Artemis Fowl (2020)

Odfláknuté, zbytečné. Tady se někdo zbláznil a doufám, že Kenneth Branagh to není, nebo se už vrátil k původní medikaci. Při prvním zhlédnutí jsem zhruba po hodině usnula. Dokoukala jsem, jen abych se přsvědčila, že i konec je tak zprasený. 40%

365 dní (2020)

Polských 50 odstínů šedi. Stejně blbé, stejně umělé, stejně zbytečně... Za toho fešáka 30%

Ta druhá (2020)

Jednoduché, přímočaré, ale vcelku jsem bavila. 60%

Malé ženy (2019)

Po všech stránkách hezčí adaptace než předchůdce. Balsám na duši. 90%

Frčíme (2020)

Hravé, vizuálně precizní, zábavné. Pixarovský standard. 80%

Vyproštění (2020)

Špičková akce, špičkové řemeslo, Hemsworth si to dává na pána. Víc toho tam není, takže není potřeba se nad tím rozčilovat. Já poslední dobou s vypnutým mozkem nemám problém, hlavně když se na to pěkně kouká. 70%

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Nedokážu si to vysvětlit jinak, než že se na mě už definitivně podepsala aktuální situace, ale já jsem to slupla naráz. Je to přesně tak stupidní, povrchní a umělé, jako protagonisti této (ehm) reality show, ale já se bavila. Co mi však hlava nebere, co všichni chlapi vidí na ukázkové instagramové rozhoďnožce Francesce. #guiltypleasure #TeamDavid

Láska, svatba, zas a znova (2020)

Vlastně docela zábavná zápletka. I když výsledný produkt není žádný zázrak, tak jsem se nenudila a fešákovi Claflinovi ten šťastný konec přála. 60%

Rytmická sekce (2020)

V aktuálním filmovém suchu lepší než drátem do oka, ale velká pochvala to není. Blake si vybírá zajímavé projekty, tady ale šlápla vedle. 60%