The Punisher - Špatný den (2019) (epizoda)

Tak tohle byl jeden z nejakčnějším dílů a nejspíše i prozatím nejlepší, kde se otevřely staré rány mezi Frankem a Billym. 95%

The Punisher - Nakazat (2019) (epizoda)

Opět skvělý díl, který byl víc o Billym, ale přesto byl skvělý. Trošku mě začíná ale srát ten kněz assassin, co si zabíjí koho se mu zachce. 90%

The Punisher - Spodci (2019) (epizoda)

Opět takový trošku řeznický díl, kde krev pěkně stříkala. 90%

Hráči (1998)

Skvělý a krásný film o hazardu jménem poker. Miluji poker a ve filmu je krásně vidět to myšlení dobrých hráčů, že to není jen o tupém zírání do karet a o štěstí, ale o zkušenostech a pozorování. Hlavní jak se špatně hraje, když vy jste génius a váš kamarád debil a stejně při něm pořád stojíte, ale nakonec ho musíte pustit k vodě, jinak by vás stáhl taky. Mladý Damon zahrál roli skvěle a vlastně když jsem viděl jeho mladý obličejík sám jsem si připadal hrozně mladá a plný naděje. 80%

The Punisher - Rozbouřit vodu (2019) (epizoda)

Jsme obklíčeni. Frank: Pusťte mě na ně a za pár minut je po problémech :D Správná řežba jako vždy, tak jak to mám rád, stejně tenhle seriál miluji a to že nechtějí udělat další sérii jen dokazuje vymrdaný mozek vedení Netflixu. 95%

The Punisher - Bojuj nebo uteč (2019) (epizoda)

Skvělé opět to začíná být starý Frank Castle, nelítostný nemilosrdný a kurevsky rychlý. S ničím se nesere a tak to má být, oddělat 3 během 1 sekundy tří protivníky manuální zbraní? Pro Franka žádný problém, střelit do nohy čubku co mě chtěla zabít celkem bez emocí? Žádný problém. 95%

The Punisher - Roadhouse Blues (2019) (epizoda)

Pomalejší rozjezd, ale pomalu se to začíná vracet do starých kolejí. Pro začátek dávám slabší hodnocení abych viděl, kam až to bude možné dotáhnout. 80%

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Opět velice hezká zvířata, bez mloka by to prostě nabylo ono. Jen mě mrzí to množství lidí, co zemřeli, ale tak to ve světě kouzel holt chodí. Celkově to bylo o trošku horší jak jednička, ale už se těším na další díl. Líbí s mi i to spojení s Harry Potterem. 65%

Death House (2017) odpad!

Jediné co se mi líbilo bylo přirovnání: "skutečným peklem je nicota", tato hláška měla z celého filmu jediná něco do sebe. A teď si říkám, co jsem to proboha viděl za sračku? Celé to bylo totálně pošahané, zmatečné, neucelené, prostě hororové Cčko, možná i Déčko. Do poloviny se na to aspoň dalo koukat jakš takš, ale pořád to nedávalo smysl, když začali být magoři nesmrtelný a lidi co neměli kůži žili a nevím co všechno a nějaká individua se vydávaly za bohy, tak jsem byl rozhodnut, že tohle neohodnotím dobře. Kamera hrozná, režie hrozná, scénář hrozný, celý ten film byla sračka, prosím tohle si nikdo nepouštějte. 10%

Strážci majáku (2018)

Aneb jak se říká, že chamtivost nepřináší nic dobrého tak zde to platí dvojnásob. 3 zcela obyčejní chlapíci co hlídají maják popíjí skotskou a žijí skromný život, vše se změní, když, když najdou truhlu plnou zlata a během toho zabijí v sebeobraně toho, co zlato ukradl. Poté už pokračuje mela boj o holý život, protože pro zlato přišli další 2 muži. Nakonec se ze 3 chlápků stávají vrazi a jednomu začne hrabat, až zabije svého společníka. Nakonec přežije vlastně pouze jediný muž. Film je zajímavý především z hlediska psychologie, jak se lidi během krátké chvíle dokáží pro něco neskutečně změnit a nedokáží se s tou změnou srovnat. 60%