• Romantický

Na tuhle nemám (2010)

Z mýho pohledu jedna z nejlepších romantických komedii v poslední době. Vážně mě příběh zaujal. Humor zde vážně nechybý a né jednou jsem se u filmu pěkně zasmál. Herecky si stěžovat také nemůžu, Alice Eve je vážně krásná ženská a roztomilost ve filmu jsem jí také věřil. Výborně zvolený soundtrack. Pro mě tento film jedno velké překvapení. Doporučují pro zpříjemnění dne. (9/10)

Once (2007)

Kombinace všeho krásného, křehkého, citlivého... tenhle film mě přímo dostal a to doslova... Oscarovýho příběh to jenom dovršil.. tady je vidět, že zázraky se dějí.. je neuvěřitelné, jak někdy z něčeho tak malého jde udělat něco tak obrovského.. Glenovy písně se vám tak vryjí pod kůži, že je nemůžete dostat z těla.. tolik neuvěřitelnou atmosféru z jeho hudby, kterou zpívá přímo od srdce a je v nich spousta citu.. jedním slovem bravo bravo.. tohle se vážně povedlo (10/10)

96 hodin: Odplata (2012)

Upřímně se s názory z většiny z vás neztotožňuji... podle mě tam bylo vše, co by být mělo.. člověk se nenudí a čeká, co se bude dít dál... napětí ve filmu bylo... Liam Neeson, jako vždy perfektní... je těžké srovnávat vždy nějaký jiný díl nebo film od předešlého, který byl perfektní... a nebo se mu aspoň částečně dorovnat... i přesto všechno si myslím, že se tahle dvojka vážně povedla... dávám (10/10)

Nebezpečné myšlenky (1995)

Tyhle filmy miluju. Pro, co dokáží udělat s člověkem. Kdo chce se do příběhu ponořit uvědomí si spoustu věcí. Nemůže ho takový příběh nechat klidným. Problematiku amerického školství a nejen jeho je moc důležitá. Člověk by měl sám o sobě rozhodovat. O s vém osudu, měl by dostat šanci a je jen na něm jestli se jí chopí nebo ne. Jinak obsazení a herecký výkon Michelle Pfeiffer to bylo neuvěřitelný. Věřil jsem jí každý slovo, každý pohyb, úsměv i bezmoc. Hrála to dokolane věrohodně. Proto nemůžu dát jinak než (10/10) mám prostě rád filmy, ze kterých si člověk něco může vzít ;)

Bídníci (2012)

tak tohle hnulo trochu mnou samým... někde by řekl, že zpěv by tomu mohl uškodit, ale právě naopak ten tomu dává teprve tu atmosféru té bezmoci všech postav.. jsem nadšený a můžu všem jen doporučit, je to krásná podívaná s kvalitními herc (9/10)

Probudím se včera (2012)

super nápad, super příběh... sympatičtí herci, výborný výběr obsazení, o humor zde nebyla nouze celkový film na mě udělal dojem.. jeden z nejlepších českých filmů poslední doby (10/10)

Hrdinové a zbabělci (2007)

jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl a snad i vidět můžu.. né podle hereckých výkonů, podle akce atd. ale podle skutečného reálného příběhu, který si spousta lidí ani neumí představit... a přitom se týká nás všech... tenhle film nám ukazuje takovou skutečnost jaká je a my jsme slepí a tuhle skutečnost nechceme vidět.. raději před ní zavíráme oči, než kdyby jsme o ní začali přemýšlet a pozastavili se nad svými čini.. že lze něco změnit ale je nutné začít u sebe... spousta lidí z nás máme v sobě spoustu sobeckosti činů a pohody, což jsou podle mého ty nejhorší vlastnosti člověka... tenhle film, ve mě vyvolává tolik emocí, že to ani nejde popsat.. proto nelze dát jinak než (10*/10) řeknu pouze jedno ZAPŘEMÝŠLEJME a pozastavme se nad těmito problémy a především nad námi samými

Velká rána (2004)

jako zábavná oddychovka proč né.. dobří herci.. nádherné prostředí tepla, slunce a pláží... opepřená stejně pozitivní hudbou, na druhou stranu všechny filmy nemůžou být točeny podle nějakých vážních témat, nebo ponurých filmů.. podle mého názoru jich je takových plno.. myslím, že takovýchto filmů je potřeba jen a jen více.. nevidím důvod proč bych tomuhlen snímku nemohl dát (7/10)

Krvavý diamant (2006)

tenhle film mě velice zaujal... jak hereckými výkony... tak tím tématem, po shlédnutí takového druhu filmu si vlastně uvědomíte, jak vaše problémy a starosti jsou malicherné.. a jak si vlastně spokojeně žijeme... proto nelze dát jiné hodnocení než (9/10)

Hallam Foe (2007)

ze začátku si člověk řekne, co z takovýho filmu může vlastně vylízt... ale, jak se časem filmem prokousáváte zjistíte, že to nějaký svůj potenciál začíná mít... možná i z toho důvodu pro mě, že mám rád filmy, kde se snílek, amatér, snaží získat koho miluje a v tom vidím velký ples filmu navíc.. v tomhle snímku ta blondýna prostě nejde spustit z hlavy nemůžu si pomoct... bohužel konec není z růžové knihovny aneb spolu do konce života, ale i tak na mě působí konec dobře vlastně s otevřeným koncem, že něco končí ale něco nového začíná... (7/10)