hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 4.5.2018  22:40

Začiatok kurva dosť dobrý, ale potom sa to zmení na klasickú kokotinu, ktorá nemá zmysel a nik nevedel ako pokračovať, tak tam jebneme zopár výbuchov, vykokotený vlak a nápodobné stupidity. Škoda preškoda. Sa my rozum zastavoval.

• 2.5.2018  03:47

Postavy ako z jednotky sú stále sympatické, hokeja primerene a tých bitiek slušne. Lenže niečo sa pokazilo. Film sa chcel tváriť vážnejšie ako prvý diel a to je chyba. Už to nebola tá odľahčená komédia. Nevadí, na jedno pozretie OK.

• 1.5.2018  02:23
    Metanol (TV film) (2018)

Môžem len dať dole klobúk pred ČT. Fakt že sa im vydaril tento dvojdielny film. Zahraté to bolo parádne a celkovo tomu nič nechýbalo. Paráda.

• 30.4.2018  21:52
    Ant-Man (2015)

Zábava to bola, nedá sa povedať, že nie, ale čosi tomu chýbalo. Málo využitý potenciál a dúfam že dvojka bude o dosť lepšia. Čo viac dodať, Nič. Jednoducho Marvel.

• 17.4.2018  05:04

Za prvé: dlhé ako týždeň pred výplatou. Za druhé Gerard nebol v tomto filme za drsného. Za tretie kopec chýb, ale to sa na akčný výplach dá, ale čo ma akože najviac dorazilo a aj urazilo bol pokus o záverečnú vykrádačku Usual Suspects. Tak to teda nie. Malý geniálny černoch :-DDD a že drsný gangsterský policajt, ktorý plače :-DDD To sú iné jeby.

• 13.4.2018  00:46
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkový pocit zo seriál je super. Samozrejme, že niektoré diely mali hluché miesta, ale ten pocit dobre odvedenej práce zostal. Herecké obsadenie super a akoby to všetko šlo s ľahkosťou všetkým zúčastneným. Zelenka sa pochlapil teraz. Najväčšiu radosť mi urobili niektoré cameá, ale The Best Off bol Miroslav Krobot. Jednoducho úžasný a časom možno aj jednu hviezdu pridám za jeho výkon.

• 6.4.2018  23:55
    Manhunt: Unabomber (TV seriál) (2017)

Výborný herci a parádne spracovanie. Najlepšie je, ak si nenaštudujete okolo tohto prípadu nič, o to je potom lepší. Som zvedavý čo si nabudúce vyberú za prípad ak to bude pokračovanie.

• 29.3.2018  21:07
    Godless (TV seriál) (2017)

paráda, paráda a ešte raz paráda. Užil som si to Jeff je tu tak nenápadne super, že som sa sem-tam prichytil že mu vlastne aj fandím. Absolútne úžasná bola indiánska babička, ktorá myslím si že vytrela zrak mnohým postavám, absolútne skvelá a za takú babku by ste dali na divokom západe prvé a posledné. Ženské postavy boli fajné a silné a celkovo my tam nevadilo absolútne nič. Záverečný diel s prestrelkou bol úžasný a každý dostal čo mal a načo bol pripravený akurát Frankovi to dajak s tou smrťou nevyšlo, takto teda nemal zomrieť a bol by som zvedavý ako si vlastne tú svoju smt predstavoval. Ešte raz PARÁDA.

• 28.3.2018  22:43
    Wheelman (2017)

Bavil som sa. Frank bol super a veril som mu všetko. Film má tempo od začiatku do konca a jeho veľkým plusom je tiež minutáž. žiadne siahodlhé kecy, kto, kde, prečo načo a začo. Jednoducho akcia od začiatku do konca.

• 28.3.2018  18:37

Nevedel som do čoho idem. Podľa komentov to malo byť sakra horšie, ale holt našťastie sa to nestalo. Jednotka bola svieži vietor a dvojka len plynulo pokračuje a to je možno troška škoda. Bavil som sa a o to myslím tvorcom išlo, takže za mňa 4 plus.

• 25.3.2018  07:23
    John Wick 2 (2017)

Slabšie ako jednotka ale furt stále a porád našlapané a nadupané, takže spokojnosť, ale aj trocha sklamania.

• 9.3.2018  21:28
    Gieokeui bam (2017)

Celkom fajn žánrový mix, ktorý prekvapuje. Mohlo sa to vyvíjať akokoľvek, ale neustále sa to menilo z hororu na thriller mafiu špionáž až na krimi a nakoniec... Dobré to bolo, keď manželka vytrimala do konca tak asi to bolo aj na ňu fajn :-)

• 9.3.2018  21:25

Takmer 5 hviezdičiek, moc tomu nechýbalo. Jednoducho zábava popcornová jak sa patrí. Jack a Dwayne úplne supera celkovo taká pohodička. bavili sme sa aj s manželkou.

• 6.3.2018  07:49
    7 životů (2017)

Pointa trafená v strede filmu, ale to by ani tak nevadilo, keby! Keby sa to nezvrhlo na niečo, čo vlastne človek čaká od Hollywoodu. To jest akčný výplach bez rozmyslu. A áno v sekcii žáner si odbije všetko : sci-fi, akčný a aj thriller takže zlátanina, ktorá nevedela čo chce byť hlavne. Noomi stačí len jedna nie sedem.

• 5.3.2018  08:50
    Waco (TV seriál) (2018)

Pomalší rozbeh, ale od polovice to chytí ten správny rytmus a už sa to len valí na vás. Jednoznačné plus za herecké výkony, hoci Koresha mohol hrať niekto charizmatickejší. Taylor Kitsch to zvládol, ale ako fanatický Koreshbol slabší. Michael Shannon bol super. Mini sérii pomohlo že žiaden charakter nebol čiernobiely a v podstate za túto tragédiu môžu len a len ľudia a nie Davidiáni a FBI. Oplatí sa pozrieť a budete mať troška iný náhľad na celý incident.

• 23.2.2018  07:04

Napriek slabšiemu úvodu ma to bavilo. Zo začiatku sa to môže zdať rozťahané, ale mne to až tak neprišlo, asi som vedel do čoho idem, Užil som si celý film a s postupom času to len naberá na otáčkach. O technickej stránke sa je škoda baviť, pretože tá je , ako sa patrí na Štefana TOP. A záverečná scéna bola úplne parádna. Klobúk dole Štefan.

• 14.2.2018  14:47

Asi takto : mám napozerané a načítané okolo tejto kauzy mnoho a vychádza my len pár vecí z tohto FILMU. NIE NIEJE TO DOKUMENT!!! Je to FILM a ešte aj na dve veci urobený. Zvuk stojí v určitých momentoch za nič a režisér si asi myslí že všetci slováci ovládajú mumlavú francúštinu či čo to bolo za pazvuky. Dokonca by som dal aj lepšie hodnotenie , ale nemôžem, nedá sa, pretože tento rádoby režisér povedal že je to DOKUMENT a pritom je to FILM a Zasraná AGITÁCIA a aj to nahovno natočená. Bodka.

• 27.1.2018  11:30

Nečakal som nič, bo som čítal že je to priekak, ale zasa až taký priekak to nebol. Na Svěráka slabšie ako obyčajne, ale furt porád starý dobrý Svěrák. Samozrejme s odstupom času film ktorý si radi pozriete ale aj si pri ňom dobre pospíte, a to nieje dobré pre Janka.

• 27.1.2018  11:24
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

Na Tv film úplne super, v podstate som chcel dať 4 hviezdy, ale ak dá niekto Kameňáku aspoň dve, tak tento film si zaslúži maximálny počet. Celkovo som sa bavil úplne super (Pověsí ho...) Mirek Donutil je že dosť dobrý a super a Ondro tiež, aj keď som sem tam od neho zaregistroval základnú chybu že odrazu prízvuk a dokonalá čeština. Jednoducho povedané bavil som sa. Áno ten koniec bol dosť hurá systém, ale celkovo za jedna.

• 21.12.2017  12:37

Čakal som troška iný film a ono tomu nepomohol ani dabing, ktorý bol hrozný. Celkovo to išlo mimo mňa a to mám rád filmy kde hrá tiež úlohu aj príroda a zima. Škoda-

• 18.12.2017  04:29
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Jako že popičovica totok tu. Som kukal jak bager na hlinu a ono to šlo makalo a odsýpalo jako presýpačky. Čakal som takú klasiku pomstiteľa, ale chaseň to dal inak a super. Brutálne to bolo dosť, kamera nemala kam sa schovať a ako som nemal extra rád Bernthala tak teraz je za kurva veľkého sympoša a jebového herca. Večne dojebatý ale ustál všetko. Klobúk dole. Toto ľa sa im fakt dosť dobre podarilo celé.

• 1.12.2017  07:22
    Blok 99 (2017)

V. Vaughn je jednoducho v tejto úlohe perfektný. Jednoducho celý film je viac než dobrý a rozkopané ksichty tomu dávajú za pravdu. Myslel som že sa budem nudiť, ale vlastne nebolo kedy sa nudiť aj napriek dvom hodinám, čo film trval. Jedným slovom paráda.

• 23.11.2017  06:57
    Rellik (TV seriál) (2017)

Zaujímavo podané a vyrozprávané. Zo začiatku to chcelo trocha si zvyknúť, ale potom to bola parádna jazda až do konca. Viem si predstaviť ťahať seriál aj nejaké 4 časti viac, ale to by muselo byť viac flashbackov a tým pádom pre iných aj väčší bordel. Parádna neobvyklá krimi, ale na najlepšie krimi z dielne BBC jej niečo chýba.

• 13.11.2017  14:38

Čo dodať? Ďalší film s pavúkom bez niečoho extra.

• 13.11.2017  14:32

Vo svojej podstate to bolo celé o ničom, ale režisér chcel natočiť doják a to sa mu podarilo na 150% Dojalo to aj mňa a psisko bolo parádne.

• 4.11.2017  07:59
    Dustin (2015)

Krátke, rýchle a na škodu poučné.

• 4.11.2017  07:45

Ti jebe neeeeee !!!! Tak jako sila a paráda zároveň.

• 22.10.2017  02:26
    Road (2014)

Jedným slovom paráda. Dokument aký má byť a pre fanúšikov motoriek povinnosť. Skvelé!!!

• 22.10.2017  02:24
    Doba temna (2016)

Asi som už prejedený Kórey. Vlastne už si to ani poriadne nepamätám, takže za veľa to nestálo. Niežeby to bolo zlé, len takýchto filmov je habadej a nič extra pridanej hodnoty tam nebolo. Takže raz a dosť.

• 22.10.2017  02:21
    Dangal (2016)

Super film. Indické filmy neobľubujem, ale toto my sadlo ako riť na šerbeľ :-) Zasmial som sa, držal som palce a aj dojímavé to bolo. Samozrejme, že niečo podobné tu bolo už viackrát, ale toto nejak tak krásne a rýchlo uchodilo a bolo to fajn.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19