejto úlohe perfektný. Jednoducho celý film je viac než dobrý a rozkopané ksichty tomu dávajú za pravdu. Myslel som že sa budem nudiť, ale vlastne nebolo kedy sa nudiť aj napriek dvom hodinám, čo film trval. Jedným slovom paráda.

• 23.11.2017  06:57
    Rellik (TV seriál) (2017)

Zaujímavo podané a vyrozprávané. Zo začiatku to chcelo trocha si zvyknúť, ale potom to bola parádna jazda až do konca. Viem si predstaviť ťahať seriál aj nejaké 4 časti viac, ale to by muselo byť viac flashbackov a tým pádom pre iných aj väčší bordel. Parádna neobvyklá krimi, ale na najlepšie krimi z dielne BBC jej niečo chýba.

• 13.11.2017  14:38

Čo dodať? Ďalší film s pavúkom bez niečoho extra.

• 13.11.2017  14:32

Vo svojej podstate to bolo celé o ničom, ale režisér chcel natočiť doják a to sa mu podarilo na 150% Dojalo to aj mňa a psisko bolo parádne.

• 4.11.2017  07:59
    Dustin (2015)

Krátke, rýchle a na škodu poučné.

• 4.11.2017  07:45

Ti jebe neeeeee !!!! Tak jako sila a paráda zároveň.

• 22.10.2017  02:26
    Road (2014)

Jedným slovom paráda. Dokument aký má byť a pre fanúšikov motoriek povinnosť. Skvelé!!!

• 22.10.2017  02:24
    Doba temna (2016)

Asi som už prejedený Kórey. Vlastne už si to ani poriadne nepamätám, takže za veľa to nestálo. Niežeby to bolo zlé, len takýchto filmov je habadej a nič extra pridanej hodnoty tam nebolo. Takže raz a dosť.

• 22.10.2017  02:21
    Dangal (2016)

Super film. Indické filmy neobľubujem, ale toto my sadlo ako riť na šerbeľ :-) Zasmial som sa, držal som palce a aj dojímavé to bolo. Samozrejme, že niečo podobné tu bolo už viackrát, ale toto nejak tak krásne a rýchlo uchodilo a bolo to fajn.

• 17.10.2017  12:28
    V utajení (2017)

Klasickéakčné bla bla bla. Nič viac nič menej a za ho´dku po filme zabudnete čo sa tam dialo a o čo tam šlo. Herci hrali štandard a fakt , že odtiaľ niečo vypichnúť niet čo, ani tie výkony. Jednoducho zabudnete na tento počin len tak medzi rečou.

• 7.10.2017  17:02

Výborný film a komédia zároveň. Samozrejme že boli tam absurdné veci, respektíve niektoré veci dotiahnuté až do absurdna, ale ja som sa bavil veľmi dobre. Sam Neil výborný, chalan tiež a celkovo všetci herci boli vo svojich úlohách super. Tak nejak si predstavujem zábavu v kine.

• 7.10.2017  16:59
    Muzzikanti (2017)

Tak to bola iná hlúposť. Pán Rapoš by sa veru mal venovať niečomu inému a nedokážem pochopiť tých, ktorý mu dali na takúto zlátaninu peniaze. Film nedokáže zachrániť príroda, ktorej tam je veľmi málo, ani hudba na čele s Nohavicom. Strach a bieda sa na vás z filmu valí len taký rachot. CELÉ ZLÉ!

• 2.10.2017  18:35

Zo začiatku úplná bomba a nábeh na plnú pálku, ale niečo sa posralo. Inak z hororového žánru, je to v tejto dobe najlepšie čo uvidíte. ale nejak my to extra nesadlo. Inak doma mám za manželku sestričku, takže otázky typu, to neexistuje, som si vyvodil záver, že čo sa deje a kto to vlastne Jane Doe je :-)

• 19.9.2017  09:21
    Springfloden (TV seriál) (2016)

Výborný severský seriál. Napodiv to šliapalo veľmi dobre a vtiahlo ma to do ich sveta len taký rachot. Záver bol príkemným prekvapením. Niektoré postavy som mal celkom aj rád, Tom Stilton im vládol všetkým.

• 30.8.2017  08:51

Výborná komédia, ktorú ťahá ústredné duo Jackson-Reynolds. Funguje to super medzi nimi a tie hlášky stoja za to. jednoducho povedané ide im karta. Salma ma tiež potešila. Čakal a tešil som sa na tento film a vcelku som aj dostal čo som čakal. Spokojnosť u mňa.

• 22.8.2017  16:53

Prekvapivo som sa zabavil, zasmial a v celku to bol veľmi milý a príjemný film. Potešil ma Liška a dokonca aj langmajer bol v pohodičke. Deti boli také aké sú aj naozaj a svoje si odohrali úplne fajn. Milé prekvapenie pre mńa

• 15.8.2017  00:26
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Na tv tvorbu absolútna špička. Bebjak to dal. Od začiatku do konca, sa bolo na čo pozerať. Nielen krimi ale skôr nadupaný thriller a hlavne dráma. Nasnímaná Ostrava a obrázky a celková kamera tej niet čo vytknúť. Herci na jednotku s hviezdičkou. Paráda všetko dookola.

• 14.8.2017  11:49

Nebol to vyložene zlý film, len my nesadol do nálady. Natočené super, lokácie úžasné. Niečo na tom bude keď som to skukol. Verím, že časom film ocením a docením inak ako len na 3.

• 14.8.2017  11:41
    Dunkerk (2017)

Klasický Nolan. Jednoducho všetko od príbehu cez akciu a hercov v top kvalite. Hudba len pozdvihuje toto parádne dielo. Tak prečo nie 5 ale 4??? Jednoducho čosi tam chýba, Čo? Záver? Nejaký motív Ktorému mal dať režisér viac priestoru než iným. Troška zamrzí, ale verím že po dlhšej dobe pozriem znova a znova a možno sa zmení aj hodnotenie.

• 14.8.2017  11:38

Paráda paráda a ešte raz paráda. Wolverine ako má byť, vždy sa my páčil, ale totok čo natočil Mangold je úplne super. Jackman klobúk dole.

• 14.8.2017  11:35
    Čára (2017)

Nebolo to zlé, ale akosi ma to extra nechytilo za srdce. Bol som super a veľmi milo prekvapený keď sa film chvíľkami tváril ako niečo od Kusturicu, To bolo super a normálne som neveril, že by toto mali natočiť slováci. Lenže chyba sa stala, že s vážnou rovinou to spolu dokopy nejak nefungovalo a to je pre mňa veľká škoda. Inak v podstate niet čo filmu vytknúť. Mnohý tu píšu že hrozne ozvučený film, to si ja nemyslím, asi to tí dotyční nevideli. Držím Bebjakovi palce a verím, že raz to u mňa bude na 120%

• 14.8.2017  11:30
    Baby Driver (2017)

Dúfal som že to bude také zábavné ako sa všade písalo. Dokonca nielenže to bola zábava, ale aj inteligentná zábava. herci hrali super a každá jedna postava bola na zožratie. Čo ma fakt že potešilo a dostalo to bola hudobná zložka filmu kde to odpsýpalo v rytme hudby bicích a ja neviem čoho. Konečne po dlhej dobe niečo kde hudba hrala jednu z hlavných úloh. A samozrejme neskutočná zábava.

• 14.8.2017  11:26
    Uteč (2017)

Od začiatku do konca výborné a napätie jak prasa. Síce po chvíli som vedel čo a ako, a nepochyboval som o ničom, stále ma to držalo v napätí ako to dopadne. Film možno nieje na 5 hviezd, ale v mojich očiach to zdvihol kurevsky dobrý a hlavne priamočiary, s ničím a nikým sa neserúci záver. jednoducho bomba.

• 12.7.2017  04:54
    Orel Eddie (2016)

Celkom v pohode, príjemná atmosféra, dobrý herci, samozrejme Egerton a Jackman paráda a celkovo pre mňa film o športe môže byť. Nieje to len film o skákaní ako takom a to je len dobre. Zasmial som sa tiež dobre, takže som bol spokojný.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18