hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 7.10.2017  17:02

Výborný film a komédia zároveň. Samozrejme že boli tam absurdné veci, respektíve niektoré veci dotiahnuté až do absurdna, ale ja som sa bavil veľmi dobre. Sam Neil výborný, chalan tiež a celkovo všetci herci boli vo svojich úlohách super. Tak nejak si predstavujem zábavu v kine.

• 7.10.2017  16:59
    Muzzikanti (2017)

Tak to bola iná hlúposť. Pán Rapoš by sa veru mal venovať niečomu inému a nedokážem pochopiť tých, ktorý mu dali na takúto zlátaninu peniaze. Film nedokáže zachrániť príroda, ktorej tam je veľmi málo, ani hudba na čele s Nohavicom. Strach a bieda sa na vás z filmu valí len taký rachot. CELÉ ZLÉ!

• 2.10.2017  18:35

Zo začiatku úplná bomba a nábeh na plnú pálku, ale niečo sa posralo. Inak z hororového žánru, je to v tejto dobe najlepšie čo uvidíte. ale nejak my to extra nesadlo. Inak doma mám za manželku sestričku, takže otázky typu, to neexistuje, som si vyvodil záver, že čo sa deje a kto to vlastne Jane Doe je :-)

• 19.9.2017  09:21
    Springfloden (TV seriál) (2016)

Výborný severský seriál. Napodiv to šliapalo veľmi dobre a vtiahlo ma to do ich sveta len taký rachot. Záver bol príkemným prekvapením. Niektoré postavy som mal celkom aj rád, Tom Stilton im vládol všetkým.

• 30.8.2017  08:51

Výborná komédia, ktorú ťahá ústredné duo Jackson-Reynolds. Funguje to super medzi nimi a tie hlášky stoja za to. jednoducho povedané ide im karta. Salma ma tiež potešila. Čakal a tešil som sa na tento film a vcelku som aj dostal čo som čakal. Spokojnosť u mňa.

• 22.8.2017  16:53

Prekvapivo som sa zabavil, zasmial a v celku to bol veľmi milý a príjemný film. Potešil ma Liška a dokonca aj langmajer bol v pohodičke. Deti boli také aké sú aj naozaj a svoje si odohrali úplne fajn. Milé prekvapenie pre mńa

• 15.8.2017  00:26
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Na tv tvorbu absolútna špička. Bebjak to dal. Od začiatku do konca, sa bolo na čo pozerať. Nielen krimi ale skôr nadupaný thriller a hlavne dráma. Nasnímaná Ostrava a obrázky a celková kamera tej niet čo vytknúť. Herci na jednotku s hviezdičkou. Paráda všetko dookola.

• 14.8.2017  11:49

Nebol to vyložene zlý film, len my nesadol do nálady. Natočené super, lokácie úžasné. Niečo na tom bude keď som to skukol. Verím, že časom film ocením a docením inak ako len na 3.

• 14.8.2017  11:41
    Dunkerk (2017)

Klasický Nolan. Jednoducho všetko od príbehu cez akciu a hercov v top kvalite. Hudba len pozdvihuje toto parádne dielo. Tak prečo nie 5 ale 4??? Jednoducho čosi tam chýba, Čo? Záver? Nejaký motív Ktorému mal dať režisér viac priestoru než iným. Troška zamrzí, ale verím že po dlhšej dobe pozriem znova a znova a možno sa zmení aj hodnotenie.

• 14.8.2017  11:38

Paráda paráda a ešte raz paráda. Wolverine ako má byť, vždy sa my páčil, ale totok čo natočil Mangold je úplne super. Jackman klobúk dole.

• 14.8.2017  11:35
    Čára (2017)

Nebolo to zlé, ale akosi ma to extra nechytilo za srdce. Bol som super a veľmi milo prekvapený keď sa film chvíľkami tváril ako niečo od Kusturicu, To bolo super a normálne som neveril, že by toto mali natočiť slováci. Lenže chyba sa stala, že s vážnou rovinou to spolu dokopy nejak nefungovalo a to je pre mňa veľká škoda. Inak v podstate niet čo filmu vytknúť. Mnohý tu píšu že hrozne ozvučený film, to si ja nemyslím, asi to tí dotyční nevideli. Držím Bebjakovi palce a verím, že raz to u mňa bude na 120%

• 14.8.2017  11:30
    Baby Driver (2017)

Dúfal som že to bude také zábavné ako sa všade písalo. Dokonca nielenže to bola zábava, ale aj inteligentná zábava. herci hrali super a každá jedna postava bola na zožratie. Čo ma fakt že potešilo a dostalo to bola hudobná zložka filmu kde to odpsýpalo v rytme hudby bicích a ja neviem čoho. Konečne po dlhej dobe niečo kde hudba hrala jednu z hlavných úloh. A samozrejme neskutočná zábava.

• 14.8.2017  11:26
    Uteč (2017)

Od začiatku do konca výborné a napätie jak prasa. Síce po chvíli som vedel čo a ako, a nepochyboval som o ničom, stále ma to držalo v napätí ako to dopadne. Film možno nieje na 5 hviezd, ale v mojich očiach to zdvihol kurevsky dobrý a hlavne priamočiary, s ničím a nikým sa neserúci záver. jednoducho bomba.

• 12.7.2017  04:54
    Orel Eddie (2016)

Celkom v pohode, príjemná atmosféra, dobrý herci, samozrejme Egerton a Jackman paráda a celkovo pre mňa film o športe môže byť. Nieje to len film o skákaní ako takom a to je len dobre. Zasmial som sa tiež dobre, takže som bol spokojný.

• 12.7.2017  03:45

Nástup fajn, solídny scenár nula bodov, to by jeden musel niečo aj vymyslieť, triky taká klasika na dnešnú dobu za tie peniaze a herci taký nemastný neslaný. Celkovo ma to prestalo baviť cca dosť skoro a nebyť upozornenia, že Kongova bitka bola fakt že dosť dobrá asi by som to vypol. Za tú bitku hviezda navyše. Inak priemer ako vyšitý.

• 12.7.2017  02:01

Fakt dosť dobrá skoro akože rozprávka pre dospelých. Dlho som ju odkladal a nakoniec ma veľmi milo prekvapila. Natočené parádne a scenérie a kamera super. No nebránil by som sa ani ďalšej várke a akosi my to rýchlo ubehlo pri tomto filme, teda rozprávke :-)

• 18.6.2017  11:50

Výborný film. Skvelá atmosféra, policajti ako vystrihnutý zo života, kamera super a vrah úplne normálny naozajstný. Maďari prekvapili výborným thrillerom.

• 7.6.2017  07:09
    Velký Turín (TV film) (2005)

Pekný film, nielen o veľkom mužstve AC Turín ale hlavne o tej dobe a ľuďoch. Troška inak pojatý športový film. Mám rád športové filmy a na tomto my najviac vadila tá idealizácia všetkých tých hráčov a dobrých ľudí, aj keď mali nejakú tú chybu, buď ju scenár zakryl alebo zmietol len tak. V podstate ma film bavil a ja som si popritom zaspomínal na detstvo. Takže veľké plus.

• 7.6.2017  07:02
    Sil jong (2009)

Tak kórejci to v rámci žánru a možností dali. Zopárkrát som sa aj dobre zasmial a celkom to aj odsejpalo. Sekera je tam sem-tam tiež, viacej cici a má to plnú pálku :-) Na moje prekvapenie sa na to dobre pozeralo a rýchlo to ušlo. Takže fajn.

• 7.6.2017  06:59

Ako krimi príbeh sa to dá, ale skôr my to prišlo ako osobná dráma jedného aj druhého policajta. Tieto línie som sledoval viac a zaujímalo ma to viac ako samotná otázka kto to vlastne vraždí. Zahraté to bolo parádne, ale to sa dá čakať od španielov. Bavil som sa.

• 10.5.2017  15:07

Z čistým svedomím to na štyri hviezdy nieje, ale napokon to vytiahla tá záverečná akcia, ktorá bola že fakt dosť dobrá, hoci ani v tom obchodnom dome to nebolo zlé. Trocha my vadilo to tempo zo začiatku, ale akcia to dosť vylepšila. Paráda.

• 3.5.2017  07:05
    Vymahač (2016)

Konstantin sa my ako herec celkom páčil už v iných filmoch a v Kollektorovi to len potvrdzuje. Hoci veľmi dobre mu pomáha réžia a scenár a v neposlednom rade aj krátka stopáž filmu. Čakal som čo sa z toho začiatku vyvrbí a bol som fakt že veľmi prekvapený. Výborný film.

• 27.4.2017  20:32
    Rozpolcený (2016)

Nejak ma to extra neoslovilo, aj keď na druhej strane musím uznať, že Mr. Night nebol až taký hrozný a údesný ako vo svojich posledných filmoch. James McAvoy to uhral s prehľadom. Zopár hlúpostí, ale inak sa to dalo. Záver ma vyslovene potešil a usmial som sa na Bruce-a.

• 27.4.2017  20:29

Na počudovanie moje a strašne veľké to ani nebola taká hlúposť. Samozrejme je to hlúposť ale zábavná, fajn natočená a ani nie otravná pri rozumnej dľžke. Zasa na druhej strane jedno pozretie stačí.

• 27.4.2017  20:26
    Brimstone (2016)

Guy Pearce je famózny hnusák. nemal som ho rád od začiatku a keď som to pozeral so ženou tá len nadávala na neho, hneď by ho bola odkrágĺovala :-) Dostalo ma tiež prehodené kapitoly a človek bol stále v strehu Dakota to strhla na svoju stranu od úvodných minút a bolo my jasné odkiaĺ vietor fúka. koniec "akože" potešil, bo nebol klasický Hollywoodsky. Parádna zábava.

• 21.3.2017  22:03
    Midnattssol (TV seriál) (2016)

Na komplrtné hodnotenie to asi nieje, ale je to veľmi vysoký nadpriemer a z odstupom času pri tom premýšľaní dám 5 Vlastne ani neviem ako rýchlo som to pozrel a napätie bolo od začiatku. Síce som čakal trochen viac. ale spokojnosť tak či tak.

• 21.3.2017  22:00
    Zpívej (2016)

Zábava v prvom rade. Normálne náhoda chcela, pozrel som, ubehlo to ako voda a bola pri tom sakramentská zábava. verím keď to pustím babám sa budú zabávať viac ako ja a o to ide. Veľká spokojnosť za mňa

• 21.3.2017  21:57

Na ameriku fajn komédia. Nielen stupídny humor, ale aj normálny. bavil som sa aj keď to mohlo byť lepšie, ale zasa na druhej strane aj horšie. čakal som kedy Bryan buchne, ale nič také :-) škoda. Bryan je pre mňa Mr. White stále zatiaľ :-)

• 7.3.2017  11:43

Takmer štyri, možno tomu niečo chýbalo, alebo my to v ten moment nesadlo, ale inak vyšší priemer. Aňa s Onrejom sú super a keď to tak zoberiem akurát ten scenár mohol byť lepší. Spokojný som bol a to je základ.

• 7.3.2017  11:41

Paráda. Skvelé kino pre oči a konečne po dlhej dobe komix, ktorý my sadol. Zopár hlášok a Benedict plus CGI a letné kino ako má byť.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18