hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 13.11.2017  14:38

Čo dodať? Ďalší film s pavúkom bez niečoho extra.

• 13.11.2017  14:32

Vo svojej podstate to bolo celé o ničom, ale režisér chcel natočiť doják a to sa mu podarilo na 150% Dojalo to aj mňa a psisko bolo parádne.

• 4.11.2017  07:59
    Dustin (2015)

Krátke, rýchle a na škodu poučné.

• 4.11.2017  07:45

Ti jebe neeeeee !!!! Tak jako sila a paráda zároveň.

• 22.10.2017  02:26
    Road (2014)

Jedným slovom paráda. Dokument aký má byť a pre fanúšikov motoriek povinnosť. Skvelé!!!

• 22.10.2017  02:24
    Doba temna (2016)

Asi som už prejedený Kórey. Vlastne už si to ani poriadne nepamätám, takže za veľa to nestálo. Niežeby to bolo zlé, len takýchto filmov je habadej a nič extra pridanej hodnoty tam nebolo. Takže raz a dosť.

• 22.10.2017  02:21
    Dangal (2016)

Super film. Indické filmy neobľubujem, ale toto my sadlo ako riť na šerbeľ :-) Zasmial som sa, držal som palce a aj dojímavé to bolo. Samozrejme, že niečo podobné tu bolo už viackrát, ale toto nejak tak krásne a rýchlo uchodilo a bolo to fajn.

• 17.10.2017  12:28
    V utajení (2017)

Klasickéakčné bla bla bla. Nič viac nič menej a za ho´dku po filme zabudnete čo sa tam dialo a o čo tam šlo. Herci hrali štandard a fakt , že odtiaľ niečo vypichnúť niet čo, ani tie výkony. Jednoducho zabudnete na tento počin len tak medzi rečou.

• 7.10.2017  17:02

Výborný film a komédia zároveň. Samozrejme že boli tam absurdné veci, respektíve niektoré veci dotiahnuté až do absurdna, ale ja som sa bavil veľmi dobre. Sam Neil výborný, chalan tiež a celkovo všetci herci boli vo svojich úlohách super. Tak nejak si predstavujem zábavu v kine.

• 7.10.2017  16:59
    Muzzikanti (2017)

Tak to bola iná hlúposť. Pán Rapoš by sa veru mal venovať niečomu inému a nedokážem pochopiť tých, ktorý mu dali na takúto zlátaninu peniaze. Film nedokáže zachrániť príroda, ktorej tam je veľmi málo, ani hudba na čele s Nohavicom. Strach a bieda sa na vás z filmu valí len taký rachot. CELÉ ZLÉ!

• 2.10.2017  18:35

Zo začiatku úplná bomba a nábeh na plnú pálku, ale niečo sa posralo. Inak z hororového žánru, je to v tejto dobe najlepšie čo uvidíte. ale nejak my to extra nesadlo. Inak doma mám za manželku sestričku, takže otázky typu, to neexistuje, som si vyvodil záver, že čo sa deje a kto to vlastne Jane Doe je :-)

• 19.9.2017  09:21
    Springfloden (TV seriál) (2016)

Výborný severský seriál. Napodiv to šliapalo veľmi dobre a vtiahlo ma to do ich sveta len taký rachot. Záver bol príkemným prekvapením. Niektoré postavy som mal celkom aj rád, Tom Stilton im vládol všetkým.

• 30.8.2017  08:51

Výborná komédia, ktorú ťahá ústredné duo Jackson-Reynolds. Funguje to super medzi nimi a tie hlášky stoja za to. jednoducho povedané ide im karta. Salma ma tiež potešila. Čakal a tešil som sa na tento film a vcelku som aj dostal čo som čakal. Spokojnosť u mňa.

• 22.8.2017  16:53

Prekvapivo som sa zabavil, zasmial a v celku to bol veľmi milý a príjemný film. Potešil ma Liška a dokonca aj langmajer bol v pohodičke. Deti boli také aké sú aj naozaj a svoje si odohrali úplne fajn. Milé prekvapenie pre mńa

• 15.8.2017  00:26
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Na tv tvorbu absolútna špička. Bebjak to dal. Od začiatku do konca, sa bolo na čo pozerať. Nielen krimi ale skôr nadupaný thriller a hlavne dráma. Nasnímaná Ostrava a obrázky a celková kamera tej niet čo vytknúť. Herci na jednotku s hviezdičkou. Paráda všetko dookola.

• 14.8.2017  11:49

Nebol to vyložene zlý film, len my nesadol do nálady. Natočené super, lokácie úžasné. Niečo na tom bude keď som to skukol. Verím, že časom film ocením a docením inak ako len na 3.

• 14.8.2017  11:41
    Dunkerk (2017)

Klasický Nolan. Jednoducho všetko od príbehu cez akciu a hercov v top kvalite. Hudba len pozdvihuje toto parádne dielo. Tak prečo nie 5 ale 4??? Jednoducho čosi tam chýba, Čo? Záver? Nejaký motív Ktorému mal dať režisér viac priestoru než iným. Troška zamrzí, ale verím že po dlhšej dobe pozriem znova a znova a možno sa zmení aj hodnotenie.

• 14.8.2017  11:38

Paráda paráda a ešte raz paráda. Wolverine ako má byť, vždy sa my páčil, ale totok čo natočil Mangold je úplne super. Jackman klobúk dole.

• 14.8.2017  11:35
    Čára (2017)

Nebolo to zlé, ale akosi ma to extra nechytilo za srdce. Bol som super a veľmi milo prekvapený keď sa film chvíľkami tváril ako niečo od Kusturicu, To bolo super a normálne som neveril, že by toto mali natočiť slováci. Lenže chyba sa stala, že s vážnou rovinou to spolu dokopy nejak nefungovalo a to je pre mňa veľká škoda. Inak v podstate niet čo filmu vytknúť. Mnohý tu píšu že hrozne ozvučený film, to si ja nemyslím, asi to tí dotyční nevideli. Držím Bebjakovi palce a verím, že raz to u mňa bude na 120%

• 14.8.2017  11:30
    Baby Driver (2017)

Dúfal som že to bude také zábavné ako sa všade písalo. Dokonca nielenže to bola zábava, ale aj inteligentná zábava. herci hrali super a každá jedna postava bola na zožratie. Čo ma fakt že potešilo a dostalo to bola hudobná zložka filmu kde to odpsýpalo v rytme hudby bicích a ja neviem čoho. Konečne po dlhej dobe niečo kde hudba hrala jednu z hlavných úloh. A samozrejme neskutočná zábava.

• 14.8.2017  11:26
    Uteč (2017)

Od začiatku do konca výborné a napätie jak prasa. Síce po chvíli som vedel čo a ako, a nepochyboval som o ničom, stále ma to držalo v napätí ako to dopadne. Film možno nieje na 5 hviezd, ale v mojich očiach to zdvihol kurevsky dobrý a hlavne priamočiary, s ničím a nikým sa neserúci záver. jednoducho bomba.

• 12.7.2017  04:54
    Orel Eddie (2016)

Celkom v pohode, príjemná atmosféra, dobrý herci, samozrejme Egerton a Jackman paráda a celkovo pre mňa film o športe môže byť. Nieje to len film o skákaní ako takom a to je len dobre. Zasmial som sa tiež dobre, takže som bol spokojný.

• 12.7.2017  03:45

Nástup fajn, solídny scenár nula bodov, to by jeden musel niečo aj vymyslieť, triky taká klasika na dnešnú dobu za tie peniaze a herci taký nemastný neslaný. Celkovo ma to prestalo baviť cca dosť skoro a nebyť upozornenia, že Kongova bitka bola fakt že dosť dobrá asi by som to vypol. Za tú bitku hviezda navyše. Inak priemer ako vyšitý.

• 12.7.2017  02:01

Fakt dosť dobrá skoro akože rozprávka pre dospelých. Dlho som ju odkladal a nakoniec ma veľmi milo prekvapila. Natočené parádne a scenérie a kamera super. No nebránil by som sa ani ďalšej várke a akosi my to rýchlo ubehlo pri tomto filme, teda rozprávke :-)

• 18.6.2017  11:50

Výborný film. Skvelá atmosféra, policajti ako vystrihnutý zo života, kamera super a vrah úplne normálny naozajstný. Maďari prekvapili výborným thrillerom.

• 7.6.2017  07:09
    Velký Turín (TV film) (2005)

Pekný film, nielen o veľkom mužstve AC Turín ale hlavne o tej dobe a ľuďoch. Troška inak pojatý športový film. Mám rád športové filmy a na tomto my najviac vadila tá idealizácia všetkých tých hráčov a dobrých ľudí, aj keď mali nejakú tú chybu, buď ju scenár zakryl alebo zmietol len tak. V podstate ma film bavil a ja som si popritom zaspomínal na detstvo. Takže veľké plus.

• 7.6.2017  07:02
    Sil jong (2009)

Tak kórejci to v rámci žánru a možností dali. Zopárkrát som sa aj dobre zasmial a celkom to aj odsejpalo. Sekera je tam sem-tam tiež, viacej cici a má to plnú pálku :-) Na moje prekvapenie sa na to dobre pozeralo a rýchlo to ušlo. Takže fajn.

• 7.6.2017  06:59

Ako krimi príbeh sa to dá, ale skôr my to prišlo ako osobná dráma jedného aj druhého policajta. Tieto línie som sledoval viac a zaujímalo ma to viac ako samotná otázka kto to vlastne vraždí. Zahraté to bolo parádne, ale to sa dá čakať od španielov. Bavil som sa.

• 10.5.2017  15:07

Z čistým svedomím to na štyri hviezdy nieje, ale napokon to vytiahla tá záverečná akcia, ktorá bola že fakt dosť dobrá, hoci ani v tom obchodnom dome to nebolo zlé. Trocha my vadilo to tempo zo začiatku, ale akcia to dosť vylepšila. Paráda.

• 3.5.2017  07:05
    Vymahač (2016)

Konstantin sa my ako herec celkom páčil už v iných filmoch a v Kollektorovi to len potvrdzuje. Hoci veľmi dobre mu pomáha réžia a scenár a v neposlednom rade aj krátka stopáž filmu. Čakal som čo sa z toho začiatku vyvrbí a bol som fakt že veľmi prekvapený. Výborný film.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18