Ghostland (2018)

Pascal to tentokrát z mého pohledu zpackal. Spoustu uživatelů je z toho uprděná jako neříkám, že je to špatný film, ale jako zfetovaná transka a tupej očuchávač ženských rozkroků mě nepřesvědčili. O zbytku nebudu, ani psát. Dávám 40%

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Hell Fest: Park hrůzy cením za to, že hrůza tam nebyla úplně uměle vytovořená a byla místy uvěřitelná. Samotný park byl rozlehlý s hodně děsivými atrakcemi a docela sympatickými hlavními protagonisty a s odporným vrahem. Dávám 60%

Hellraiser: Judgment (2018)

Přiznám se, že jsem viděl jenom 3 díly pekelníků, které mi byly doporučeny a další ne, abych si nepokazil celou sérii, takže mi mohli nějaké návaznosti uniknout. Návrat špendlikáče a jeho pobočníků Cenobitů mě velice mile překvapil. Hlavně se mi tam líbilo nařízení rozsudků od soudce a následné soudní líčení, které bylo pořádně zvrácené. S Judgmentem jsem spokojený a sám špendlikáč ukázal, že své špendlíky na hlavě nemá jenom na okrasu. Dávám 70%

Holka z livechatu (2018)

Tlama, co jsi o sobě myslí, že je krásná a zkouší různé experimenty před kamerou až se jí to vymstí. Dávám 50%

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018)

Za prvním dílem to o dost zaostává, ale místama se to zvrhne na slušnou zábavu. Už si zase min. půl roku nepustím film s českým dabingem, nadabovanej Jack Black byl na přes držku štěstí, že ve filmu strávil jen chvilku. Dávám 40%

Insidious: Poslední klíč (2018)

Čekání na další pokračování velmi úspěšného duchařského hororu se vyplatilo. Načuchnutí do ne moc zdárného dětství naši vyjímečné honičky duchů Elise a jejího zchátralého příbytku, který když s ní začala, mlátit puberta a bludy v hlavě opustila. Tentokrát dosti temné pokračování ne moc zdlouhavé chození v hypnotickém zachraňování navíc s krvavým Slendermanem alias klíčníkem se mi líbilo. Dávám 80%

Já, Paul Walker (2018)

Hezky udělaná vzpomínka na Paula, nakouknutí do jeho života na jeho rodinu, jak vyrůstal a dostal se k natáčení filmu. R. I. P. "Paul Walker".

Já, Simon (2018)

Nikdy bych neřekl, že se mi film o gayovi bude líbit. Příjemně vyladěný příběh se sympatickými postavami a porozuměním. Člověk může být jakýkoliv, aby mohl milovat a normálně existovat. Dávám 75%

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Opětovný zásah Johnnyho Englishe byl místama debilní, ale po chvíli jsem tomu přišel na chuť a bylo to pro mě koukatelné i jsem se párkrát zasmál. Dávám 70%

Jurská vzpoura: Dinodárci (2018)

The Asylum si zase myslí, že vyprodukovala nějakou originalitu, ale přitom je to skoro nekoukatelná ztráta času. Dávám 10%