• Thriller

Tísňové volání (2018)

Celkom výborný malý filmík. Napínavé to bola od začiatku do konca a malo to aj hlavu aj pätu. Hoci som pointu trafil v tretine filmu, tak aj tak ma to bavilo. Telefónna búdka bez telefónnej búdky. Paráda.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Jedna je asi len za snahu, alebo čo. Keď už sa to nepáčilo ani mojej žene, tak to je čo povedať. Inak, že niečo nesedelo, alebo nesedí len potvrdil pán režisér Zelenka tým svojim teátrom, po tom čo si prečítal recenzie. CELÉ ZLÉ.

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Slabšie štyri hviezdy. Scény v dedine a príroda super, hlavný hrdinovia neokukaný, až na Maštalíra a skoro Vaculíko-Gandalfa. Hlavne čo sa my rátalo bola krátka stopáž. Nič prepálené. Síce niekde to chcelo troška pridať a niekde ubrať, ale aj tak dobré, respektíve viac než dobré. Samozrejme v intenciách vianočných rozprávok.

Jack Irish (2016) (seriál)

Mne sa páčili obidve série. Samozrejme, že Guy je tam najsam najlepší, ale také množstvo vymakaných figuriek som už dávno nevidel nikde. Bavil som sa kráľovsky. Kopec srandy a vtipu a ešte k tomu aj príbeh plus klasická Austrália, kde sa môže stať naozaj všetko a každému. Takže vrelo odporúčam každému.

V pasti (2018)

Tak to bolo celkom slušné. Fajn zahraté aj atmosféru to malo a celkovo super. Dokonca sa my to páčilo viac ako Tiché miesto. Sandra tam bola vážne dobrá. Veľmi ma tento film potešil. Lepšie štyri hviezdy.

Grinch (2018)

Pre mňa niečo medzi tri štyri hviezdy. Zopár momentov tam bolo super, niečo nedotiahnuté niečo natiahnuté, sem tam skvelý moment. Samozrejme, že ďeťom sa to páčilo, ako takmer každá rozprávka. Ja som bol trochen sklamaný, pretože som čakal viac zábavy.

Chata na prodej (2018)

Čakal som niečo lepšie, ale jaksi taksi nič extra sa nedostavilo. Herci boli vo svojich úlohách v rámci možností fajn, ale eto vsjo. Chýbala tomu nejaká šťava a príroda to moc nezachráni. Škoda toho.

Máš ji! (2018)

S kľudným svedomím akurát tak na tri hviezdy, ale u mňa to zdvihol záver, ktorý ma veľmi potešil.

Adidas versus Puma (2016) (TV film)

Celkovo sa my to páčilo, aj keď som to videl len s dabingom. Myslím si že dabing dosť ublížil filmu ako celku. Príjemné civilné herectvo oboch hlavných predstaviteľov a samozrejme režisér to dal v pohode. Síce asi by pri takomto filme bodol skor seriál ako film, ale aj tak to na ploche 113 minút dali v pohode.

Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Takto dobre som sa dávno nezabavil. Mne tá komédia sadlo ako riť na šerbeľ. Dokonca aj žena sa fajne nasmiala a zabavila a aj ma pochválila dobrým výberom filmu. Sem tam nám spolu sadne nejaký film spoločný do noty. Vrelo odporúčam.