Close (2019)

Celkem ucházející akčňák na druhou stranu nenabízí nic nad čím bych řekl "wau" a celou dobu se nějak tak táhne, zápletka minimální, překvápko taky žádné... Spíš nuda od Netflixu. 50%

Polar (2019)

Ze začátku to vypadalo jako nudný film, ve kterém se bude více kecat, než se něco dít. Občas byla nějaká ta akce a bylo to vcelku dobré, ale postupem času se z toho stala celkem slušná řezničina na styl John Wick a byla to paráda: sice to jako JW takové kvality nemělo, ale fakt to nebyl špatný film. 65%

Králové zlodějů (2018)

Tento film byl pro mě naprostým zklamáním. Co na plat, že byl podle skutečné události, když v něm nebylo v něm nic co by stálo za řeč. Jediná vloupačka, která byla naprosto nenapínavá a nezáživná, na diváka působila naprosto chladným dojmem, zbytek filmu byl jen o kecání a kecání a většinu rolí (když nepočítám Caina) ztvárnila parta naprosto nesympatických důchodců. Všichni nenáviděli všechny a každý chtěl okrást každého, takže o kradení a dokonalém plánu to fakt nebylo, spíš o páprdech, co si chtěli vzpomenout na staré časy.... Prostě nuda. 40%

The Punisher - Tornádo (2019) (epizoda)

Ačkoliv byl Billy záporák, tak po posledních 2 dílech jsem ho začínal mít rád, začínal dostávat takovou tu lidskost a jeho smrt mě vlastně dost bolela (což je ironický). Ty 2 starý zmrdi, kvůli kterým to to vlastně začalo skončili konečně mrtví, kněz získal svou rodinu a vrátila se mu logická mysl a Frank se vrátím k tomu, kde to všechno začalo, k zabíjení gangsterů, jako správný punisher, ačkoliv to chladné zastřelení Billyho bylo moc i na něj, ale chápu to. I když osobně, pokud to měl být opravdu poslední díl Punishera, tak jsem doufal v to, že Frank se vrátí k té ženě, kterou potkal na baru v prvních dílech, bohužel, člověk asi nemůže mít vše. Punishera miluji, je to můj nejoblíbenější seriál a jestli opravdu Netflix nezvažuje další sérii, tak ať jde celý Netflix do prdele. Není nic lepšího, takže doufám, že se ještě proberou. 90%

The Punisher - Nevyhnutelná srážka (2019) (epizoda)

Když zjistíte, že největší záporák z celé první série se zamiloval a rozhodl se změnit a žít nový život, ale před jeho očima mu zemře jeho láska, co může následovat? Stejná nenávist jako byla u Franka, nebude to hezký pohled. Jinak kněz skončil pěkně domrdanej, takže doufám, že ho ta malá holka sejme, když už je načatý. 95%

The Punisher - Propast (2019) (epizoda)

Ačkoliv je Frank zbitej jako pes a bez naděje, protože si myslí, že udělal to nejhorší, tak není vše jak se zdá. Stačí se jen dostat ze špitálu a pěkně to těm zmrdům vrátit. Knězovi začíná pěkně mrdat v kebuli, takže tohle bude ještě slušná válka psychopatů. 90%

The Punisher - Temnota lidských srdcí (2019) (epizoda)

Bože ta bolest při tom, když zabil díky pasti nevinné...cítil jsem ji, hrozně moc, nedokážu si představit, jaké to bylo. Billy je fakt kurva. Za mě jeden z nejlepších dílů. 100%

The Punisher - Bordel (2019) (epizoda)

Frank našel sebe a čím je, holka zjistila, že někoho střelit není prdel a Billy zjistil co udělal, ale čekal jsem od něj víc emocí. 90%

Aquaman (2018)

Za mě bez pochyb nejlepší film od DC comisc, který se bez problémů rovná lepším marvelovkám, Akční, vtipné, příběhové i emoční. Skvělý příběh, dobrá zápletky a na konci i láska. Vše co by měl dobrý film mít a opravdu jsem v tak dobrý film nedoufal. 90%

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Opět jsem si chvílemi říkal, že demence lidí v hororech nemá mezí, zde se to ale ještě dalo tolerovat, protože to přeci bylo v parku hrůzy, kde se mají bát, takže jim to zkrátka nedošlo. Vrah byl spíš takový retardovaný autista, který má doma dceru a zabíjení ho nejspíš jen baví. Vyloženě Creepy to nebylo, spíš jsem čekal, že jim dojde, že to není stalker ale vrah, no....Musela skoro půlka umřít. To jak zabil 2 na konci už byla dle mého zprzněnina, ale na druhou stranu to jako celek působilo dobře. 60%