Čas na sebe (2022)

Jako že Hart natočil už asi i horší filmy, v jeho podání to nebylo až tak špatné, ale tenhle film byl rozhodně pod Wahlbergovu úroveň. Zkrátka tahle tupá komedie, kde věci fakt nedávají smysl už pomalu není v módě. Jako dalo se na to koukat, ale nečekejte zázraky, spíš nudu a zklamaní a pár totálních nesmyslů, co spíše připomínají jiný vesmír. 45%

Sirotek: První oběť (2022)

Vlastně mě to dost bavilo. Takový logický horor (i když to teda zrovna moc scary nebylo, ale dalo se), kde lidi nedělali píčoviny beze smyslu. Vlastně jedna píčovina mě napadla, proč by sis ji brali domů, když od začátku věděli, že to není ona? Strach z odhalení možná? Každopádně jsem se nejvíc obával samotného konce a ten nakonec nebyl taková katastrofa, jako tomu bývá u většiny hororů. Tohle byla taková večerní pohodička, co neurazila, 65%

Promlčeno (2022)

Tak tenhle film mě neskutečně překvapil. Vůbec jsem neměl tušení, že Češi dokáží natočit tak luxusní kriminálku, ve které se ani jednou nemusí vystřelit a použít násilí a přesto je to famózní podívaná. Génius, co si vše naplánoval do posledního puntíku, sice zlo zůstalo nepotrestáno, ale každý dobře ví, že i ve zlu se skrývá kousek dobra a v dobru kousek zla. Každý zaplatil svoji daň. 70%

Stínohra (2022)

Aneb naprosto depresivní film o tom, jak se vám dokáže neskutečně dojebat život. Stačilo málo, abyste vy a vaši známí nepotkali špatné lidi. Bohužel, špatní lidi jsou a spravedlnost je někdy krátká, někdy nestačí.. S obrovskou bolestí na srdci jsou lidi občas nucení stát se zločinci, aby dosáhli spravedlnosti. 60%

Furioza (2020)

Tenhle polský film mě překvapil svojí drsností a strohostí. Někteří fotbal fans prostě mají hodně, až moc hormonů a hrotí sport do takových rozměrů, že už nejde o sport, ale o život. 65%

Denní směna (2022)

Taková upírská akční komedie, co ze začátku působí dost seriózně, ale postupem času se z toho stává spíše parodie. První třetina filmu byla fakt dobrá, pak se z toho stalo takové lacinější béčko, kterému ale akce nechyběla. Příběh podprůměrní, herci přijatelní, akce dobrá. 60%

Super-Blb (2022)

Já si nemohu pomoct, ale francouzské komedie jsou na rozdíl od těch amerických neokoukané a i když je to totální chujovina, tak to není špatné. Ba naopak, je to dobré. 65%

Carter (2022)

Oh jesus. Když pominu akci, tak to byla naprostá katastrofa. Ve shrnutí, akce bylo hodně, ale byla tak extrémně přeplácaná, hlavně ve finále, že to bylo k pláči. Každopádně člověk, co má rád boj a střílení si tu užije fakt dosyta. Co se kamery týče, naprostá katastrofa, chvíli jsem si myslel, že kameraman co tenhle film točil trpí parkinsonovou chorobou, to samé se dá říct o člověku, který pracoval na grafice, tak chudou grafiku jsem neviděl. Příběh ucházející, ale celkový dojem z filmu je fakt bída. Konec jsem chtěl vypnout fakt dlouho, protože mě to extrémně nebavilo a to se mi ani u Bčkových filmů nestává...%

Predátor: Kořist (2022)

Konečně predátor, kde nebyla nesmyslná akce a přehnané grafické efekty. Upřímně to svým způsobem nejvíce připomínalo první díl. 75%

Černý telefon (2021)

Mně tento film dal přesně to, co jsem očekával. Trocha mysterióze, napětí a hororu. Od všeho něco. Nadpřirozené schopnosti sestry Finna, trošku duchařiny skrze black phone. A konec, není nic lepšího, když hlavní záporák dostane co proto od toho, koho unesl. Tak se mi to prostě líbí. Samo sebou to nebyl horor jako takový, spíše takový dětský horor, ale proč ne. 70%