hujerita

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 10.12.2018  14:57
    Grinch (2018)

Pre mňa niečo medzi tri štyri hviezdy. Zopár momentov tam bolo super, niečo nedotiahnuté niečo natiahnuté, sem tam skvelý moment. Samozrejme, že ďeťom sa to páčilo, ako takmer každá rozprávka. Ja som bol trochen sklamaný, pretože som čakal viac zábavy.

• 10.12.2018  14:54

Čakal som niečo lepšie, ale jaksi taksi nič extra sa nedostavilo. Herci boli vo svojich úlohách v rámci možností fajn, ale eto vsjo. Chýbala tomu nejaká šťava a príroda to moc nezachráni. Škoda toho.

• 23.11.2018  14:06
    Máš ji! (2018)

S kľudným svedomím akurát tak na tri hviezdy, ale u mňa to zdvihol záver, ktorý ma veľmi potešil.

• 11.10.2018  21:23
    Adidas versus Puma (TV film) (2016)

Celkovo sa my to páčilo, aj keď som to videl len s dabingom. Myslím si že dabing dosť ublížil filmu ako celku. Príjemné civilné herectvo oboch hlavných predstaviteľov a samozrejme režisér to dal v pohode. Síce asi by pri takomto filme bodol skor seriál ako film, ale aj tak to na ploche 113 minút dali v pohode.

• 11.10.2018  21:16

Takto dobre som sa dávno nezabavil. Mne tá komédia sadlo ako riť na šerbeľ. Dokonca aj žena sa fajne nasmiala a zabavila a aj ma pochválila dobrým výberom filmu. Sem tam nám spolu sadne nejaký film spoločný do noty. Vrelo odporúčam.

• 5.10.2018  14:42

Nebyť prvej časti tak je to na plnú paťbu. Všetko bolo super, od režiséra až po hercov. Paráda. časom možno aj na plné počet.

• 5.10.2018  14:04
    Sklep (2018)

Čo ma bavilo bola kamera, tá bola super, príbeh tuctový, ale režisér sa nevedel rozhodnúť čo má točiť. Či kriminálku, či thriller či dajakú sondu do života manželov a či čo. Vznikol tak či čo miš maš. Škoda premrhaného. A to ten chaseň čo to hral dílera trávy, tak ten ma tam neskutočne sral, to aj moja babka by zahrala lepšie.

• 2.10.2018  04:47

Celkom ma to aj bavilo. Začiatok pripomínal Black Hawk Down, ale potom sa to našťastie zvrhlo na inú akciu. Aj Black mal akciu jak vyšitú, ale toto bola tiež paráda. Toho čínskeho pátosu tam bolo našťastie pomenej, takže to odsýpalo jedna radosť. Akurát by som vynechal začiatočný rozbeh-scénu a niečo ukrátil a bolo by to na top.

• 2.10.2018  02:08
    Doua lozuri (2016)

Skor tri a pol, ale na čisté štyri to nieje. Pripadalo to také amatérske, ale pobavil som sa na nich. Traja dilinovia idú hľadať tiket ktorý majú u seba. Nápad fajn, a prevedenie celkom ušlo, ale bolo to málo.

• 2.10.2018  00:42

Odľahčenejší Narcos. Dokonca ani Tomík my nevadil. Fajn natočené atmosféra super a keď ešte držíte palce aj Bad Guy tak potom má ten film niečo do seba. Doug Liman začína byť pre mňa vcelku zaujímavý režisér.

• 28.9.2018  04:03

Jedno pozretie a dosť. Príjemná bublanina na ktorú zabudnete po chvíli. Mal som náladu na nič svetaborné a dostal som fajn zábavu bez premýšľania. Taká pohodička.

• 13.9.2018  22:44

Chcel som dať 4 hviezdy , ale myslím si že 3 stačia. Depresoidné a od začiatku to vyzeralo , že ten chlapec dobre neskončí. Holt mýlil som sa a zasa raz život napísal depkový pravdivý príbeh. Za pozretie, ale stojí.

• 30.8.2018  10:29
    Mr. Mercedes (TV seriál) (2017)

Prvá séria úplná bomba, čo vlastne len naznačila prvá scéna. Som zvedavý na druhú, ktorá tiež sľubuje neskutočnú jazdu.

• 30.8.2018  10:27
    Equalizer 2 (2018)

Nebolo to také Wau ako jednotka, ale stále super čo sa týka akčného žánru. Samozrejme, že Danzel je stále Top herec a dokáže utiahnuť aj horšie filmy. Ja som bol velice spokojný.

• 8.8.2018  01:34

Na moje prekvapenie fungovalo všetko. Sem tam málo nelogickostí, ale spokojný som bol aj tak. Napätie bolo, herci fajn, atmosféra tiež, takže čo viac čakať. A najlepšie na tom, ako to rýchlo začalo, tak to aj rýchlo skončilo.Žiadne siahodlhé a násilné naťahovanie deja. Super.

• 23.7.2018  22:16
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Jednoznačná topka tohto roku čo som videl. Všetko bolo zaujímavé. Atmosféra, jednotlivé prípady a celkový dojem bomba. Žiadne nastavovanie a predlžovanie sa nekonalo.

• 2.7.2018  01:10
    R (2010)

Celkom sa to dánom podarilo. Atmosféra všade ponurá a hneď viete ako to dopadne celé.Toto nieje väzenie hollywoodskeho typu a tu by aj Sly mal problém. Kvalitný malý film, ale nie príliš milý.Jednoducho zo života mladého väzňa.

• 1.7.2018  21:21

Tak užil som si konečne niečo z Hong-Kongu Dobre sa pozeralo na to, bolo to aj napínavé a aj akcie bolo tak akurát, takže spokojnosť.

• 20.6.2018  19:52
    Dark Crimes (2016)

Piči ma nasrali. Ukážka vyzerala luxusne a tešil som sa. A výsledok? Zlátanina, ktorú som ledva dopozeral. Jim my nevadil, ale čo ma iritovalo bola tá angličtina a debilné takmer všetko. Škoda preveliká.

• 20.6.2018  19:50

Nimród sa vrátil s plnou parádou. Netušil som čo môžem čakať, ale dosť milo a fajne ma prekvapil. Paráda na celej čiare a to mám ešte whiskey rád :-)

• 20.6.2018  19:47
    Požáry (2010)

Denis akože super. Od začiatku bolo jasné že totokaj skončiť dobre sa nedá a nemôže. Jednoducho vystavaný celý príbeh a je len na škodu že to človek uhádne už tak zavčasu filmu. Ale zážitok to aj tak nepokazilo. Len tak ďalej Denis.

• 20.6.2018  19:43
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Dobrých mini seriálov je málo a tento sa ČT podaril. Zasa kúsok histórie ako skoro obyčajný ľud na piču od života dostal.

• 20.6.2018  19:39
    Den 12. mann (2017)

Jako popiči čo ten chlap prežil a zvládol. Ako tu ktosi napísal, ja by som bol zmrzol abo umrel po 10-tich minútach vo filme, nieto ešte v skutočnosti. Čosi vadilo čosi nie ale v konečnom dôsledku paráda s chybami.

• 20.6.2018  19:37
    Aljaška (1996)

Škoda, tohto premárneného potenciálu. Film hore ťahá príroda a príroda a ešte raz príroda. Ani tak nevadil klasický príbeh kde od začiatku viete ako to bude pokračovať, ale niektoré veci jednoducho celý film potápali dole.Rád sa pozriem na tento film ke´d bude v telke a ja budem pri ňom driemať.

• 4.5.2018  22:40

Začiatok kurva dosť dobrý, ale potom sa to zmení na klasickú kokotinu, ktorá nemá zmysel a nik nevedel ako pokračovať, tak tam jebneme zopár výbuchov, vykokotený vlak a nápodobné stupidity. Škoda preškoda. Sa my rozum zastavoval.

• 2.5.2018  03:47

Postavy ako z jednotky sú stále sympatické, hokeja primerene a tých bitiek slušne. Lenže niečo sa pokazilo. Film sa chcel tváriť vážnejšie ako prvý diel a to je chyba. Už to nebola tá odľahčená komédia. Nevadí, na jedno pozretie OK.

• 1.5.2018  02:23
    Metanol (TV film) (2018)

Môžem len dať dole klobúk pred ČT. Fakt že sa im vydaril tento dvojdielny film. Zahraté to bolo parádne a celkovo tomu nič nechýbalo. Paráda.

• 30.4.2018  21:52
    Ant-Man (2015)

Zábava to bola, nedá sa povedať, že nie, ale čosi tomu chýbalo. Málo využitý potenciál a dúfam že dvojka bude o dosť lepšia. Čo viac dodať, Nič. Jednoducho Marvel.

• 17.4.2018  05:04

Za prvé: dlhé ako týždeň pred výplatou. Za druhé Gerard nebol v tomto filme za drsného. Za tretie kopec chýb, ale to sa na akčný výplach dá, ale čo ma akože najviac dorazilo a aj urazilo bol pokus o záverečnú vykrádačku Usual Suspects. Tak to teda nie. Malý geniálny černoch :-DDD a že drsný gangsterský policajt, ktorý plače :-DDD To sú iné jeby.

• 13.4.2018  00:46
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkový pocit zo seriál je super. Samozrejme, že niektoré diely mali hluché miesta, ale ten pocit dobre odvedenej práce zostal. Herecké obsadenie super a akoby to všetko šlo s ľahkosťou všetkým zúčastneným. Zelenka sa pochlapil teraz. Najväčšiu radosť mi urobili niektoré cameá, ale The Best Off bol Miroslav Krobot. Jednoducho úžasný a časom možno aj jednu hviezdu pridám za jeho výkon.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20