Šílení kanibalové (2016)

Kdyby film jel, jak prvních ultimátních cca 20 minut určitě bych tomu zvedl hodnocení. Takhle je to jen utahanej průměr, který nejvíce tahá jednonohá a jendoruká Vodnídomová, drsňák Momoa a bezdomovec Carrey. Dávám 55%

Duchové Marsu (2001)

Ledová kostka byl hodně odolný na rudé planetě, ani se trochu nepotil a to měl tát. Spolu s Jasonem a Natashou dobře kropili nepřátelské válečné duchy. Dávám 55%

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Mrtvá nevěsta místy působí jako šedivý nevýrazný animák, ale znázornění podsvětí nemrtvých bylo velice vydařené, tak jako animáci se špetkou vtipu. Dávám 75%

Na špatné straně (2018)

Hej, hej, hej je tu zase ve formě Mel. Ukazuje zde všechny stránky zkorumpovaného fízla, který prahne po zlatu a balíku peněz. Je to slušná místy krvavá střílečka, která nenudí a má i hlubší příběh na konci slza neukápla. Dávám 80%

Dumbo (2019)

Dumbo je roztomilý ušatý slon, který pomocí peříček začne, lítat. Majitel cirkusu v tom vídí něco exkluzivního, tak z toho udělá atrakci pro lidi kvůli penězům. Problém je v tom, že příběh klade větší důraz na lidské problémy než na ty zvířecí. Postrádá to humor, takže to může i dokonce nudit malé děti při projekci a hopsající Eva Green na slonovi to taky nezachrání. Dávám 55%

Pašerák (2018)

Clint ukázal, že už v jeho téměř 90 ti- letech ještě nepatří do starého železa. I když vypadá už hodně utahaně, tak si umí náramně užívat života a každá scéna s ním měla kouzlo, jak mluvil a rozdával rady, kdo by to byl řekl, že právě on je nejvýkonnější pašerák. Dávám 80%

Torment (2013)

Hanba takhle krást dětem v dětském domově rozcupované plyšové hračky, potom si je narazit na hlavu po cestě zpátky schrastit předmět na usmrcení a hurá jdeme sejmout rodinu do baráku. Nic nového stejná omáčka omývaná stále dokola s úchylem přes plyšáky. Dávám 50%

Zelená kniha (2018)

Pěkně zakulacený Viggo jako vášnivý kuřák a pořádný jedlík, který dává přednost hlavně KFC a hamburgerům před zdravou stravou zahrál osobního strážce černému klavíristovi obstojně. Zpočátku mi do role neseděl, ale chopil se jí dobře a hlavně ukázal, že umí řešit problémy a Tony držka se mu neříká jenom tak a hlavně pan Vallelonga nikdo nevysloví. Dávám 85%

Downrange (2017)

Sniper, který je zašitej v koruně stromů a vyžívá se v odstřelování partičky kamarádů a ničí jim jejich falešné naděje na únik. Důvod proč to dělá jsem nezjistil asi, jak byl malej, tak si hrál moc na vojáky a chytlo ho to. Dávám 55%