Učitelka (2007)

Suplující učitelka Paprika Slepicová si uměla v 6.B sjednat respekt vůči dětem. Některé děti nebyly pitomé mimochodem zahrály velmi obstojně a po chvilce odhalily, že s Paprikou není něco v pořádku. Uvítal bych tam více času ve škole, trýznění děti, prvky sci-fi mi tu moc nepasovaly a zkazily mi celkový dojem. Dávám 55%

Antikrist (2009) odpad!

Šmik šmik a bude oběma líp, kdo se na to jebání měl pořád dívat vždyť už je to nemohlo, ani bavit a museli být z toho dokaličeni. Škoda, že tam neobsadili nějakou sexbombu. Odpad!

Ďábel (2010)

S takovými magory bych nechtěl uvíznout ve výtahu. To bych radši vyšplhal po lanech nahoru, ale když tam řádí ďábel, tak by to nebyl asi nejvhodnější nápad. Dávám 75%

Cage Dive (2017)

Oproti minulým dvěma dílům tady jsou žraloci dost viditelný a mají prostor na své útoky, ale to je asi to jediné kladné na třetím díle. Doufám, že je nenapadne dělat další díl v podobném stylu. Dávám 20%

Krasavec Beauty (1994)

Nádherný černý hřebec, který svým příběhem dojme až k slzám. Dávám 85%

Chobotnice (1998)

Svalnatá buchta byla velice mrštná a mělá drtivé chapadla. Na konci bylo jen zjištěno, že se dostali na hezké místo "Aaauughh!" Dávám 75%

Bright (2017)

Takovej zmodernizovanej Warcraft s opravdovými zbraněmi. Dávám 60%

Suburbicon: Temné předměstí (2017)

Temné předměstí, aby taky ne když se tam nastěhuje rodina cikánů, kteří to nebudou mít vůbec lehké. Matt Damon ze startu role byl takový nenápadný, nezajímavý úplně mi tam nesednul, ale postupem času ukázal, co je opravdu zač a chopil se jí výborně. Julianne Moore škoda, že jí nesejmuli spíš její blonďaté dvojče já spíš brunety. Dávám 60%

Misery nechce zemřít (1990)

Kathy Bates moje oblíbenkyně ze série AHS, kde jsem jí vlastně poznal. Tady poměrně mladá 42 letá zprvu velice milá, cákla do knih a posedlá spisovatelem, kterého zachránila z auta, ale jak se dozví, že jí spisovatel zabil Misery na konci knihy, tak začne pořádně vyšilovat a on ví, že je právě v prdeli. Kathy své emoce plivala všude kolem sebe, jak drak oheň famózní výkon. Doporučuji a dávám 100%

Hellraiser: Judgment (2018)

Přiznám se, že jsem viděl jenom 3 díly pekelníků, které mi byly doporučeny a další ne, abych si nepokazil celou sérii, takže mi mohli nějaké návaznosti uniknout. Návrat špendlikáče a jeho pobočníků Cenobitů mě velice mile překvapil. Hlavně se mi tam líbilo nařízení rozsudků od soudce a následné soudní líčení, které bylo pořádně zvrácené. S Judgmentem jsem spokojený a sám špendlikáč ukázal, že své špendlíky na hlavě nemá jenom na okrasu. Dávám 70%