7 životů (2017)

Ještě předem, než jsem tento film viděl jsem netušil jaké má hodnocení, ale bylo mi jasné, že to bude dost, protože film měl kvality už od samého počátku. Průběh se mi hodně líbil. Hlavně herecké role a režie. Bohužel musím říct, že hlavní námět filmu je reálná problematika budoucnosti a jednou ji budeme možná muset řešit také. (přelidnění). Emoční film s Noomi Repace v sedmi rolích se mi líbil. 70%

V utajení (2017)

Tento film mě dost zklamal, čekal jsem od něj asi hory doly a přišly sotva doly. Příběh nebyl napínavý, málo zápletek a nesmyslných rozuzleních, které se daly mnohdy předvídat. Bohužel i tyto okolnosti ubraly na kvalitě hodnocení a hlavně kvalitě filmu. 70%

Megan Leavey (2017)

Moc krásný příběh podle skutečné události co mě dojal. Kate Mara zaslouží obrovskou pochvalu. Krásné a reálné. 75%

Příchozí (2016)

Pochopil jsem záměr filmu který film měl, ale nelíbil se mi. Bohužel pro lepší hodnocení by to muselo být srozumitelněji podáno. Celou dobu se film odehrává na jednom místě a např. s interstellar se to nedá srovnat. Bylo to hezké, ale chce to víc objasnit věci, které měl autor na mysli. Každý nemá dokonalý mozek pro dokonalé pochopení záměru autora. 70%

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Tak tento film byl pro mě naprosto dokonalý. Skvělý příběh, dobrodružné, plné emocí i komedie a akce. Opravdu jsem byl šťastný při sledování každé minuty filmu a musím říct, že tihle piráti se hodně povedly. A co mám nejradši, šťastný konec s otevřeným koncem pro další díl. Navíc se ukázaly staré známe tváře, což přidalo podle mého názoru filmu na kvalitě. Jen je mi smutno za kapitána Barbossu, ale o tom to už prostě je. Takový je pirátský život a proto nás tak baví. :D Prostě bomba. 90%.

Křížová palba (2016)

Skvělé, jak se může jednoduše obyčejný obchod pokazit a dopadnou katastrofálně jak jsme mohli vidět přímo ve filmu. Upřímně to bylo tak katastrofální, až jsem se místy těm smrtím a střelným ranám smál. Aneb ať žije morbidní humor a akce plná kulek a zbraní. Chválím námět. 55%

Zabiják & bodyguard (2017)

Ano, Ano a Ano. Sranda, zábava, akce, krev, střílečky, romantika... vše co má správný film mít. na konci ji mohlo být té romantiky i více, ale jinak Ryan a Samuel to zahráli dokonale a vtipně. Skvělá dvojka a skvělý film. 80%

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Je fakt, že transformeři šly celkově do prde*e. Wahlberga mám sice hrozně rád i ta herečka byla sympatická, ale už to není to, o čem to bývalo. Je to přeplácané sci-fi. Bylo tam tolik efektů, že by se s nimi natočilo 20 transformerů 1. Jinak to docela šlo, pokud to počítám jako celek. sice jednoduchý příběh. Konec tohoto dílu by mohl být konec celé série a všem by se ulevilo, protože pokud bude pokračování, tak bude jen horší bych řekl. A délka filmu byla taky nesmyslně přehnaná. Jinak večerní pohoda. 55%.

Z lovce kořistí (2017)

Občas dost nesmyslné až trapné. Příběh skončil trošku nečekaně což mu přidalo na kvalitě, jinak to bylo velice divné. Krom prvních 30 minut to bylo dost béčkové, ale dalo se na to koukat. Willis už je bohužel taky za zenitem... 45%

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nebylo to špatné. Příběh hezký a mělo to i vtip, ale bohužel star wars už není o souboji jedi. Jediný kdo měl světelný meč byl Vader. Bez soubojů se o plném počtu hvězd nedá ani uvažovat. Dalo by se ledacos zlepšit, ale prosím. Meče a souboje, bez toho to nebude star wars jak má být ;-) 70%