Benzínka (2016)

Čerpací stanice s pofiderní obsluhou, která se po sléze mění na maďarský nevěstinec. Možna, tak s jednou ucházející šlápotou. Má to ponurou atmosféru s bizarními herci, kde finále vygraduje pěkně do krvava. Dávám 55%

Black Water: Abyss (2020)

Máme tu další zvířecí horor ten horor berte opravdu jen v uvozovkách. Není to, ani pořádný survival boj o přežití, na který jsem se těšil. Jeskyně byla docela fajn, ale místama unavovala až uspávala. Krokouš vypadal uvěřitelně a měl takové neviditelné zabíjení. Škoda tohle nebylo úplně povedené. Přeživší postavu jsem hned uhodl, ale nečekal jsem, že se k ní přidá i kartářka. Dávám 40%

Útok z hlubin 3 (2020)

Pro mě zábavnější než předchozí žraločí díl. Little Happy bylo krásné prostředí, ale to je asi vše, co mě zaujalo. Zajímalo by mě, kde vyhrabali tyhle idiotské postavy. Samotní žraloci nebyli až takovej průser, ale u některých momentů hlavně u lovení jsem krotil hlavou. Dávám 50%

Experiment 21 (2020) (pořad)

Jediné, co se dá hodnotit jsou pořádné silikony od Karolíny, které se nestyděla ukazovat. Dávám 20%

Vyproštění (2020)

Neskutečná bombice v čele s Thorem, která jede nabitým tempem pořád kupředu. Souhlasím s ostatními je škoda, že tohle mine kinosály. Doporučuji a dávám 100%.

Pod vodou (2020)

Úžasná plochá elfka pod vodou potká slizkého vetřelce a začíná boj o přežití. Dávám 45%