Psanci: Krvavá mise (2022)

Druhý díl v duchu toho prvního. Je to zkrátka slušná korejská akční blbina. Příběh ucházející, akce nadprůměrná, hlavně co se soubojů s noži týče a Dong-seok Ma roli tlustého drsného detektiva umí zahrát na výbornou. Tohle prostě neurazí. 70%

Starej chlap - Série 1 (2022) (série)

Relativně zajímavý seriál, kde starý důchodce opráší taktiky a znalosti ze CIA, aby ochránil svou dceru. První 3 díly byly skvělé, hodně mysteriózní, tajemné, akční... Pak jako by to začal režírovat někdo jiný a začalo se až moc povídat, vést extrémně dlouhé dialogy, které začínaly být nudné. upřímně první 4 díly jsem dal naráz a od 5. dílu jsem to viděl snad na 10x. Kdyby se to jen drželo v duchu prvních dílů, bylo by to rozhodně lepší. Seriál neurazí, ale ani nenadchne. 65%

Muž z Toronta (2022)

Taková klasická Hartovka akorát v lehce akčním duchu. BTW. je fakt weird, že už i Kevin Hart má vlastní název pro styl jeho filmů. Každopádně ve shrnutí: Nebylo to špatné, sice méně vtipné, než obvykle, ale stále to zabavilo. Takový průměrná komedie na večer. 55%

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Čeho je moc, toho je moc. Tohle už je vyloženě sci-fi na druhou. Jediné v čem mě ten film doopravdy bavil je fakt, že jsem se nostalgicky mohl podívat na staré tváře skutečně prvního a nejkvalitnějšího Jurského parku. Takže za nostalgii dávám 5*, za příběh slabší 2*. Vyloženě katastrofa to nebyla, nějakou tu akci si člověk užil, ale další díl už by byla naprostá zbytečnost. 50%

Spiderhead (2022)

Taková hodně zvláštní sci-fi srajda, co ani nebyla nějak moc záživná, natož napínavá.  45%

The Gray Man (2022)

Já tyhle šíleně přehnané akčňáky o agentech prostě žeru. Člověk pořád čumí s otevřenou hubou, co za magii s kvéry a rukami umí udělat. Prostě na to 2h čumím a přijde mi to jako 30 min. Za mě to parametry akčního filmu splnilo na výbornou, sice po stránce zápletky a příběhu jako takového to nebyla žádná hitparáda, ale o tom akční filmy nejsou. 75%

Princezna (2022)

A víte co? Já tam ty 4* jebnu! Prostě mě to kurva bavilo a je úplně jedno, že je to feministická pohádka pro dospělý... Prostě tam létají hlavy, mečem se bodá víc jak v gladiátorovi... Je to taková komediálně akční fantasy pohádka. Co je hlavní? To že jsem se nenudil a zasmál, tak by to mělo být. 70%

V žoldu smrti (2022)

Docela fajn film. Po akční stránce to bylo dobré, příběh sice trošku pokulhával, měl moc rychlý spád bez zvratů, ale i tak to byla taková fajn pohodovka na večer. Poučení z tohoto filmu zní: Nikdy nenaser někoho, kdo pro tebe dělá a za skvělou práci v armádě ho ocenil i prezident. Sice jsou pravidla a pravidla, ale to co chtěl Rusty udělat byla sviňárna a zaplatil za to životem. 55%

Rozkoš (2021)

Rozkoš to sice úplně nebyla, spíše to byla krutá realita porno průmyslu, která byla fakt skvěle zachycená. Kdo na to nemá žaludek, tak to prostě dělat nemůže. Chce-li se pornoherečka rychle proslavit, tak je jediná možnost dělat extrémy, protože lidi jsou prostě prasaty a na extrémy se stojí fronty. 55%

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Pravda, že od předchozích dílů to nebyla taková sláva, ale já bych z toho úplně katastrofu nedělal. Je sice fakt, že multi vesmír je docela nudné a přeplácané téma, ale pořád to bylo docela kvalitní zpracování. Konec mě teda trochu zklamal (poslední minuta), ale dokázalo mě to i přes všechno špatný udržet v pozornosti po celou dobu a nenudit a o to vlastně jde. Takže i přes nudné téma je to dobrý. 70%