Maigret - Maigret a noc na křižovatce (2017) (epizoda)

Opět skvělá detektivka. Naštěstí řekl bych, že o stupeň lepší než ty předešlé. Nebylo zde tolik vražd a přesto zde bylo tolik pachatelů, o kterých jsme téměř do konce filmu nevěděli a dali tomu jiný rozměr. Moc se mi to líbilo. 75%

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Začátek byl skvělý, akční, zábavný, sarkastický, prostě super. Postupem času to bylo ale stále a stále více nudné, ukecané a zdlouhavé, Předposlední příběh trval fakt dlouho a moc zábavný nebyl, poslední příběh maximálně trošku strašidelný a napínavý, ale jinak ty konce byly takové zvláštní. Něco to do sebe mělo, ale dalo by se vymáčknout víc. 60%

Dokonalé repliky (2018)

Tohle byl jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Neskutečně propracované, použito spoustu odborných termínů (některé jsem si i musel googlit) a přesto všechno dávalo smysl a krásně to do sebe zapadalo. Nejlepší na tom je, že je to sice sci-fi, ale do budoucna může být tahle problematika realitou, pokud se tedy lidstvo samo do té doby svoji demencí nezničí (narážím na sluníčkáře, muslimy, teroristy, agresory, kolonizátory a podobné přízraky z pekla). Tohle by jednou mohla doopravdy být realita, samosebou nekonečný život by nesl rizika jako přemnožení lidí na planete, nedostatek potravin, ale to už je jiný příběh. Každopádně tento film mě překvapil a nechybělo mnoho a dal jsem více hvězd. Přenos mysli je jedna věc, ale to, že mozek odumírá 5 minut bez kyslíku, nebo že klony vypadaly úplně stejně, tak to byly spíš opravdu sci-fi. Já zde hodnotím tu snahu a propracovanost a v neposlední řadě skvělou režii a herecké výkony. 75%

V pasti (2018)

Konečně film od netlfixu, co měl hlavu i patu a nějaký ten příběh. Napínavý a chvílemi strašidelný příběh, ve kterém se člověk pořád ptal, co může následovat. Ačkoliv film působil po celou dobu dost depresivně, vše dobře skončilo. No skončilo.... Sice nikdo neví, co byly ty zrůdy zač, jak se jich zbavit, co budou dělat až dojdou zásoby, ale hlavně že spokojeně dorazili do cíle. Bohužel tyhle nedodělky a neukončené konce hrozně ubírají filmům na kvalitě. Nerad si konce domýšlím, ale sleduji je. Kreativní film a opravdu pochvala, škoda nedostatků. 70%

Jack staví dům (2018)

Naprosto šíleně nechutný a odporný film s Mattem Diltonem v hlavní roli. Kolika událostmi a věcmi se film inspiroval bylo až k neuvěření. Dle všech informací režisér bral inspiraci z událostí od děl osob, které žili již ve 14. století. Konečná událost kdy Jack za svoje odporné činy putuje do pekla je naprosto skvělou metaforou pro to, jak by vždy zlo mělo skončit. Upřímně film byl fakt dobrý a chvílemi neskutečné psycho, že jste si museli říkat, jak něco tak odporného a šíleného někdo může natočit? No holt to někdo natočil a dal tomu opravdu široký rozměr a ačkoliv se mi film v tomhle slova smyslu líbil, tak jsem nucený dát horší hodnocení než které by si film zasloužil. Důvod? Upřímně snesu ve filmu skoro vše, řezání hlav, šukání zvířat, řezání, propichování, sekání, vlastně zvládnu skoro vše, ale když se ve filmu vraždí děti a mrzačí zvířátka, tak to už je silná káva i na mě a prostě málo věcí by tohle dokázalo trumfnout. Zajímavý film, ale do budoucna napíšu sám pro sebe tučným písmem jednu větu, kdyby někdo dostal nápad, pustit mi tento film znova. UŽ NIKDY SI TENHLE NECHUTNĚ ZASRANEJ FILM NEPOUŠTĚJ. Opravdu jsem rád že jsem to viděl, ale te´d bych to s dovolením rád zapomněl. 60%

Záhada Silver Lake (2018)

To zase byla sračka plná zvrhlých přívrženců náboženství, plná šukání a naštěstí i nějakých těch hádanek. Vlastně nebýt ve filmu hádanky a paní sova, tak by to byl odpad. Nechápu, jak někdo může takhle stupidní film natočit. Čekal jsem naprosto něco jiného, tohle byly jen 2,5 hodiny života v prdeli. 25%

Čarodějovy hodiny (2018)

Taková hezká příjemná pohádka pro děti na dobrou noc. Bylo to opravdu amatérské podání, ale přesto to v tom dětském slova smyslu nenudilo. 55%

Handjob Cabin (2015)

Neskutečná prdel, horor to skoro není krom toho, že má strašidelný ksicht, ale nasmál jsme se a dost to pobavilo. 70%

Útok z hlubin (2018)

Hned na začátku filmu mě sralo to, že se snaží američani z rusáků zase největší zlo. Naštěstí to nebylo tak ostrý a udělali zmrda jen z jednoho sociopata a ze zbytků rusáků hodné lidi, co spoluprací a vlastně to skončilo tak, že američani a rusáci byli jako jedna rodina. Tak se mi to líbí. Jinak k samotnému ději celého filmu bylo to napínavé, akční, spousta stříleček. Super. 60%

Zlý časy v El Royale (2018)

Tohle byl dvěma slovy fakt úchylný hotel. Nejvíc mě srala ta malá čubka, co čuměla na smrt svojí sestry a neuronila slzu a brečela pro nějakýho zasranýho úchyla co ji prznil. Dobře ji tak, že ji "otec" poslal k bohu. Bylo to takové hodně propojené a každý člověk v hotelu měl svůj příběh. Hezký film, ale přeci jen jsem od něho čekal víc. 65%