ivour

okres Klatovy

<< předchozí 1 2 3
    • 4.10.2017  06:50
    Gravitace (2013)

Netuším co tu ostatní tak hrozně ochromilo, mě ochromila jen nuda. Film nenabízí nic nového. Takový námět jsme viděli už stokrát a tisíckrát. Celý film se snaží zachránit si život a je jasné, že se jí to určitě povede. No přeci si nenechají umřít hlavní hrdinku, takže žádné překvapení. Navíc po stopadesáté katastrofě už to začne být dost pruda a nakonec mi bylo úplně fuk jestli umře nebo ne (spíš jsem si přála aby jo a byl už konec)..

• 18.9.2017  06:19
    The Circle (2017)

Skvělá myšlenka, velký potenciál-který skončil nakonec utopený v ničem. Během celého filmu se chvílemi vynořují postavy a situace, které upozorňují, že něco není v pořádku a vy čekáte, kdy Mae otočí a zjistí, že vše není tak super a že je občas fajn mít soukromí když rodiče chtějí kukat nebo když si chcete utřít zadek (přesně jak slibuje text k filmu), ale ejhle nic takového se nestane a náhle...je konec. Škoda promrhaného nápadu.

• 8.9.2017  06:39
    Příchozí (2016)

Jinak než 5 hvězd nemůžu dát. Čekala jsem něco úplně jiného. Čekala jsem další Hollywoodská klišé o příletu děsivých emzáků, čekala jsem hrdiny, kteří vše zachrání skrz komunikaci, ale tohle jsem nečekala. Postupně se film přetvoří v něco naprosto jiného. Dostane úplně nový rozměr a zanechá velký prostor pro zamyšlení. Nejlepší film za dlouhou dobu co jsem viděla.

• 9.3.2017  10:59

Nuda nuda. Hlavní hrdina je mi krajně nesympatický a nakonec už mi bylo úplně fuk jestli spolu skončí nebo ne.

• 21.2.2017  08:36

Začátek vypadal slibně a navnadil mě, bohužel časem to spíše upadá a upadá až mě to nakonec naštve. Hlavní hrdinka nesnáší svůj život, udělá proto obrat, jde proti zažitým tradicím své rodiny, je to taková průkopnice, aby nakonec skončila jako všichni v její rodině hned ve vedlejší domě. Pitomější konec jsem nemohla čekat. Navíc jsem pořád vlastně čekala na nějakou tu zápletku a ono nic. Celou dobu to jede v takovém jemném ukolébavém rytmu, kdy se vlastně nic moc nestane. Dobrá oddechovka, ale víc nečekejte.

• 13.1.2017  06:34
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Lži a lži pro hloupé ovce. Zdání nestranosti, které se rychle přehoupne a vám dojde, že celý pořad vždy nahrává jedné ze stran a druhou zesměšňuje už jen výběrem hostů, kdy naschvál vyberou šílené exoty.

• 9.1.2017  06:14

Skvělá ukázka toho, jak zkazit film s velkým potenciálem. Známá žena, silný příběh, ale zbytek... Určitě největším failem je Kříž coby Hitler. Při všech jeho scénách se nešlo nesmát. Dalším úsměvným momentem byla scéna s vlakem, která jen dokazuje jak je český film co se týče akčních scén v plenkách. Dalším mínusem je absence němčiny. Filmy které točí jsou v němčině, ale když potom rozpráví s Gobbelsem nebo Hitlerem je to v češtině. Je to matoucí a zní to divně. Určitě by nezaškodilo, kdyby víc spolupracovali na natáčení s Němci. Je to znát a je to směšné, když je hrají češi němce, obzvlášť tak známé němce. Bohužel, docela mě to mrzí, protože tohle mohlo mít velký potenciál. Příběh Baarové je zajímavý a zasloužil by si rozhodně lepší vyprávění.

• 5.1.2017  09:31

Netuším v čem je pro zdejší většinu tento film tak vyjímečný. Podle mě je to stejná přeslazená romanťárna jako tisíce a tisíce dalších. Hlavní hrdinka je navíc divná stallkující husa, být tím chlapem utíkám až se za mnou práší. A scéna, kdy snoubenci oznámí, že pálí za jiným a že se rozchází, načež on pokrčí rameny a popřeje jí štěstí mě pobavila nejvíc. Hold ve správném romantickém filmu je potřeba se co nejelegantněji zbavit otravných poloviček, tak aby hrdinka nebyla za mrchu. Nijak špatné, ale ani nijak vyčnívající takže za tři.

• 23.12.2016  08:04

Malá mořská víla, je prostě příběh ze života. I když se obětujeme ne vždy získáme co chceme. Ne vždy krásný princ padne do naší náruče. Ne vždy to končí... a žili spolu šťastně až do smrti. Až příliš jsme si zvykly na happyendy. Tohle je skutečnost. Je to příběh o velké (jednostrané) lásce, bolavém srdci a obětování a to vše v krásném pohádkovém prostředí.

• 15.12.2016  06:55

Bohužel stejně jako mě nenadchla kniha, nenadchl mě ani film. Přišlo mi to celkem ploché a nudné. Příběh o spisovateli, který vlastně nikdy nic kloudného nenapsal. Kdyby to byl příběh o jeho matce, bylo by to mnohem zajímavější. C bylo ovšem nejhorší, tak Garp co by student. Zřejmě se jim nechtělo měnit herce, ovšem vidět 30 letého Wiliamse, který vypadá na 40, jak hraje náctiletého mladíka, vypadalo otřesně.

• 13.12.2016  11:40
    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004)

Když to srovnám s českým Ano, šéfe, tak u mě rozhodně vede Zdenda. Ramsay je na můj vkus až příliš sprostý a hulvátský. Narozdílod Zdeňka neumí používat sarkastické hlášky a vtipy, ale je zkrátka jen nepříjemný. Navíc po shlédnutí několika díů, jsem zjistila, že jsou jako přes kopírák, naprosto stejný scénář, kde se jen mění personál a kulisy.

• 8.12.2016  20:44
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Není mi jasné jestli se opravdu najdou tací co si přijdou vyřizovat osobní věci do televize nebo je to celé nahrané, každopádně je to naprosté dno televizní "zábavy".

• 24.11.2016  06:28

Bohužel mě film dost zklamal. Měla jsem pocit, že tvůrci si v polovině řekli, že hlavní dějová linka je docela nudná (což je) a tak připlácli další. Bohužel to spolu příliš neladí a na konci jsem nechápala, proč to tam vlastně bylo. Například celá odbočka o druhých salemistech, která je vlastně úplně nadbytečná a kdyby se vypustila, vůbec nic se nestane. 3 hvězdy ale dávám za kouzelnou atmosféru, za krásné vykreslení kouzelného zvěřince a fantastických zvířat, na které byla radost pohledět. A také za dobře zpracované 3D, které mě vtáhlo do děje, což se mi málokdy stane.

• 12.10.2016  11:27
    Proud času (2003)

Filmy o cestování časem většinou ztroskotají na tom, že to přestane dávat smysl a nejinak je to i v tomto případě. Nejpve se sice trochu zabývají tím, že se nesmí změnit dějiny, ale nakonec to už nikoho netrápí. Krom toho jsou všechny postavy nesympatické, hloupé a především mají to být vědci- archeologové, bohužel se podle toho nechovají a jednají naprosto nelogicky, jakoby vůbec neznali dobu a historické souvislosti. Například říct angličanům ve válce proti francii, že se jmenuju Francois to už je vrchol stupidity a takových momentů je tu dost. Na konci už mi bylo celkem jedno jestli přežijí nebo ne.

• 3.10.2016  11:42

Film jako celek vlastně nedával smysl. Na začátku spolu utíkaji, což se později nikdy nestane a nezapadá to do děje. Celá záhada je jen načrtnutá a vlastně se nedoberou žádného výsledku, evidentně ho už ani nehledají. Nebo například scéna kdy uvidí samu sebe na plese, k čemuž v celém filmu taky nedošlo. Žádné rozuzlení, žádné vysvětlení, vlastně ani žádná zápletka. Ačkoliv film nebyl špatný, tak kvůli tomu, že se vlastně nic nestalo ani nevyřešilo dávám nižší hodnocení.

• 18.8.2016  08:18
    Taneční akademie (TV seriál) (2010)

Čekala jsem seriál pro děti o tancování. Naštěstí mě příjemně překvapil. Sice mě hlavní postava dost lezla na nervy, ale jinak je to zajímavé prostředí, nahlédnout trochu víc do prostředí baletu. Krásy, půvabu, sebekázně, ale i intrik a soupeření.

• 18.8.2016  08:15
    District 9 (2009)

Začátek opravdu slibný a nakonec i ten konec. Bohužel vše uprostřed se mi slilo jen do jedné velké bubliny plné nekonečné střelby. Přesně v americkém stylu. Za mě bohužel jen 3*

• 11.8.2016  11:48

Bohužel čekala jsem mnohem mnohem víc. Poetické až pohádkové vyprávění se mi zpočátku líbilo a později už to celé začínalo vyznívat příliš jako laciná pohádka o popelce. Kamera i vyprávění divoce přechází z jednoho obrazu do druhé. V druhé polovině se děj i vyprávění více usadí a bohužel i začne nudit. Dějová linka je tak plochá, že ždímat jí 140 minut je zabijácké. Písničky k filmu (které už delší dobu hrají rádia) jsou krásné a chytlavé, ale vůbec se mi k filmu nehodí. Zřejmě to byl režisérův záměr přidat naprosto nedobovou hudbu (například k lidem tančícím swing přidat rap), ale mě to spíš trhalo uši. Stejně tak na mě působilo celé prostředí i kostýmy, člověk si není jistý jestli se dívá na 30. léta nebo současnost, což byl ale zřejmě záměr. Sečteno, podtrženo, víc než 3* dát nemůžu.

• 7.7.2016  07:24
    Comeback (TV seriál) (2008)

Nevím proč tak chabé hodnocení. České sitcomy a seriály jsou většinou k pláči, ale comeback je světlá vyjímka. Ozzák se Dejdarovi opravdu povedl a vtípky zůstávají i po několika dílech stále zábavné.

• 7.7.2016  07:20

Vůbec mi nevadilo, že film byl nakonec více o Hawkingově ženě než o něm. Ona je stejně silná, nezdolná a odvážná a rozhodně má její příběh šťávu. I před hereckým výkonem Eddie Redmayna musím smeknout klobou, málem bych mu to postižení uvěřila. Zahrál to na výbornou. A nakonec to vše dokresluje nádherná hudba.

• 11.3.2016  08:08
    Tři bratři (2014)

Tak jsem právě zjistila, že z každé věty se dá udělat písnička, stačí dát na poslední slovo rým a když to někdo falešně zazpívá aspoň stokrát, je z toho pohádka. Příběhy by ještě nebyli tak špatné, kdyby písně nervali uši. První- Růženka ve mně ještě vzbudila naději, že pohádka nebude tak špatná, ale když došlo na část o Krakulce, jen jsem nevěřícně valila oči. Obzvlášť při holubí "písničce", která byla vlastně jen odříkaná. A k vlkovi je těžké něco dodat- kdyby tu pohádku nezanala, myslela bych si, že je to zkřížený krokodýl s mravenečníkem. A dvanáct měsíčků už jsem neměla ani sílu dokoukat. Tu jednu * dávám za to jak jsem se ještě druhý den smála až se za břicho popadala při připomínání písniček z filmu. Je až z podivem, že jsem si při tom neuřízla uši a nevykrvácela z mozku...

• 22.2.2016  14:23

Když jsem přepla na tenhle film "roku", nejdřív jsem si mysllela, že je to parodie, bohužel jsem brzy zjistila, že tvůrci to vážně mysleli vážně. No ale alespoň jsem se u toho vážně zasmála. On stačí už jen název- crocosaurus :-D

• 19.1.2016  08:23
    Malý princ (2015)

První dvě třetiny nádhera, užívala jsem si jak příběh holčičky, tak nádhernou animaci kresleného malého prince v pozadí s okouzlující francouzskou hudbou. Bohužel poslední třetina jako by do filmu ani nepatřila a zkazila mi celkový dojem. Proto musím o jednu hvězdu ubrat. Ale jinak film rozhodně stojí za zhlédnutí.

• 15.12.2015  07:34

Tak jsem se pod tlakem všech těch nadšených a nadržených žen rozhodla film taky pustit, abych zjistila v čem je tak úžasný a ... dalo mi opravdu hodně hodně práce neusnout. Něco tak nudného, nezajimavého a klišovitého jsem dlouho neviděla. A jestli se z tohohle někdo vzruší, tak má doma opravdu velkou nudu.

• 8.9.2015  07:02

Zdá se mi, že zde filmy jsou hodnocené hlavně podle toho jestli jsou zahraniční tvorby a od někoho, kdo něco znamená. Taky jsem nečekala moc od české komedie, ale o to víc mě překvapila. Hlavně první 2 třetiny filmu jsou opravdu dobré. Zápletka sice není nijak moc originální, zato postavy jsou sympatické a celkově jsem se opravdu zasmála, což je přesně to, co od komedie očekávat. Co bych vytkla je poslední třetina filmu, která už docela zklouzla ke klasickým klišé romantických filmů a udělala konec celkem nudný. Přesto, a hlavně za vynikajícího Rumla ****

• 20.3.2015  13:01

Oproti skvělému prvnímu a druhému dílu, velká nuda. Většinu času se nic nedělo a i když se dělo, pořád to bylo dost prázdné a hluché, zřejmě veškeré dění vměstnali do druhé části.

• 12.3.2015  07:25
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Přistupovala jsem k tomuto seriálu se skepsí, že se jedná o další teen blbinu o zamilovaných upírech. A i přesto, že tam jsou zamilovaní upíři, mě to mile překvapilo. Rychlý spád, hodně dějových zvratů, napínavé od začátku do konce a překvapivě se tam s nikým nemažou a klidně zlikvidují většinu osazenstva. Možná je ale těch zvratů trochu moc, stačila by jedna hlavní zápletka, ale tvůrci používají klidně 3,4 zápletky v jednom díle naráz až je to někdy moc...

• 27.2.2015  22:22

Pokud by to byla komedie musela bych dát větší hodnocení, ale na akční thriller to bylo až moc vtipné...

• 13.2.2015  09:45
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Nemůžu říct na kolik je vše tak věrohodné, jelikož jsem se narodila až po revoluci. ALe seriál jako takový se mi líbí, zajímavé jsou prostřihy se skutečnými záběry té doby. Hlavně události kolem revoluce mě hodně zaujali, protože to co si člověk přečte nebo mu poví ve škole je jiné než takhle. Popravdě ve mě docela vzbudili zájem o naši historii a spoustu věcí se mi objasnilo. Příběhy rodiny nejsou až tak zajímavé nebo dechberoucí, ale je to zajímavý vhled do minulosti a pro někoho nostalgie.

• 12.2.2015  07:02

Když se Genevieve otočila s úsměvem (děsivý škleb) a vykulenýma očima, málem jsem spadla z gauče jak jsem se lekla. Bohužel se tak tvářila celý zbytek filmu a mě připomínala víc klauna z hororu než ženskou se kterou by se chtěl někdo vyspat. Jinak nuda nuda a jako u všech romantických záležitostí se jen čeká na předvídatelný konec...

<< předchozí 1 2 3