• Thriller

Spare Parts (2015)

Pekný film, miestami dramatický, sem-tam sa človek zasmeje a celkovo taká pohoda. Hneď od začiatku bolo jasné ako to skončí, ale to vôbec nevadí. Budete im držať palce od začiatku do konca. A hromotĺk dobrák bol na konci úplne úžasný. Najviac ma aj tak potešila Jamie Lee Curtis, tá tam bola úplne fantastická!!! Síce málo , ale fantastická!!!

McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Športové filmy sa všeobecne dajú pozerať, samozrejme že poniektoré sú horšie a poniektoré lepšie. Tento tak nejak neprekročil tieň týchto filmov, ale zasa môžem povedať že mne sa páčil. Ničím extra nevybočuje zo zabehnutých koľají. Kevic Costner si to v pohode ustál a takéto úlohy mu sadnú. Za mňa spokojnosť.

2 Coelhos (2012)

Celkom v pohodičke film. Samá figúrka, príbeh inšpirovaný filmom Zbaľ prachy a vypadni. Zo začiatku to bolo mierne chaotické, ale keď sa zorientujete je to v pohode a dá sa na to dobre pozerať. Chýbalo mi tam troška viac humoru a srandy, ale inak nadpriemerný film.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Priemerný fil s dobrým Seanom Pennom. Ak doslova neobľubujete S.Penna tak vám tento film nič nedá. Stokrát videné stokrát natočené. Sem-tam trocha napätia. Nebyť S.Penna v hlavnej úlohe asi by som to bol vypol po chvíli.

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Čakal som super kravinu, ale toto bola skvelá super kravina na ktorej som sa bavil od začiatku až dokonca. Samozrejme malo to aj slabé chvíľky a momenty, ale na tú stopáž to bolo nabúchané až do konca. Paráda paráda a ešte raz paráda. Ani kráľovná nebola nudná a suchopárna a John McEnroe super :)

Cyberbully (2015) (TV film)

Výborné a super atmosféra, ktorá vás chytí hneď od začiatku. Najskôr ste zvedaví kto to je, samozrejme že viete že naša hlavná hrdinka nieje obeť, v podstate je, ale potom vás pustí nejaké to pátranie že kto za tím stojí, ale ako to skončí. Zábava v prvom rade. Potešila ma tiež stopáž filmu ktorá bola akurát tak dlhá, možno by nejakú minútu zniesla pri tejto réžii. Amíci by z toho zrobili inú akčnú hlúposť, ale možno by som sa mýlil (viď Telefónna Búdka). Tlieskam a fakt to bolo minimálne zaujímavé a aj na zamyslenie.

Neutečeš (2014)

Ach jaj!!!! Z komentárov tu som čakal fakt že niečo viac, atmosféra-Kde??? Sex-Nikde??? Jediné čo matrápilo a nad čím som premýšľal od jednej tretiny filmu, čo by sa stalo ak by tam mala dotyčná osoba grupák, resp. by ju mydlili traja naraz, čo potom??? To akože duch by bol na trikrát? Alebo kto by bol prvý tak najskôr ten? Fakt som čakal viac od tohto filmu. Dostal som figu borovú, ani cicy ani rici a čo ma najviac štve tak ževraj tam bola nejaká atmosféra, ktorú som ja asi prehliadol. Asi budem musieť začať piť či čo :-)) A vážne by ma zaujímalo čo by robil ten duch pri mega swingers akcii :-)))

Moje léto v Provence (2014)

Pekná letná a príjemná komédia. Páčilo sa mi ako sa ten film nikam neponáhľal. Ako sa dedo Reno dostával len pomaly, krôčik po krôčiku k vnukom a vnučke. Neunáhlené nie dlhé a uveriteľné. Samozrejme som bol potešený už samotným J. Renom a všetko toto dokopy plus atmosféra filmu a tiež krásne prostredie Francúzska vo mne vyvolávalo krásne pocity a film mi ubehol ako voda a páčil sa mi. Jednoducho som sa zabavil a bolo to príjemne strávených 100 minút.

50 k 1 (2014)

Vcelku to bolo dobré, ale na viac s týmito hercami a režisérom to nemalo. Viem si predstaviť, že to mohlo dopadnúť aj lepšie, ale aj horšie. Zopár vtipov bolo super, niektorým veciam by človek neuveril, ak by sa nestali atd. V takomto duchu je celý film. V jednom momente vás poteší a nadchne, a v tom druhom zasa sklame, pretože z tej situácie sa dalo vytrieskať viac. Takže čistý priemer a nič viac.

Hlasy (2014)

Celkom fajn čierna komédia, ale niečo mi tam na tú štvrtú hviezdu chýbalo. Možno viac humoru. Inak pes a mačka boli fajn a aj rozprávajúce "heads up-y" :) Škoda mohla to byť super pecka. Ryana nemusím nejak extra zvlášť, ale táto úloha mu celkom sadla. Príjemná jednohubka.