Okres na severu (1981) (seriál)

Obludné a vlastně normální, stejně tak jako hodnocení tohodle pavýtvoru. Nejvíc budou prskat rádoby disidenti, kteří tehdá brvou nehnuli, a bývalí hajzlové STBáci (což v posledku bývají jedni a titíž).

Letadla (2013)

Tak se mi to zalíbilo, až jsem si chvilku představoval, že su á desítka a ty pičoidy debilní rozjebu evendžrem na sračky.

Frajeři ve Vegas (2013)

Ty voe, já se i několikrát vopravdu zasmál. Co můžu v dnešní podrbané době chít víc?!

Copak je to za vojáka... (1987)

Cha chá, podprahová náborová, agitka, nebo poplatné své době (volové, to je i Casablanca).... i kdyby, je mi to u prdele. Aspoň mladí sráči uvidí trochu z té vojny (sic přikrášlené), kterou by dnes potřebovali jak sůl........... Taky jsme měli funkční armádu a dobré máslové sušenky Club (nebo co to tam ten Roden furt žere), namísto rozkradené a kurevsky zadlužené republiky, nefunkčního zemědělství, sraček, sraček a zas jenom demokratických sraček........ a multikulti hoven. Za chrabrou ČSLA a špica hudbu za pět. A antisocialistická, havlovská pakáž se může třeba posrat.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

O čem to kecáte? Jakej instagram, co to zas sakrakrucinálhimlhergotdonrvetr je?! Já jenom vím, že se mi to líbilo tečka

Inteligence (2014) (seriál)

Ano, ano, více než souhlasím s kolegou Kevinem z Lázní. Pro mě je jediným plusem, že jsem zase viděl garážovanou Margotku, která i ve svých 150 letech pořád vypadá dobře.

Záblesk slávy (2012)

Podle ksichtů by jeden řekl, že se to jmenuje Stmívání. Aby mě někdo nenařkl z toho, že nemám rád bubáky, tak dávám jednu starinu.

Noc je ještě mladá (2011)

Dosti průměrné, bez chuti, vyčpělé, prostě pytlovinová jednohubka. Vůbec to nemá štávu (ani hloubku, teda spíš hloubečku) těch stejně blbejch, ale zábavnejch filmů z osmdesátých a devadesátých let. Ale tak nějak pobavilo ....

Madla z cihelny (1933)

Trapno, taetrálno až kabaretno. Kýčovité a poněkud tupé. Lída nebyla dobrá (kdy ona byla, že), Haas taky nic moc a dokonce mě nechytla ani Antonie (ta z nich hraje asi nejlíp). Všemi oblíbená nadávací scénka - proboha, co na tom bylo tak super?! Ale mluví se tu hezky o eugenice, pravdivě o cigánech, tak fajn.