Brexit (2019) (TV film)

pěkně vystižené charaktery britske vrcholove politiky... dění za oponou při kampani brexitu je zcela určitě nadsazené ale pokud ty lidi alespoň z povědomí člověk zná tak to zabavi... na to jak je politika obecně nudné téma je tohle celkem vkusně pojaté. 60%

Skleněný (2019)

čtyřlístkový illumináti brojící proti meta-lidem divim se že to nenapadlo Stana Lee .. zbytečně zdlouhavý pruběh a misty jsem skutečně nechapal "proč" a teměř celý snimek sem si řikal že samuel motherfucking jackson tu hubu ani neotevře... bohužel otevřel a žádné motherfucker nebylo... nicméně McAvoyy podle očekávání super... v momentech kdy změnil charakter jsem vicemeně vždy hned poznal kdo zrovna je... mistrovsky vykon... Willis jen dokazuje že do starého železa ještě nepatří tedy 2 dobré vykone .. dejme tomu 2*... protože jinak je to vesměs uplna pičovina natažena na 2 hodiny

Upgrade (2018)

milé zjištění že stem běži na unixu :D nicmeně nechapu jednu věc... v čem spočiva ta "evoluce" proč by vubec chtěl byt člověk?

Anihilace (2018)

lidsky kytky, bezva

Zlý časy v El Royale (2018)

nuda, stejně blbě jak to začina to i končí... diváka u toho udrži jen naděje že děj něco postupně prozradi... mužu řict hned že ne, neprozradi... jediny čeho se dočkate dal je tančici sixpack Chrise Hemswortha v každý sceně kde je přitomen

V pasti (2018)

bullshit, misty zajimave ale naprosto o ničem...

Escobar (2017)

neni to špatné ale dobré taky ne, pokud tohle někoho zajima doporučuju raději zkouknout na netflixu El Patrón del Mal