hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 18.6.2017  11:50

Výborný film. Skvelá atmosféra, policajti ako vystrihnutý zo života, kamera super a vrah úplne normálny naozajstný. Maďari prekvapili výborným thrillerom.

• 7.6.2017  07:09
    Velký Turín (TV film) (2005)

Pekný film, nielen o veľkom mužstve AC Turín ale hlavne o tej dobe a ľuďoch. Troška inak pojatý športový film. Mám rád športové filmy a na tomto my najviac vadila tá idealizácia všetkých tých hráčov a dobrých ľudí, aj keď mali nejakú tú chybu, buď ju scenár zakryl alebo zmietol len tak. V podstate ma film bavil a ja som si popritom zaspomínal na detstvo. Takže veľké plus.

• 7.6.2017  07:02
    Sil jong (2009)

Tak kórejci to v rámci žánru a možností dali. Zopárkrát som sa aj dobre zasmial a celkom to aj odsejpalo. Sekera je tam sem-tam tiež, viacej cici a má to plnú pálku :-) Na moje prekvapenie sa na to dobre pozeralo a rýchlo to ušlo. Takže fajn.

• 7.6.2017  06:59

Ako krimi príbeh sa to dá, ale skôr my to prišlo ako osobná dráma jedného aj druhého policajta. Tieto línie som sledoval viac a zaujímalo ma to viac ako samotná otázka kto to vlastne vraždí. Zahraté to bolo parádne, ale to sa dá čakať od španielov. Bavil som sa.

• 10.5.2017  15:07

Z čistým svedomím to na štyri hviezdy nieje, ale napokon to vytiahla tá záverečná akcia, ktorá bola že fakt dosť dobrá, hoci ani v tom obchodnom dome to nebolo zlé. Trocha my vadilo to tempo zo začiatku, ale akcia to dosť vylepšila. Paráda.

• 3.5.2017  07:05
    Vymahač (2016)

Konstantin sa my ako herec celkom páčil už v iných filmoch a v Kollektorovi to len potvrdzuje. Hoci veľmi dobre mu pomáha réžia a scenár a v neposlednom rade aj krátka stopáž filmu. Čakal som čo sa z toho začiatku vyvrbí a bol som fakt že veľmi prekvapený. Výborný film.

• 27.4.2017  20:32
    Rozpolcený (2016)

Nejak ma to extra neoslovilo, aj keď na druhej strane musím uznať, že Mr. Night nebol až taký hrozný a údesný ako vo svojich posledných filmoch. James McAvoy to uhral s prehľadom. Zopár hlúpostí, ale inak sa to dalo. Záver ma vyslovene potešil a usmial som sa na Bruce-a.

• 27.4.2017  20:29

Na počudovanie moje a strašne veľké to ani nebola taká hlúposť. Samozrejme je to hlúposť ale zábavná, fajn natočená a ani nie otravná pri rozumnej dľžke. Zasa na druhej strane jedno pozretie stačí.

• 27.4.2017  20:26
    Brimstone (2016)

Guy Pearce je famózny hnusák. nemal som ho rád od začiatku a keď som to pozeral so ženou tá len nadávala na neho, hneď by ho bola odkrágĺovala :-) Dostalo ma tiež prehodené kapitoly a človek bol stále v strehu Dakota to strhla na svoju stranu od úvodných minút a bolo my jasné odkiaĺ vietor fúka. koniec "akože" potešil, bo nebol klasický Hollywoodsky. Parádna zábava.

• 21.3.2017  22:03
    Midnattssol (TV seriál) (2016)

Na komplrtné hodnotenie to asi nieje, ale je to veľmi vysoký nadpriemer a z odstupom času pri tom premýšľaní dám 5 Vlastne ani neviem ako rýchlo som to pozrel a napätie bolo od začiatku. Síce som čakal trochen viac. ale spokojnosť tak či tak.

• 21.3.2017  22:00
    Zpívej (2016)

Zábava v prvom rade. Normálne náhoda chcela, pozrel som, ubehlo to ako voda a bola pri tom sakramentská zábava. verím keď to pustím babám sa budú zabávať viac ako ja a o to ide. Veľká spokojnosť za mňa

• 21.3.2017  21:57

Na ameriku fajn komédia. Nielen stupídny humor, ale aj normálny. bavil som sa aj keď to mohlo byť lepšie, ale zasa na druhej strane aj horšie. čakal som kedy Bryan buchne, ale nič také :-) škoda. Bryan je pre mňa Mr. White stále zatiaľ :-)

• 7.3.2017  11:43

Takmer štyri, možno tomu niečo chýbalo, alebo my to v ten moment nesadlo, ale inak vyšší priemer. Aňa s Onrejom sú super a keď to tak zoberiem akurát ten scenár mohol byť lepší. Spokojný som bol a to je základ.

• 7.3.2017  11:41

Paráda. Skvelé kino pre oči a konečne po dlhej dobe komix, ktorý my sadol. Zopár hlášok a Benedict plus CGI a letné kino ako má byť.

• 7.3.2017  11:37
    Únos (2017)

Chcelo by to troška lepšiu réžiu, ale inak celková spokojnosť. Rozpisovať sa o deji nieje treba a o tom čo sa stalo, a v podstate aj stále deje, ale v inej rovine, nieje treba.Kaziť si deň tým, že sa rozčúlim nieje treba :-) Škoda toho premrhaného a na druhej strane ma Mariana príjemne prekvapila, hoci mohla prekvapiť skvelým filmom ešte viac. Hlavné postavy zahrané super. Najviac ma potešil Milan Ondrík a dano Heriban (radosť pozerať)

• 2.3.2017  02:43
    Greater (2016)

Celkom fajn. Ešteže nám od začiatku bolo povedané že sa dlho nedožije . inak neviem, asi by som šiel s hodnotením dole. prestrihať to trocha a bolo by to o hviezdu lepšie. predsa len 2 hodiny je dosť aj na koňa. Športové filmy mám rád a preto tie tri. Možno časom sa dá ísť vyššie, lebo príbeh toho chlapca je veľmi inšpiratívny a takých dobrých ľudí je málo.

• 1.3.2017  19:55
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

AKO!!! Nech si kto chce čo chce hovorí na TV zábavu je to super, samozrejme na Okřesní Prebor a podobné veci sa to nechytá, ale je to ľudová zábava na oddych hlavy a niektoré veci sú tam úplne genitálne :-) Jednoducho Milujem TWINPEAKS a ak ma zaujme takáto hlúpa cctina, že to dopozerám, tak to má niečo do seba. Občan! Rozíďťe sa!!! A s kým??? :-D

• 1.3.2017  19:50
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Plná pálka to nieje, ale zabavilo a potešilo zároveň. Hravé, staré a hlavne iné. Jednoducho chlapčenská zábava pre dospelých a dobrodružstvo ako má byť.

• 1.3.2017  19:47
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Klasika CHM, ale chybičky krásy sa nájdu všade . The American, Celebrity a pomenej závodov odnikiaľ niekam. Stará dobrá klasika pokračuje ďalej a pretože ju milujem tak za 100% :-)

• 1.3.2017  19:43
    Totem vlka (2015)

Pre prírodu a vlkov 5 hviezd zbytok 2, takže Príroda vyhráva na celej čiare takže 4. Krásne zábery čo potešia oko a srdce nejedného človeka.

• 1.3.2017  19:40

Celkom ma to bavilo, našťastie žiadne WTC od Stone-a sa nekonalo a v podstate to bola krimi naháňačka. Akurát ten rozjazd bol pomalší a samozrejme predstavenie hrdinov k tomu patrí. Nenudil som sa a na 4 sa to vyšplhalo.

• 1.3.2017  19:30

Celkom super film. klasicky super Nick A jeff Bridges Válí jak za časov BIG L. Potešil ma film a užil som si ho. Veľmi príjemných 100 minút strávených pri bedni. Mínusy asi neviem, ani si dajaké nepamätám, pretože som sa bavil Jeffom :-). Takmer plná pálka.

• 2.2.2017  04:33

Také pol na pol. Ani ryba, ani rak. Zopár momentov skvostných, ale celkovo to vyšumí do prázdna. Takých hrdinských filmov je kvantum. Neuveriteľne ma štval Jamie Dornan a to že žoldáci vo svojej podstate boli slepý jak tága, aj keď podľa skutočnosti to tak bolo. Mať takých žoldnierov ako v tomto filme tak sa zastrelím radšej sám :-)

• 1.2.2017  23:05

Čistá hlúposť, ktorá nemá s filmom takmer nič spoločné. Jedna hviezda za zopár dobrých hlášok, toť vsjo.

• 28.1.2017  15:52

Takže akčné fajn, inak akože veľká hlúposť. Zakiaľ sa to rozbehne tak pol filmu v prdeli, akcie boli v rámci možností, sem-tam neprehľadné a vojaci mu sami skákali pred pištol-samopal a ja neviem čo ešte. Dalo sa z námetu už pri jednotke čo to vytrieskať, ale dvojka je slabá ako čaj. Tommy Lee ma na druhej strane potešil, mohol tam stráviť viac času a Jessica menej času, trochen lepší scenár a je to tam. Holt nepodarilo sa.

• 25.1.2017  04:31

Ale jo, celkom znesiteľné. Najviac ma pobavil Arnold a jeho úsmev od ucha k uchu :-D To už bolo iné umenie herecké, teda od terminátora. Z tejto látky neviem čo by sa dalo už viac vytiahnuť, leda ak by tých terminátorov hrali Sly, Arnold a Chuck nesmrteľný :-)

• 25.1.2017  03:45

Ďalšia Zwickova chujovina. Slabé a ešte raz slabé. Otravoval ma ako majorka tak aj celá línia s akože dcérou. Nechápem ako môže byť vo filme toľko nezmyselných chujovín. Na začiatku vedia prečo, potom na to zabudnú, aby mohli pátrať po tom prečo. totálny nezmysel. Keby aspoň tá akcia stála za to, ale ani tá nestojí za reč.

• 24.1.2017  20:49

Normálny film s drsným otcom Melom Gibsonom. Už v minulosti Gibson dokázal žem úloha drsńáka v malom filme mu svedčí a teraz to znova dokázal. Na moje potešenie kopec hlášok, ktoré som nečakal a slovné prestrelky medzi otcom a dcérou super. Vôbec my nevadilo málo akcie a ak aj bola, tak sa dalo kuken. Vrelo odporúčam-

• 23.1.2017  19:48
    Parkování (2010)

Jednoducho paráda. Malý európsky film z veľkým F. krásne civilné, príjemne mrazivé a pravdivé. A čo ma najviac potešilo tak jednoducho zo života a končilo to tak ako malo, žiadne prikrášlenie len čistá realita, tak ako to chodí. Skvelé herecké výkony len podčiarkujú výnimočnosť filmu.

• 18.1.2017  15:41

No dojmy že neviem. Kopec kravín tam bol, dabing či nahovorený herci čistá hrôza. Scenár totálne mimo a ani neviem čo ďalej. Sem tam som sa aj zasmial a možno aj na takých pasážach kde nebolo myslené smiať sa. Takže slabý priemer. Viem, nečítam takéto zaľúbené žvásty, takže nič pre mňa. Na záver len toľko : upútavka ... jeden z najočakávanejších filmov roka...?????? WTF??? To akože vážne??? Keby ste radšej Červenáka sfilmovali.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17