hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 13.9.2018  22:44

Chcel som dať 4 hviezdy , ale myslím si že 3 stačia. Depresoidné a od začiatku to vyzeralo , že ten chlapec dobre neskončí. Holt mýlil som sa a zasa raz život napísal depkový pravdivý príbeh. Za pozretie, ale stojí.

• 30.8.2018  10:29
    Mr. Mercedes (TV seriál) (2017)

Prvá séria úplná bomba, čo vlastne len naznačila prvá scéna. Som zvedavý na druhú, ktorá tiež sľubuje neskutočnú jazdu.

• 30.8.2018  10:27
    Equalizer 2 (2018)

Nebolo to také Wau ako jednotka, ale stále super čo sa týka akčného žánru. Samozrejme, že Danzel je stále Top herec a dokáže utiahnuť aj horšie filmy. Ja som bol velice spokojný.

• 8.8.2018  01:34

Na moje prekvapenie fungovalo všetko. Sem tam málo nelogickostí, ale spokojný som bol aj tak. Napätie bolo, herci fajn, atmosféra tiež, takže čo viac čakať. A najlepšie na tom, ako to rýchlo začalo, tak to aj rýchlo skončilo.Žiadne siahodlhé a násilné naťahovanie deja. Super.

• 23.7.2018  22:16
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Jednoznačná topka tohto roku čo som videl. Všetko bolo zaujímavé. Atmosféra, jednotlivé prípady a celkový dojem bomba. Žiadne nastavovanie a predlžovanie sa nekonalo.

• 2.7.2018  01:10
    R (2010)

Celkom sa to dánom podarilo. Atmosféra všade ponurá a hneď viete ako to dopadne celé.Toto nieje väzenie hollywoodskeho typu a tu by aj Sly mal problém. Kvalitný malý film, ale nie príliš milý.Jednoducho zo života mladého väzňa.

• 1.7.2018  21:21

Tak užil som si konečne niečo z Hong-Kongu Dobre sa pozeralo na to, bolo to aj napínavé a aj akcie bolo tak akurát, takže spokojnosť.

• 20.6.2018  19:52
    Dark Crimes (2016)

Piči ma nasrali. Ukážka vyzerala luxusne a tešil som sa. A výsledok? Zlátanina, ktorú som ledva dopozeral. Jim my nevadil, ale čo ma iritovalo bola tá angličtina a debilné takmer všetko. Škoda preveliká.

• 20.6.2018  19:50

Nimród sa vrátil s plnou parádou. Netušil som čo môžem čakať, ale dosť milo a fajne ma prekvapil. Paráda na celej čiare a to mám ešte whiskey rád :-)

• 20.6.2018  19:47
    Požáry (2010)

Denis akože super. Od začiatku bolo jasné že totokaj skončiť dobre sa nedá a nemôže. Jednoducho vystavaný celý príbeh a je len na škodu že to človek uhádne už tak zavčasu filmu. Ale zážitok to aj tak nepokazilo. Len tak ďalej Denis.

• 20.6.2018  19:43
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Dobrých mini seriálov je málo a tento sa ČT podaril. Zasa kúsok histórie ako skoro obyčajný ľud na piču od života dostal.

• 20.6.2018  19:39
    Den 12. mann (2017)

Jako popiči čo ten chlap prežil a zvládol. Ako tu ktosi napísal, ja by som bol zmrzol abo umrel po 10-tich minútach vo filme, nieto ešte v skutočnosti. Čosi vadilo čosi nie ale v konečnom dôsledku paráda s chybami.

• 20.6.2018  19:37
    Aljaška (1996)

Škoda, tohto premárneného potenciálu. Film hore ťahá príroda a príroda a ešte raz príroda. Ani tak nevadil klasický príbeh kde od začiatku viete ako to bude pokračovať, ale niektoré veci jednoducho celý film potápali dole.Rád sa pozriem na tento film ke´d bude v telke a ja budem pri ňom driemať.

• 4.5.2018  22:40

Začiatok kurva dosť dobrý, ale potom sa to zmení na klasickú kokotinu, ktorá nemá zmysel a nik nevedel ako pokračovať, tak tam jebneme zopár výbuchov, vykokotený vlak a nápodobné stupidity. Škoda preškoda. Sa my rozum zastavoval.

• 2.5.2018  03:47

Postavy ako z jednotky sú stále sympatické, hokeja primerene a tých bitiek slušne. Lenže niečo sa pokazilo. Film sa chcel tváriť vážnejšie ako prvý diel a to je chyba. Už to nebola tá odľahčená komédia. Nevadí, na jedno pozretie OK.

• 1.5.2018  02:23
    Metanol (TV film) (2018)

Môžem len dať dole klobúk pred ČT. Fakt že sa im vydaril tento dvojdielny film. Zahraté to bolo parádne a celkovo tomu nič nechýbalo. Paráda.

• 30.4.2018  21:52
    Ant-Man (2015)

Zábava to bola, nedá sa povedať, že nie, ale čosi tomu chýbalo. Málo využitý potenciál a dúfam že dvojka bude o dosť lepšia. Čo viac dodať, Nič. Jednoducho Marvel.

• 17.4.2018  05:04

Za prvé: dlhé ako týždeň pred výplatou. Za druhé Gerard nebol v tomto filme za drsného. Za tretie kopec chýb, ale to sa na akčný výplach dá, ale čo ma akože najviac dorazilo a aj urazilo bol pokus o záverečnú vykrádačku Usual Suspects. Tak to teda nie. Malý geniálny černoch :-DDD a že drsný gangsterský policajt, ktorý plače :-DDD To sú iné jeby.

• 13.4.2018  00:46
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkový pocit zo seriál je super. Samozrejme, že niektoré diely mali hluché miesta, ale ten pocit dobre odvedenej práce zostal. Herecké obsadenie super a akoby to všetko šlo s ľahkosťou všetkým zúčastneným. Zelenka sa pochlapil teraz. Najväčšiu radosť mi urobili niektoré cameá, ale The Best Off bol Miroslav Krobot. Jednoducho úžasný a časom možno aj jednu hviezdu pridám za jeho výkon.

• 6.4.2018  23:55
    Manhunt: Unabomber (TV seriál) (2017)

Výborný herci a parádne spracovanie. Najlepšie je, ak si nenaštudujete okolo tohto prípadu nič, o to je potom lepší. Som zvedavý čo si nabudúce vyberú za prípad ak to bude pokračovanie.

• 29.3.2018  21:07
    Godless (TV seriál) (2017)

paráda, paráda a ešte raz paráda. Užil som si to Jeff je tu tak nenápadne super, že som sa sem-tam prichytil že mu vlastne aj fandím. Absolútne úžasná bola indiánska babička, ktorá myslím si že vytrela zrak mnohým postavám, absolútne skvelá a za takú babku by ste dali na divokom západe prvé a posledné. Ženské postavy boli fajné a silné a celkovo my tam nevadilo absolútne nič. Záverečný diel s prestrelkou bol úžasný a každý dostal čo mal a načo bol pripravený akurát Frankovi to dajak s tou smrťou nevyšlo, takto teda nemal zomrieť a bol by som zvedavý ako si vlastne tú svoju smt predstavoval. Ešte raz PARÁDA.

• 28.3.2018  22:43
    Wheelman (2017)

Bavil som sa. Frank bol super a veril som mu všetko. Film má tempo od začiatku do konca a jeho veľkým plusom je tiež minutáž. žiadne siahodlhé kecy, kto, kde, prečo načo a začo. Jednoducho akcia od začiatku do konca.

• 28.3.2018  18:37

Nevedel som do čoho idem. Podľa komentov to malo byť sakra horšie, ale holt našťastie sa to nestalo. Jednotka bola svieži vietor a dvojka len plynulo pokračuje a to je možno troška škoda. Bavil som sa a o to myslím tvorcom išlo, takže za mňa 4 plus.

• 25.3.2018  07:23
    John Wick 2 (2017)

Slabšie ako jednotka ale furt stále a porád našlapané a nadupané, takže spokojnosť, ale aj trocha sklamania.

• 9.3.2018  21:28
    Gieokeui bam (2017)

Celkom fajn žánrový mix, ktorý prekvapuje. Mohlo sa to vyvíjať akokoľvek, ale neustále sa to menilo z hororu na thriller mafiu špionáž až na krimi a nakoniec... Dobré to bolo, keď manželka vytrimala do konca tak asi to bolo aj na ňu fajn :-)

• 9.3.2018  21:25

Takmer 5 hviezdičiek, moc tomu nechýbalo. Jednoducho zábava popcornová jak sa patrí. Jack a Dwayne úplne supera celkovo taká pohodička. bavili sme sa aj s manželkou.

• 6.3.2018  07:49
    7 životů (2017)

Pointa trafená v strede filmu, ale to by ani tak nevadilo, keby! Keby sa to nezvrhlo na niečo, čo vlastne človek čaká od Hollywoodu. To jest akčný výplach bez rozmyslu. A áno v sekcii žáner si odbije všetko : sci-fi, akčný a aj thriller takže zlátanina, ktorá nevedela čo chce byť hlavne. Noomi stačí len jedna nie sedem.

• 5.3.2018  08:50
    Waco (TV seriál) (2018)

Pomalší rozbeh, ale od polovice to chytí ten správny rytmus a už sa to len valí na vás. Jednoznačné plus za herecké výkony, hoci Koresha mohol hrať niekto charizmatickejší. Taylor Kitsch to zvládol, ale ako fanatický Koreshbol slabší. Michael Shannon bol super. Mini sérii pomohlo že žiaden charakter nebol čiernobiely a v podstate za túto tragédiu môžu len a len ľudia a nie Davidiáni a FBI. Oplatí sa pozrieť a budete mať troška iný náhľad na celý incident.

• 23.2.2018  07:04

Napriek slabšiemu úvodu ma to bavilo. Zo začiatku sa to môže zdať rozťahané, ale mne to až tak neprišlo, asi som vedel do čoho idem, Užil som si celý film a s postupom času to len naberá na otáčkach. O technickej stránke sa je škoda baviť, pretože tá je , ako sa patrí na Štefana TOP. A záverečná scéna bola úplne parádna. Klobúk dole Štefan.

• 14.2.2018  14:47

Asi takto : mám napozerané a načítané okolo tejto kauzy mnoho a vychádza my len pár vecí z tohto FILMU. NIE NIEJE TO DOKUMENT!!! Je to FILM a ešte aj na dve veci urobený. Zvuk stojí v určitých momentoch za nič a režisér si asi myslí že všetci slováci ovládajú mumlavú francúštinu či čo to bolo za pazvuky. Dokonca by som dal aj lepšie hodnotenie , ale nemôžem, nedá sa, pretože tento rádoby režisér povedal že je to DOKUMENT a pritom je to FILM a Zasraná AGITÁCIA a aj to nahovno natočená. Bodka.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19