Bod varu (2021)

Pecka. Skvělá kamera, fantastický casting. Já už od brigád na střední věděla, že v kuchyni pracovat nikdy nechci. Téhle skoro 90 minut stačí jako další důkaz. 90%

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Klidně půjdu na 5*, dlouho jsem se u tříhodinového brutalitou narvaného filmu tak nebavila. 90%

Top Gun: Maverick (2022)

Když šly závěrečné titulky, tak z vedlejší sedačky se ozvalo: "Můžeš v úterý? Musím to vidět ještě jednou." Můžu, ale nevím, jestli to do úterý vydržím. 100% a Tom může jít s klidem do hereckého důchodu.

Smrt na Nilu (2022)

More of the same a já jsem naprosto spokojena, Egypt vypadá epicky, scénář dokáže udržet v pozornosti i znalce předlohy a herci jsou výborní. Zamrzí jen vědomí, že další Branaghův Poirot bude už jen na streamu nebo vůbec. 90%

Poslední souboj (2021)

Musím se Ridleymu omluvit, že jsem na tuhle pecku nešla do kina, ale prostě jsem nevěřila. Historické drama vyjadřující se k aktuálnímu tématu s výborným scénářem, fantastickými herci a ve vizuálu, který umí snad jen Ridley Scott. Wow! 90%

K zemi hleď! (2021)

So funny, yet so sad... Nedokážu pochopit to nízké hodnocení na RT, pustili mi na Netflixu snad jiný film? Já viděla skvěle napsaný, zrežírovaný a zahraný film, jehož hlavní idea reflektuje naší aktuální realitu. Pokud se někomu nelíbí až přílišná doslovnost, konečnost a beznadějnost, tak právě tento film dokazuje, že naději jako lidstvo máme... Dokud se totiž dokážeme těm našim srač*am zasmát, naděje neumřela! 90%

Spider-Man: Bez domova (2021)

Paráda, paráda!! Zážitek ze skvělého filmu a dobře zvládnutého fan servisu, který evidentně umí namíchat poslední dobou jen Marvel. 100%

Není čas zemřít (2021)

Blockbusterem roku pro mě asi nakonec bude Duna, nicméně poslední Craiguv Bond jí dýchá na krk. Fantastický film a drtivý závěr, který jsem rozdýchávala ještě dvě hodiny po odchodu z kina. 90%