Bitva o Sevastopol (2015)

Velice zajímavý příběh nejlepší ruské Odstřelovačky. Je zajímavé a zároveň smutné sledovat, co všechno museli ruští vojáci i vojačky snášet, jak s nimi i přes jejich skvělé výkony bylo zacházeno. Každopádně to ve mně něco zanechalo, něco na srdci, co hřeje. 70%

La cara oculta (2011)

Velice zajímavý námět na film. Sice jsem od něj podle vyprávění kamaráda očekával asi něco extra, ale mělo to něco do sebe. Konec byl udělaný tak, aby si ho každý domyslel sám. Rozhodně bych chtěl takový dům vidět naživo. 65%

Vražedná přání (2017)

Tak z tohoto filmu jsem naprosto zklamaný a znechucený. Horor to určitě nebyl. Ze začátku film vypadal pouze na levné béčko, co se bude pohybovat mezi 50-55%. Bohužel Poté se z něj stala levná a čitelná sračka, u které jsem jen čekal, kdy se stane to na co myslím. Takže neoriginální sračka naplnila mé očekávání, vše co jsem tušil se stalo, film mě ničím nepřekvapil a lidi ve filmu byli úplně jebnutí. 25%

Spider-Man: Homecoming (2017)

Zajímavý akční příběh mladého studenta, který se musí vypořádat nejen se školou ale i s povinnostmi kvůli záchraně světa. Celý film je točený v takovém rodinném klidném duchu, žádné depresivní scény. Vše je spíše vtipné a dobrodružné. Občas se na scéně ukáže i Downey Jr. a dá tomu šmrnc. Klasicky to končí dopadením padoucha. No oproti normálním avangerům to nebylo nic extra, ale dalo se na to v poklidu dívat a člověk se 2h nenudil. 70%

Extrémní rychlost (2017)

Pohodový akční film o super krásných naleštěných autech. Tento styl filmů mám opravdu rád. Miluji ten zvuk, když vám rachot motoru téměř proráží bubínky, ale teď k záporům. Bohužel se mi zdálo, že film nebyl vůbec originální. Čerpal dle mého z rychle a zběsile, z loupeže po Italsku a z dalších známých filmů. Ve filmu se objevilo a několik nerealistických až vtipných scén. Ačkoliv to místy působilo hodně komicky, tak jsem si u filmu dobře odreagoval a pobavil. 55%

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Film z období pádu berlínské zdi se mi líbil. Zajímavé vidět, jak v jednom městě figurovaly 4 různé státy a měly tam nasazené své špióny. Jak bylo vše prolezlé a opravdu se nedalo věřit nikomu. Sice to občas bylo dost zmatečné, že člověk nevěděl, kdo je kdo a co se přesně děje. Nakonec to do sebe sice nějak zapadlo, ale stejně jsem zmatený byl. Theron zahrála svoji roli na výbornou a i ostatní herecké role stály za to. Režie na výbornou. 70%

Zádušní oběť (2017) (TV film)

Lehce depresivní film nepůsobil od první minuty nějak skvěle. Dlouho mi trvalo se zorientovat o co vlastně jde. Postupem času do sebe vše zapadalo. Námět to byl hezký, ale konec filmu se mi vůbec nelíbil, Komisař jenž byl hlavním "Klaďasem" celého filmu skončí tak, jak bych si to ani v nejhorším scénáři nepředstavil. Jinak doba filmu byla opravdu hezky zaznamenána, Kňažko i Josefíková své role zvládli výborně. Tento film by rozhodně zasloužil označení drama. Ve shrnutí, když vezmu v potaz všechny plusy a mínusy filmu je to průměr. 50%

Tomboy: Příběh pomsty (2016)

Film nebyl špatný, bohužel ale působil i dost laciným dojmem, což se i nakonec potvrdilo. Příběh byl dost neucelený i čitelný. Režisér bere asi slušný matroš, protože to bylo hrozný. Ačkoliv bylo ve filmu více než dost nedostatků, tak se na to dalo koukal hlavně díky akčním scénám. Mohlo to být každopádně lepší a konec mohl být také zajímavější, ale co vzniklo to vzniklo. 45%

Méďa (2012)

Neotřepaná komedie plná vtipných hlášek z úst plyšového medvěda. Film měl skvělý potenciál a ten také prodal. Těším se na 2. díl. 65%

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Výborně. Dlouhé měsíce čekání na kvalitní horor se konečně vyplatily. Film se s tím vůbec nesere. Hned od začátku nám do žil pouští pěknou dávku hrůzy. Svou surovostí a přímočarostí předčil mé očekávání a měl jsem chvílemi dost naděláno. Strašidelná lekačka se mi hodně líbila a kdyby alespoň 10% hororů mělo takovouhle kvalitu, tak by se bylo stále na co dívat. 85%