Díra (2019)

Hodně silné, navíc s jasným poselstvím pro aktuální situaci. Chvílemi se mi zvedal žaludek. Dneska se mi nebude spát moc dobře. 70%

Bloodshot (2020)

Jako pilot nějakého béčkového seriálu na Netflixu by to možná mělo své opodstatnění. Vin je definitivně za zenitem a vyhoření v kinech při vší úctě nemůže svádět na koronavirus. 40%

Emma. (2020)

Moje austenovské srdíčko pookřálo. V současných těžkých dobách jsem ráda za jakékoliv zlepšení nálady. Závěr je zpracovaný krásně a i slzička ukápla. 90%

21 mostů (2019)

Na nic si nehrající oldschoolová kriminálka. Taylor Kitsch by si zasloužil nějakou pěknou akční roli, třeba v komiksovce. 70%

Isi a Ossi (2020)

Německá Pretty Woman obráceně. Špatné to není, ale podruhé to vidět nemusím. 50%

Ježek Sonic (2020)

Jim Carrey se zase bavil a já s ním. Proti loňskému Pikachu je Sonic svižnější a hravější a já něco takového přesně teď potřebovala. 70%

Mizerové navždy (2020)

Bad boys, bad boys. Whatcha gonna do, whatcha gonna do. When they come for you. ❤️ Zábavný, svižný, zrochu nostalgický, skvěle natočený. 80%

V síti (2020)

Za odvahu tvůrců a hereček otevřít diskuzi na téma, před kterým my dospělí často zavíráme oči. Kudos tomu mladíkovi, který dokázal rozbrečet herečku, štáb i nás v kině. 100%