• Romantický

Skyfall (2012)

po dvou pro mě nudných akčních dílek prakticky nesouvisících s tradicemi Bondovek.. jsem rád, že se tvůrci vrátili k tzv. starým bondovkám... filmu to rozhodně prospívá... popravdě Daniela Craiga jsem nikdy jako takového Bonda nebral... takový kalibr jako měl Sean Connery, Roger Morer a pro mě favorit čislo jedna Pierce Brosmann neměl... ale touhle bondovkou u mě stoupl v ceně... myslím a doufám, že začíná opět nová etapa bondovek, co budou stát za to jako je tento díl..musím dát i pochvalu Javieroj Bandenovi zahrál zlodu opravdu ekcelentně dokonce by si ho dovolil zařadit mezi snad největší zloduchy v histoii bondovek a, co se tíče Adéle a jejího Skyfall tak ta písnička prostě v uších uvízne a nedá vám pokoj ta top jen vyšperkovala.... nakonec musím říct jen a pouze bravo Bond je zpátky.. (9/10)

Rocky IV (1985)

kdo by si někdy nezahrál na Rockyho... kdo by nikdy neslyšel ten pověstný hit Eyes of the tigres... který se stal podle mého jendou z nejlepších filmových písní 20. století.. scénař posazený Sttalonoj na tělo... a konečné scény a boj jsou neuvěřitelný.. přesně tyhle filmy pomáhají, člověku se semknout nevzdat se a začít znovu bojovat ;) proto dávám (10/10)

Wanted (2008)

výborná záležitost.. výborné obsazení... skvělá hudba.. tomuhlen filmu se něco vytýká Angelina Jolie je v tomto snímku neuvěřitelně sexy drsná a tomu filmu to jen prospívá.. noblesný Morgan Freeman jako vždy.. filmu dává neuvěřitelný nadhled a skvěle zahraný počinek od James McAvoy, který snílka hraje opravdu přesvědčivě.. výborná akce, efekty a jako plusový bonus bych dal, že jsou zde natočeny místa v česku takový film nelze nepodpořit ;) a nelze opomenout soundtrack v podání Dannyho Elfmana.. především písně The Little Things a Every Day Is Exactly The Same od Nine Inch Nails.. tyhle dvě písničky u mě posunuly film o level výše... tyhle písničky neuvěřitelně vnitřně povzbudí a posílí něco jako je v Rockym IV Eyes of the tigres proto dávám (10/10)

Miluj mě, prosím (2004)

tak tenhle film, je moje srdeční záležitost, výborná zápletka, člověka film úplně pohltí a říká si kdy už konečně s Lisou se potkají... a konec no to je podívaná pro každé romantické oko... obohacená konečná scéna o skladbu The scientist od Coldplay podle mě jedna z nejhezčích emotivních romantických scén vůbec... sám na tuhle píseň mám svoje vzpomínky a díky ní je ta tahle emotivní scéna jen dogradována a posunuta o level výše.. člověku ukápne slza ;) takových filmů by mělo být více (10/10)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

není ten styl filmu vymyšleného formátu... tato situace se klidně může stát každému z nás a v dnešní době je to čím dál častější... myslím, že takových filmů jako je ten to by mělo vznikat víc... ukázat lidem, kteří o někoho přišli, že je důvod jít dál a, že v životě je spousta krásy ;) velmi dobře provedená komedie z realistického prostředí.. výběr herců se také zdařil jsou velmi sympatičtí... a hlavně scéna s písní Hřišného tance mě velmi překvapila a potěšila takže dávám (10/10)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

tento film poukazuje na zkaženou a ovlivněnou moderní mláděž, která má jako svoje koníčky a hobby si navzájem něco dokazovat.. avšak je zde krásně znázorněno, jak tohle vše může špatně dopadnout.. když se člověk probere a uvědomí si spoustu věci, které dříve nechápal.. musím k tomuhlen filmu říct jedině Bravo ;) je to moje srdeční záležitost a snad nejoblíbenější film proto nemůžu jinak než (10/10)

Let’s Dance: Revolution (2012)

popravdě, ze začátku filmu jsem myslel, že usnu... né z důvodu špatného filmu, ale už mě prostě nebaví jednotvárné filmy Step up, přišlo mi, že mě už nemají čím překvapit... z prvních 2 dílů jsem byl naprosto unešen, ale čeho je moc toho je přiliš... během filmu, jsem pomalu začal měnit názor a musím uznat, že film mě překvapil různými scénami, byly dobře provedené... být to 3 díl a konec... byl bych nadmíru spokojen... a jako + bonus bych dodal obohacení filmu o dubstep muziku ta tomu velmu pomohla... vcelku podtrženo (6/10)

Ladíme! (2012)

popravdě od tohohle filmu jsem nic moc neočekával... jelikož mě to nepřišlo v ničem nové... při shlédnutí jsem, ale musel trochu změnit názor... je to sice předvídatelné a všichni víme, jak to skončí.. ale přece jen je to v něčem originální nejde zde o tanec ale o zpěv... a popravdě rád jsem si poslechl některé songy v jiném podání než v originále... a musím uznat, že jsem se občas i pěkně zasmál, a podání dívčího Just the way you are spojené s Just a dream to mě film velmi zpříjemnilo.. myslím, že film se povedl proto nemůžu volit jinak než (7/10)