Mauthausen - tajné popravy Čechů (2012) (TV film) odpad!

Opĕt, "historici" tvrdící, že v tomto KT došlo k nĕjakému zplynování vĕzňů, když tam nikdy žádná plynová komora nebyla (když teda nepočítám desinsekční místnost, ale tam se dávalo jen oblečení).

Myšlenky zločince (2005) (seriál) odpad!

USA mají velký problém a to je naprosto neúmĕrná zločinnost černochů a imigrantů z Latinské Ameriky. Aby tento problém nebyl tak viditelný, zakazuje se ve statistikách zločinnosti uvádĕt etnický původ pachatelů a zároveň "pomáhá" i Hollywood (tedy ti co za ním stojí) tak, že chrlí filmy a seriály o násilných bĕloších, otcích od rodin, nezlezilých, ale klidnĕ i o matkách vražedkyních apod. Jejich fantazie je snad nekonečná. Typickou ukázkou je tento seriál. Samozřejmĕ je vše zabaleno do zábavné detektivky. Účelem není, aby o tom, co se dĕje v seriálu, nĕkdo snad přemýšlel, účelem je, aby divák dostal vsugerováno (podvĕdomĕ) to správné multikulturní myšlení. Když teda odhlédnu od toho, jak kolikrát smĕšný a hloupý tento seriál je po "umĕlecké stránce", je to ubohá propaganda. Odpad!

Saw: Hra o přežití (2004)

Přiznám se, tohle je moje "krevní skupina" :) U takových filmů se dokážu bavit. Výborná myšlenka, skvĕlé zpracování.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Technicky naprosto skvĕle udĕlaný seriál. Pouze škoda tĕch klasických holywoodských multikulti klišé, které seriál občas kazí.

Auschwitz (2011) odpad!

Kdyby ty kulisy aspoň trošku připomínaly skutečný Auschwitz, když už se ten film tak jmenuje ... Dĕjem se pak už vůbec nemá cenu zabývat. Odpad!

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

"Hoši z lesa" opĕt docela nápadití a velmi důmyslní. Doug Bradley ve své roli skvĕlý. Já jsem spokojený:)

Zapomenuté transporty do Lotyšska (2007) odpad!

Svĕdci, kteří ještĕ dnes tvrdí, že v Stutthofu existovala nĕjaká plynová komora, kde byli zabíjeni lidé, když atrapa této plynové komory byla postavena až po osvobození sovĕty a pozdĕji radĕji zase zbořena, jsou pro mĕ krajnĕ nedůvĕryhodní, stejnĕ potom jako celý tento "dokument". Přibyl je tedy pouze falešný historik nebo spíše "historik na objednávku".

Nic než pravdu (1999) odpad!

Nechápu jak se Götz George mohl nĕčemu tak hloupému propůjčit, nehledĕ na to, že maskéři na nĕm udĕlali tak "skvĕlou" práci, že vypadá skoro jako Fantomas. Vĕřící nebo spíše propagandisté náboženství holokaustu po mnoha letech zjistili, že přes veškerou svou snahu stále neexistuje žádný skutečný fyzický důkaz pro jejich pohádky, tak si svůj sen splnili tímto filmem, kde se fiktivní Dr. Mengele "doznává" ze svých činů před soudem. Zatímco tak nĕjak zůstává zapomenuto, že skutečný Dr. Mengele, který dožil v Brazílii, veškerá obvinĕní vždy odmítal. Obsah jeho deníku také dodnes nebyl zveřejnĕn i když je v židovských rukou a tudíž tomu přece nic nebrání.

Bojovnice (2011) odpad!

Naprosto hloupý film, spousta klišé, multikulturní propagandy, místy naprosto nevĕrohodné chování hlavní hrdinky, očekávaný tragický konec. Z filmu plyne jen jediné poučení a to takové, že podobnĕ jako babičky, tak i dĕdečkové mají vždy pravdu.