• Thriller

Blok 99 (2017)

V. Vaughn je jednoducho v tejto úlohe perfektný. Jednoducho celý film je viac než dobrý a rozkopané ksichty tomu dávajú za pravdu. Myslel som že sa budem nudiť, ale vlastne nebolo kedy sa nudiť aj napriek dvom hodinám, čo film trval. Jedným slovom paráda.

Rellik (2017) (seriál)

Zaujímavo podané a vyrozprávané. Zo začiatku to chcelo trocha si zvyknúť, ale potom to bola parádna jazda až do konca. Viem si predstaviť ťahať seriál aj nejaké 4 časti viac, ale to by muselo byť viac flashbackov a tým pádom pre iných aj väčší bordel. Parádna neobvyklá krimi, ale na najlepšie krimi z dielne BBC jej niečo chýba.

Hačikó - příběh psa (2009)

Vo svojej podstate to bolo celé o ničom, ale režisér chcel natočiť doják a to sa mu podarilo na 150% Dojalo to aj mňa a psisko bolo parádne.

Dustin (2015)

Krátke, rýchle a na škodu poučné.

Johnny Express (2014)

Ti jebe neeeeee !!!! Tak jako sila a paráda zároveň.

Road (2014)

Jedným slovom paráda. Dokument aký má byť a pre fanúšikov motoriek povinnosť. Skvelé!!!

Doba temna (2016)

Asi som už prejedený Kórey. Vlastne už si to ani poriadne nepamätám, takže za veľa to nestálo. Niežeby to bolo zlé, len takýchto filmov je habadej a nič extra pridanej hodnoty tam nebolo. Takže raz a dosť.

Dangal (2016)

Super film. Indické filmy neobľubujem, ale toto my sadlo ako riť na šerbeľ :-) Zasmial som sa, držal som palce a aj dojímavé to bolo. Samozrejme, že niečo podobné tu bolo už viackrát, ale toto nejak tak krásne a rýchlo uchodilo a bolo to fajn.

V utajení (2017)

Klasickéakčné bla bla bla. Nič viac nič menej a za ho´dku po filme zabudnete čo sa tam dialo a o čo tam šlo. Herci hrali štandard a fakt , že odtiaľ niečo vypichnúť niet čo, ani tie výkony. Jednoducho zabudnete na tento počin len tak medzi rečou.